PLUS-nummers

  • Nieuw kavel
#5928: Sofia Theodora van Driel (Dusseldorf 1899 - 1979 Arnhem), onder pseudoniem Tilly Moes.

Zonnebloemen in stenen kruik. Gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek. Afm. H 60 cm x B 40 cm.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 22:12

#5929: J. Dissel.

Hoogste bod: € 300,00

#5930: Staten Generaal Jacob en Hendrik Keur 1738.

Hoogste bod: € 100,00

#5931: Indonesisch vruchtenhouten snijwerk.

Hoogste bod: € 12,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 22:13

#5932: Chinees bronzen wijn vat.

Hoogste bod: € 100,00

#5933: Bronzen voedsel vat

Hoogste bod: € 110,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 22:14

#5934: Bronzen vat.

Hoogste bod: € 200,00

#5935: Bronzen vat.

Hoogste bod: € 80,00

#5936: Bronzen beeld.

Hoogste bod: € 150,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 22:15

#5937: Schilderij Daniël Been (Rotterdam 1885 - 1967 Baarn).

Wintertafereel, gesigneerd linksonder. Olieverf op doek. Afm. H. 30,5 x B 40,5 cm.

Hoogste bod: € 50,00

Hoogste bod: € 50,00

#5938: Schilderij H. de Zwart, Hollandse School 20ste eeuw.

Hoogste bod: € 65,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 22:16

Hoogste bod: € 65,00

#5939: Tabula Comitatus Frisiae, auctore B. Schotano á Sterringa ; in lucem edita a Frederico de Wit Amstelodami. Circa 1750.

Hoogste bod: € 70,00

#5940: Een eiken Hollands Empire ladenkast, eerste helft 19de eeuw.

Afm. H. 110 cm x B. 105 cm x D. 53 cm.

Hoogste bod: € 90,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 22:17

#5941: Een samengesteld Hollands eiken dranken hoekkabinet.

Eerste helft 19de eeuw. Afm. H. 137 cm x B. 132 cm x D. 83 cm.

Hoogste bod: € 100,00

#5942: Mahonie belijmd Biedermeier salontafel met later blad.

Afm. Dia: 74 cm, H. 60 cm.

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 22:18

#5943: Wilesco stoomwals type D405.

Hoogste bod: € 65,00

#5944: Een kavel met diverse poppen en knuffels in diverse condities.

Hoogste bod: € 10,00

#5945: Een kavel diverse modelauto`s, waaronder Dinky Toys.

Hoogste bod: € 32,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 22:19

#5946: Een kavel Bburago modelauto's en Dinky Toys.

Hoogste bod: € 45,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 22:20

#5947: Een Steiff beer en leeuwtje, jaren '50.

Aantal biedingen: # 40
Hoogste bod: € 270,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 22:22

#5948: Charles and Ray Eames voor Herman Miller, 8 stapelbare stoelen, diverse condities.

Hoogste bod: € 400,00

#5949: Een mahonie belijmde Empire buffetkastje met roldeurtjes.

Afm. H. 92,5 cm x B. 100 cm x D. 57,5 cm.

Aantal biedingen: # 28
Hoogste bod: € 120,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 22:23

#5950: Schwartzwalder klokkenstoel met origineel glas.

Hoogste bod: € 20,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 22:24

#5951: Een set van 2 Duitse biscuit fantasie figuurtjes.

Hoogste bod: € 22,00

#5952: Een blauw wit Petrus Regout kaststel.

Hoogste bod: € 20,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 22:25

#5953: Een samengesteld eiken halbankje met gesneden guirlandes en faskes leuningen.

Afm. H. 107 cm x B. 131 cm x D. 40 cm.

Hoogste bod: € 180,00

#5954: Een bronzen beeld van een putto in gevecht met gans.

Afm. H. 43 cm x B. 33 cm.

Hoogste bod: € 250,00

#5955: Plateel vaas, merk onbekend.

Hoogste bod: € 10,00

#5956: Louis' Andries Pieter Rempt (Amsterdam 1896 - 1976). Kerkinterieur, gesigneerd en gedateerd '1943'. Olieverf op doek.

Afm. H. 60 cm x B. 51 cm.

Hoogste bod: € 28,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 22:26

#5957: Johannes Jansonius (Amsterdam 1588-1664) Zeelandia Comitatus.

Hoogste bod: € 20,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 22:27

#5958: Duitse School, eerste helft 20ste eeuw. Elzas Lotheringen.

Olieverf op doek. Afm. H. 51 x B. 72 cm.

Hoogste bod: € 10,00

#5959: Olieverf op doek Jan Bors (1907 - 1985).

Stilleven met magnolia's. Gesigneerd en gedateerd 25/4/71 rechtsonder. 87 x 68 cm.

Hoogste bod: € 150,00

#5960: Hollandse School, 20ste eeuw. Kopie naar Isaac Israëls, een carrousel.

Onduidelijk gesigneerd rechtsonder, pastel op papier. Daarbij een reproductie naar Jan Schoonhoven.

Hoogste bod: € 205,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 22:28

Einde aftersale: 11-10-2019 22:30