Noordelijke Nederlanden

  • Nieuw kavel
#559: Goudgulden Arnold van Egmond/Gelderland z.j. Zeer Fraai.

Delm. 604.

Hoogste bod: € 170,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:29

#560: Goudgulden Arnold van Egmond/Gelderland z.j. Zeer Fraai.

Delm. 604.

Hoogste bod: € 190,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:30

#561: Goudgulden Arnold van Egmond/Gelderland z.j. Zeer Fraai.

Delm. 604.

Hoogste bod: € 170,00

#562: Gouden rijder Karel van Egmond/Gelderland z.j. Zeer Fraai.

Delm. 620.

Hoogste bod: € 400,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:31

#563: Goudgulden David van Bourgondië/Utrecht z.j. Zeer Fraai.

Delm. 945.

Hoogste bod: € 200,00

#564: Philipsdaalder Holland, Philips II z.j. Zeer Fraai -.

Delm. 39.

Hoogste bod: € 100,00

#565: Halve daalder 3 steden z.j. Zeer Fraai - (lichte montage).

Delm. 669. FD. 30.

Hoogste bod: € 900,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:32

#566: Daalder 3 steden 1555. Zeer Fraai -.

Delm. 673.

Hoogste bod: € 220,00

#567: Albus Zutphen 1480. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 750,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:33

#568: Kwart snaphaan Nijmegen z.j. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 100,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:34

#569: Snaphaan Gelderland, Karel van Egmond z.j. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 156,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:35

#570: Kwart snaphaan Gelderse steden, stad Nijmegen z.j. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 70,00

#571: Meeuw of vergroot Gelderland, stad Arnhem, Reinhout IV z.j. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 40,00