Naaigerei

  • Nieuw kavel
#2659: Vingerhoed Aventurijn.

Voorzien van gegraveerde versieringen. China, 20e eeuw, 2,5cm.

Hoogste bod: € 22,00
Sluitings datum: 09 okt 2019 15:13

#2660: Naaldenkoker zilver.

Hoogste bod: € 22,00
Sluitings datum: 09 okt 2019 15:14

#2661: Breipen schede zilver.

Hoogste bod: € 15,00

#2662: Speldenkussen zilver.

Hoogste bod: € 150,00

#2663: Breipen schede zilver.

Met gegraveerde versieringen. Nederland, 19e eeuw, Keurtekens: zwaardje. 21 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 20,00
Sluitings datum: 09 okt 2019 15:15

#2664: Breipen schede zilver.

Hoogste bod: € 16,00

#2665: (5) delig lot diversen zilver.

W.o. breipen doppen en meetlinthouder. Keurtekens: diverse keuren. 55 gram, 0/1000.

Hoogste bod: € 45,00
Sluitings datum: 09 okt 2019 15:16

#2666: (2) delig lot zilver.

Hoogste bod: € 75,00
Sluitings datum: 09 okt 2019 15:17

#2667: (2) naaldenkokers zilver.

Diverse versieringen . Nederland, 19e / 20e eeuw, Keurtekens: zwaardje. 31 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 32,00

#2668: (2) naaldenkokers zilver.

Hoogste bod: € 45,00
Sluitings datum: 09 okt 2019 15:18

#2669: Breipen schede zilver.

Hoogste bod: € 20,00

#2670: (10) delig lot naaigerei zilver.

Hoogste bod: € 90,00
Sluitings datum: 09 okt 2019 15:19