Onderscheidingen

  • Nieuw kavel
#1349: Nederland. 1830. Oorlog op Java.

Vz. Miniatuur in brons. 11 mm. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 45,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 16:28

#1350: Nederland. Eremedaille Orde van Oranje Nassau.

Met zwaarden (MMW12, Evers125, Bax9), miniatuur in verguld zilver. PR.

Hoogste bod: € 10,00

#1351: Nederland. z.j. Orde van Oranje Nassau, Ridderkruis met baton en miniatuur.

Originele cassette. Prachtig.

Hoogste bod: € 85,00

#1352: Nederland. z.j. Orde van Oranje Nassau, Ridderkruis zonder lint.

Originele cassette. Prachtig.

Hoogste bod: € 55,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 16:29

#1353: Inhuldigingsmedaille Koningin Beatrix.

Vz. Hoofd naar links. Kz. Gekroonde B binnen omschrift. AR 30,3 mm. Zonder lint PR+.

Hoogste bod: € 50,00

#1354: België. Brussel. Maatschappij van Algemeene Assurantien.

Hoogste bod: € 30,00