Miniaturen

  • Nieuw kavel
#2570: Schommel wiegje zilver.

Gegoten model met rietdecor. 19e eeuw, schade en deukjes. 7,5 x 5,3 x 5,5cm, 38 gram, 0/1000.

Hoogste bod: € 32,00
Sluitings datum: 09 okt 2019 14:26

#2571: (2) Miniatuur koetsen zilver.

Hoogste bod: € 90,00
Sluitings datum: 09 okt 2019 14:27

#2572: (3) miniatuur molens zilver.

Hoogste bod: € 160,00

#2573: (4) delige set tafel en zetels zilver.

Naar Louis seize voorbeelden gemaakt. 20e eeuw, Keurtekens: 835. ZII. 70 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 110,00
Sluitings datum: 09 okt 2019 14:28

#2574: Koninklijke Koets met 6-span paarden zilver.

Hoogste bod: € 75,00

#2575: (9) delig lot miniaturen zilver.

Hoogste bod: € 60,00
Sluitings datum: 09 okt 2019 14:29

#2576: (6) delig lot tafels en stoelen zilver.

Met gegraveerde versieringen. 20e eeuw, Keurtekens: . Z. 800. 25 gram, 800/1000.

Hoogste bod: € 46,00
Sluitings datum: 09 okt 2019 14:30

#2577: (5) delige set miniatuur servies zilver.

Hoogste bod: € 20,00

#2578: (5) delige set miniatuur servies zilver.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 09 okt 2019 14:31

#2579: (7) delig lot Miniaturen zilver.

W.o. paard en wagen, stoelen en stoof. 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren. 65 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 60,00

#2580: (5) delig lot Miniaturen zilver.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 09 okt 2019 14:32

#2581: Triumph Motorfiets zilver.

Hoogste bod: € 500,00