Porselein en aardewerk

  • Nieuw kavel
#5679: Een aardewerk bord met landschaps decor, gemerkt De Porceleyne Byl. Delft, 18e eeuw.

Scherf en haarlijn. Ø 22,5 cm.

Hoogste bod: € 39,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 19:36

#5680: Een set van twee aardewerk borden met landschapsdecor. Delft, 18e eeuw.

Randschade. Ø 22 cm.

Hoogste bod: € 60,00

#5681: Een set van vier porseleinen Putti gedecoreerd met bloemen. 19e eeuw.

Randschade. Afm. 10 x 3,5 cm.

Hoogste bod: € 32,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 19:37

#5682: Een set van drie aardewerk kastvazen. Delft, 18e eeuw.

Zware beschadigingen. Afm. 19 x 6 cm.

Hoogste bod: € 120,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 19:38

#5683: Een vijf delig kaststel met polychroom Prins Van Oranje decor, gemerkt De Porceleyne Claeuw. Delft, 18e eeuw.

Diverse beschadigingen en restauraties. Afm. 23 x 18 cm.

Hoogste bod: € 150,00

#5684: Een porseleinen zwavelstokjes potje met zilveren montuur beschilderd met een jongen en een meisje.

Beschadigingen aan zilver en potje. Afm. 10 x 7 cm.

Hoogste bod: € 36,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 19:39

#5685: Een aardewerk aspergeschaal met onderschotel, gemerkt Villeroy & Boch. Engeland, 1e helft 20e eeuw.

Ø 37,5 cm.

Hoogste bod: € 22,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 19:40

#5686: Een lot van drie polychroom beschilderde koeien, gemerkt Grieksche A. Delft, 18e eeuw.

Diverse beschadigingen en restauraties.

Hoogste bod: € 60,00

#5687: Een aardewerk zoutvaatje in de vorm van een boer. Delft, 18e eeuw.

Randschade. Afm. 9,5 x 4,5 cm.

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 19:41

#5688: Een set van twee polychroom beschilderde koeien. Delft, 18e eeuw.

Lichte beschadigingen. Afm. 15,5 x 15,5 cm.

Hoogste bod: € 300,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 19:42

#5689: Een Delftse plaquette met Chinees decor. Delft, 18e eeuw.

Haarlijnen. Afm. 38 x 31 cm.

Hoogste bod: € 410,00

#5690: Een set van twee schotels met Chinees decor. Delft, 18e eeuw.

Randschade. Ø 33 cm.

Hoogste bod: € 420,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 19:43

#5691: Een porseleinen tafelstuk gedecoreerd met Chinese figuren, gemerkt Lladro. Spanje, eind 20e eeuw.

Afm. 48 x 20 cm.

Hoogste bod: € 500,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 19:44

#5692: Een porseleinen tafelstuk, gemerkt Herend. Hongarije, eind 20e eeuw.

Afm. 17 x 40 x 28 cm.

Hoogste bod: € 500,00

#5693: Een lot van drie cachepots met Apponyi Purple/green decor, gemerkt Herend. Hongarije, eind 20e eeuw.

Hoogste bod: € 60,00

#5694: Een porseleinen dienblad Apponyi Purple, gemerkt Herend. Hongarije, eind 20e eeuw.

Ø 31 cm.

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 19:45

#5695: Een porseleinen vaas gedecoreerd met bloemen, gemerkt Herend. Hongarije, eind 20e eeuw.

Afm. 15.5 x 10 cm.

Hoogste bod: € 20,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 19:46

#5696: Een porseleinen fazant, gemerkt Herend. Hongarije, eind 20e eeuw.

Afm. 6 x 32,5 cm.

Hoogste bod: € 45,00

#5697: Een porseleinen goudfazant, gemerkt Herend. Hongarije, eind 20e eeuw.

Afm. 8 x 21 cm.

Hoogste bod: € 30,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 19:47

#5698: Een porseleinen beeldje van een vogel, gemerkt Herend. Hongarije, eind 20e eeuw.

Afm. 6 x 6,5 cm.

Hoogste bod: € 40,00

#5699: Een porseleinen beeldje van een zwaan, gemerkt Herend. Hongarije, eind 20e eeuw.

Afm. 4,5 x 6 cm.

Hoogste bod: € 40,00

#5700: Een porseleinen beeldje van een vogel, gemerkt Herend. Hongarije, eind 20e eeuw.

Afm. 4 x 2,5 cm.

Hoogste bod: € 20,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 19:48

#5701: Een set van twee porseleinen hanen, gemerkt Herend. Hongarije, eind 20e eeuw.

Afm. 9 x 7 cm.

Hoogste bod: € 270,00

#5702: Een porseleinen kandelaar met apponyi blue decor, gemerkt Herend. Hongarije eind 20e eeuw.

Afm. 7,5 x 5 cm.

Hoogste bod: € 40,00

#5703: Een porseleinen cache-pot Apponyi Purple, gemerkt Herend. Hongarije, eind 20 eeuw.

