Nederlands-Indië

  • Nieuw kavel
#2195: Nederlands-Indië. 50 gulden. Bankbiljet. Type 1815. - Prachtig +.

(Mev. 70 Pick. 5). Serienummer geen. Niet ingevuld en zonder serienummer. - Prachtig +.

Hoogste bod: € 650,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:55

#2196: Nederlands-Indië. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1896. - Fraai +.

(Mev. 120a. Pick. 53a). Serienummer LK00505. Gaatjes. - Fraai +.

Hoogste bod: € 1.100,00

#2197: Nederlands-Indië. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1896. - Zeer Fraai -.

(Mev. 120b. Pick. 53b). Serienummer UY03498. - Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 1.200,00

#2198: Nederlands-Indië. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1896. - Zeer Fraai.

(Mev. 120e. Pick. 53b). Serienummer NZ007045. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 1.300,00

#2199: Nederlands-Indië. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1897. - Zeer Fraai +.

(Mev. 123d. Pick. 56s). Serienummer AA3864. Specimen. Zeldzaam. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 1.500,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:56

#2200: Nederlands-Indië. 200 gulden. Bankbiljet. Type 1897. - Zeer Fraai +.

(Mev. 124. Pick. 57s). Serienummer PX004553. Specimen. Zeldzaam. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 1.500,00

#2201: Nederlands-Indië. 5 gulden. Bankbiljet. Type 1924. - Zeer Fraai.

(Mev. 132c. Pick. 69c). Serienummer AA04547. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 36,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:57

#2202: Nederlands-Indië. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1924. - Zeer Fraai -.

(Mev. 133a. Pick. 70a). Serienummer IJ03700. - Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 30,00

#2203: Nederlands-Indië. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1924. - Zeer Fraai.

(Mev. 133c. Pick. 70d). Serienummer WV04307. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 40,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:58

#2204: Nederlands-Indië. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1924. - Zeer Fraai +.

(Mev. 134a. Pick. 71a). Serienummer PY02730. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 50,00

#2205: Nederlands-Indië. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1924. - Zeer Fraai.

(Mev. 134b. Pick. 71b). Serienummer TJ00478. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 30,00

#2206: Nederlands-Indië. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1924. - Zeer Fraai.

(Mev. 134c. Pick. 71c). Serienummer WB04662. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 30,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:59

#2207: Nederlands-Indië. 50 gulden. Bankbiljet. Type 1924. - Zeer Fraai +.

(Mev. 135b. Pick. 72a). Serienummer GY05911. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 60,00

#2208: Nederlands-Indië. 50 gulden. Bankbiljet. Type 1924. - Zeer Fraai +.

(Mev. 135b. Pick. 72a). Serienummer JB03999. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 50,00

#2209: Nederlands-Indië. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1924. - Zeer Fraai +.

(Mev. 136b. Pick. 73b). Serienummer HB09930. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 80,00

#2210: Nederlands-Indië. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1924. - Prachtig.

(Mev. 136c. Pick. 73c). Serienummer HP06657. Mooie staat voor dit biljet. - Prachtig.

Hoogste bod: € 150,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 22:00

#2211: Nederlands-Indië. 5 gulden. Bankbiljet. Type 1933. - Zeer Fraai.

(Mev. 140a. Pick. 78a). Serienummer MR01539. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 19,00

#2212: Nederlands-Indië. 5 gulden. Bankbiljet. Type 1933. - Zeer Fraai.

(Mev. 140b. Pick. 78b). Serienummer JO06987. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 19,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 22:01

#2213: Nederlands-Indië. 5 gulden. Bankbiljet. Type 1933. - Zeer Fraai +.

(Mev. 140c. Pick. 78c). Serienummer EZ07737. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 29,00

#2214: Nederlands-Indië. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1933. - Zeer Fraai.

(Mev. 141a. Pick. 79a). Serienummer CV09422. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 20,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 22:02

#2215: Nederlands-Indië. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1933. - Zeer Fraai.

(Mev. 141b. Pick. 79b). Serienummer KP07628. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 20,00

#2216: Nederlands-Indië. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1933. - Zeer Fraai.

(Mev. 141c. Pick. 79c). Serienummer HM09923. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 20,00

#2217: Nederlands-Indië. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1933. - Zeer Fraai.

(Mev. 142a. Pick. 80a). Serienummer EM04152. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 22:03

#2218: Nederlands-Indië. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1933. - Zeer Fraai / Prachtig.

