Nederlands West Indie

  • Nieuw kavel
#1191: Kwart Gulden 1794. Prachtig.

Scho.1355A

Hoogste bod: € 95,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 15:32

#1192: Dubbele stuiver 1794. Zeer Fraai +.

Scho.1356

Hoogste bod: € 100,00