Afm. 4 x 5,5 cm.

Hoogste bod: € 34,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 19:49

#5704: Een porseleinen cache-pot met bloemen decor, gemerkt Herend. Hongarije, eind 20e eeuw.

Afm. 5 x 7 cm.

Hoogste bod: € 50,00

#5705: Een porseleinen cache-pot met bloemen decor, gemerkt Herend. Hongarije, eind 20e eeuw.

Afm. 5,5 x 8 cm.

Hoogste bod: € 90,00

#5706: Een porseleinen Hussaar, gemerkt Herend. Hongarije, midden 20e eeuw.

Afm. 39 x 15 cm.

Hoogste bod: € 140,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 19:50

#5707: Een porseleinen stel van een dame en heer in Hongaarse klederdracht, gemerkt Herend. Hongarije, 1e helft 20e eeuw.

Afm. 33 x 20 cm. En 33 x 15 cm.

Hoogste bod: € 400,00

#5708: Een lot Herend porselein met Apponyi Purple Hongarije 2e helft 20e eeuw

Eén kommetje bevat een chip.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 19:51

#5709: Een set van 8 handbeschilderde Herend, Hongarije figuurtjes voorstellende Sneeuwwitje en de 7 Dwergen.

Chipjes en schade. Diverse formaten.

Hoogste bod: € 100,00

#5710: Een lot porseleinen objecten w.o. een dekselvaas en mand met Apponyi Green decor, gemerkt Herend. Hongarije, 2e helft 20e eeuw.

Dekselsdoosje heeft chipje aan roos.

Hoogste bod: € 50,00

#5711: Een porseleinen beeldje voorstellend een vogel en bloemen. Herend, Hongarije eind 20e eeuw.

Een minuscuul chipje aan blaadje. Afm. 10 x 3,5 cm.

Hoogste bod: € 24,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 19:52

#5712: Een porseleinen beeld in de vorm van een gitaar spelende dame. Herend Hongarije, eind 20e eeuw.

Chip aan de onderzijde. Afm. 28 x 36 cm.

Hoogste bod: € 80,00

#5713: Een porseleinen kandelaar met Rothschild decor. Herend Hongarije, eind 20e eeuw.

Afm. 15 x 13 cm.

Hoogste bod: € 25,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 19:53

#5714: Een lot van vier porseleinen objecten w.o. een asbak en schaal. Herend Hongarije, eind 20e eeuw.

Schaal is gerestaureerd.

Hoogste bod: € 34,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 19:54

#5715: Een set van twaalf porseleinen gebaksbordjes met Apponyi Purple, gemerkt Herend. Hongarije, eind 20e eeuw.

Ø 15 cm.

Hoogste bod: € 155,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 19:55

#5716: Een handbeschilderde Herend, Hongarije cachepot. Decor Queen Victoria 7303/VA.

. Diam.: 15,5 x 11 cm.

Hoogste bod: € 40,00

#5717: Een porseleinen schaaltje beschilderd met bloemen en vogels, gemerkt Herend. Hongarije, 2e helft 20e eeuw.

Afm. 13 x 11 cm.

Hoogste bod: € 20,00

#5718: Een porseleinen cachepot met bloemen decor, gemerkt Herend. Hongarije, eind 20e eeuw.

Afm. 8 x 11 cm.

Hoogste bod: € 28,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 19:56

#5719: Een aardewerk schenkkan met bloemen decor. Delft, 18e eeuw.

Randschade. Afm. 25 x 13 cm.

Hoogste bod: € 40,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 19:57

#5720: Een aardewerk wandfontein. Spanje, 20e eeuw.

Afm. 62 x 22 cm.

Aantal biedingen: # 24
Hoogste bod: € 140,00

#5721: Een 65-delig aardewerk servies, gemerkt Booth. Engeland, 20e eeuw.

Diversen condities.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 19:58

#5722: Een lot van zeven aardewerk voorraadpotten, gemerkt Petrus Regout. Maastricht, 20e eeuw.

Diversen condities.

Hoogste bod: € 28,00

#5723: Een lot van drie aardewerk voorraadpotten met koperen deksel, gemerkt de Grieksche A (Pieter van Marksveld). Delft, 18e eeuw.

Randschade. Afm. 30 x 17 cm.

Aantal biedingen: # 36
Hoogste bod: € 1.800,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 20:00

#5724: Een lot van twee hummels, gemerkt Goebel. Duitsland, midden 20e eeuw.

Beide beschadigd. Afm. 15 x 18,5. En 14 x 7 cm.

Hoogste bod: € 26,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 20:01

#5725: Een aardewerk kalebasvaas met Chinees decor. Delft, 18e eeuw.

Randschade steekgat. Afm. 42,5 x 16 cm.

Hoogste bod: € 380,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 20:02

#5726: Een aardewerk schotel met bloemen decor. Ca. 1800.

Randschade. Ø 33,5 cm.