(Mev. 142b. Pick. 80b). Serienummer HE07619. Mooie staat voor dit biljet. - Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 80,00

#2219: Nederlands-Indië. 50 gulden. Bankbiljet. Type 1933. - Zeer Fraai.

(Mev. 143. Pick. 81). Serienummer MH03878. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 450,00

#2220: Nederlands-Indië. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1946. - Zeer Fraai.

(Mev. 150b. Pick. 89b). Serienummer FHX069630. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 32,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 22:04

#2221: Nederlands-Indië. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1946. - Zeer Fraai.

(Mev. A150. Pick. 90). Serienummer JZK053503. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 36,00

#2222: Nederlands-Indië. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1946. - Zeer Fraai.

(Mev. 150a. Pick. 89a). Serienummer FW022036. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 30,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 22:05

#2223: Nederlands-Indië. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1946. - Zeer Fraai +.

(Mev. 151. Pick. 91). Serienummer PNC003263. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 175,00

#2224: Nederlands-Indië. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1946. - Zeer Fraai.

(Mev. 151. Pick. 91). Serienummer LPA005434. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 125,00

#2225: Nederlands-Indië. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1946. - Zeer Fraai +.

(Mev. 152. Pick. 92). Serienummer LA062544. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 200,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 22:06

#2226: Nederlands-Indië. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1946. - Fraai / Zeer Fraai.

(Mev. 152. Pick. 92). Serienummer LA047713. - Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 125,00

#2227: Nederlands-Indië. 50 gulden. Bankbiljet. Type 1946. - Zeer Fraai.

(Mev. 153. Pick. 93). Serienummer SRS015032. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 40,00

#2228: Nederlands-Indië. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1946. - Zeer Fraai +.

(Mev. 154a Pick. 94a). Serienummer TH036933. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 95,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 22:07

#2229: Nederlands-Indië. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1946. - Zeer Fraai.

(Mev. 154b Pick. 94b). Serienummer USZ071958. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 60,00

#2230: Nederlands-Indië. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1946. - Zeer Fraai.

(Mev. 154b Pick. 94b). Serienummer USQ032593. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 60,00

#2231: Nederlands-Indië. 500 gulden. Bankbiljet. Type 1946. - Zeer Fraai.

(Mev. 155. Pick. 95). Serienummer UH088129. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 125,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 22:08

#2232: Nederlands-Indië. 500 gulden. Bankbiljet. Type 1946. - Zeer Fraai -.

(Mev. 155. Pick. 95). Serienummer UG041432. - Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 100,00

#2233: Nederlands-Indië. 1000 gulden. Bankbiljet. Type 1946. - Fraai / Zeer Fraai.

(Mev. 156. Pick. 96). Serienummer VE057778. Gaatjes . - Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 350,00

#2234: Nederlands-Indië. 1 gulden. Muntbiljet. Type 1919. - Zeer Fraai -.

(Mev. 160. Pick. 100). Serienummer KH19190. - Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 200,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 22:09

#2235: Nederlands-Indië. 2½ gulden. Muntbiljet. Type 1919. - Zeer Fraai +.

(Mev. 161. Pick. 101). Serienummer CP011306. Mooie staat voor dit biljet. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 700,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 22:10

#2236: Nederlands-Indië. 1 gulden. Muntbiljet. Type 1920. - Fraai / Zeer Fraai.

(Mev. 163a. Pick. 103). Serienummer DA57552. - Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 80,00

#2237: Nederlands-Indië. ½ gulden. Muntbiljet. Type 1920. - Fraai / Zeer Fraai.

(Mev. 162b. Pick. 102). Serienummer F496210. - Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 60,00

#2238: Nederlands-Indië. 1 gulden. Muntbiljet. Type 1940. - UNC -.

(Mev. 165. Pick. 108a). Serienummer KZ055496. - UNC -.

Hoogste bod: € 24,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 22:11

#2239: Nederlands-Indië. 1 gulden. Muntbiljet. Type 1943. - UNC -.

(Mev. 168b. Pick. 111a). Serienummer AJ041876A. - UNC -.

Hoogste bod: € 60,00

#2240: Nederlands-Indië. 500 gulden. Bankbiljet. Type 1943. - Zeer Fraai.

(Mev. 175. Pick. 118). Serienummer JC0025. Zeldzaam. Iets pen. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 800,00