Hoogste bod: € 100,00

#5727: Een lot van twee porseleinen beelden, w.o. een jeugdige Napoleon Bonaparte. Frankrijk, 20e eeuw.

Afm. 31 x 8 cm.

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 20:03

#5728: Een porseleinen sculptuur van een apotheker, gemerkt Lladro. Spanje, 20e eeuw.

Mist stukje glazuur aan vinger. Afm. 32 x 11 cm.

Hoogste bod: € 32,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 20:04

#5729: Een aardewerk vaas met lusterglazuur, motieven van bladeren, gesigneerd Clement Massier. Frankrijk, circa 1900.

Afm. 39 x 20 cm.

Hoogste bod: € 1.425,00

#5730: Een Vlaams aardewerk vaas. Vlaanderen, 20e eeuw.

Afm. 23 x 13 cm.

Hoogste bod: € 20,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 20:05

#5731: Een stel Vlaams aardewerk kandelaren. Vlaanderen, 20e eeuw.

Afm. 19 x 12 cm.

Hoogste bod: € 20,00

#5732: Een porseleinen vaas met polychroom bloemen decor, gesigneerd Kaiser. Duitsland, 2e helft 20e eeuw.

Afm. 39 x 22 cm.

Hoogste bod: € 20,00

#5733: Een aardewerk vaas gedecoreerd met rijgers in een landschap, gesigneerd St. Ghislain. België, 20e eeuw.

Afm. 36 x 20 cm.

Hoogste bod: € 200,00

#5734: Een porseleinen vaas met floraal decor van o.a. bloemen, gemerkt Höchst. Duitsland, 20e eeuw.

Afm. 21 x 13 cm.

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 20:06

#5735: Een lot van zeven porseleinen dieren, gemerkt Beatrix Potter. F. Warne & Co Beswick Pottery. Engeland, midden 20e eeuw.

Hoogste bod: € 150,00

#5736: Een porseleinen stier in originele doos, gemerkt Lladro. Spanje, eind 20e eeuw.

Afm. 7 x 20 cm.

Hoogste bod: € 65,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 20:07

#5737: Een porseleinen beeldengroep van twee dames, gemerkt Rudolf Stadt. Duitsland, 20e eeuw.

Vingers zijn beschadigd. Afm. 24 x 36 cm.

Hoogste bod: € 300,00

#5738: Een aardewerk kraagvaas met floraal decor, gemerkt Rozenburg. Den-Haag, begin 20e eeuw.

Beschadigd. Afm. 23 x 12,5 cm.

Hoogste bod: € 120,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 20:08

#5739: Een set van twee "deels" aardewerk schotels, gesigneerd Atelier D'art Lonowy. Frankrijk, 20e eeuw.

Ø 36 cm.

Hoogste bod: € 10,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 20:09

#5740: Een porseleinen schaal met floraal decor in originele doos, gemerkt Hutschenreuther. Duitsland, eind 20e eeuw.

Ø 28 cm.

Hoogste bod: € 50,00

#5741: Een porseleinen beeldengroep van muziek spelende figuren, gemerkt Dresden. Duitsland, midden 20e eeuw.

Afm. 32 x 30 cm.

Hoogste bod: € 400,00

#5742: Een aardewerk fazant, gesigneerd Capodimonte. Italië, eind 20e eeuw. Beschadigd

Op diverse plekken beschadigd. Afm. 25 x 34 cm.

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 20:10

#5743: Een porseleinen beeldengroep in Saksische stijl. Duitsland, eind 20e eeuw.

Afm. 14 x 18 cm.

Hoogste bod: € 30,00

#5744: Een 26-delig porseleinen servies met bloemen decor, gemerkt Limoges. Frankrijk, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 90,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 20:11

#5745: Een porseleinen dekseldoos, gemerkt Limoges. Frankrijk, begin 20e eeuw.

Afm. 8 x 7,5 cm.

Hoogste bod: € 65,00

#5746: Een set van twee kop en schotels met floraal bloemen decor, gemerkt Meissen. Duitsland, 20e eeuw.

Ø 12,5 cm.

Hoogste bod: € 130,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 20:12

#5747: Een set van twee porseleinen cups met blauw bloemen decor, gemerkt Meissen. Duitsland, 20e eeuw.

Afm. 4 x 7 cm.

Hoogste bod: € 60,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 20:13

#5748: Een platelen distelvaas met floraal decor, gemerkt plateelbakkerij Zuid-Holland. Nederland, 20e eeuw.

Afm. 59 x 20 cm.

Hoogste bod: € 1.910,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 20:15

#5749: G.J. Gellings voor Velsen. Kennemer Potterij N.V. 1929-1932. Kannetje met oor model 131.

Afm. H: 15 cm. Ø 17,7 cm. Puntgaaf.

Hoogste bod: € 200,00

#5750: Een porseleinen serveerschaal beschilderd met een tafereel van eenden vliegend over een plas. Meissen Duitsland, 20e eeuw.

Ø 32 cm.

Hoogste bod: € 150,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 20:16

Einde aftersale: 11-10-2019 22:30