Miniaturen

  • Nieuw kavel
#1960: (6) Lot Miniaturen w.o. kinderwagen, snotneus, harp en schommel zilver.

Nederland, 20e eeuw, keurtekens: diverse keuren , 93,1 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 20 mrt 2019 03:48

#1961: (5) Lot Miniaturen w.o. diverse scheepsmodellen zilver.

20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen, 124 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 90,00
Sluitings datum: 20 mrt 2019 03:49

#1962: Miniatuur mexicaanse sombrero versierd met florale ingehamerde decoraties zilver.

Mexico, MC45, 20e eeuw, keurtekens: MC45 sterling, meesterteken , 31,7 gram, 925/1000.

Hoogste bod: € 30,00

#1963: Miniatuur Oosters oorlogsschip op houten opengewerkte voet zilver.

20e eeuw, keurtekens: meesterteken , H 23cm B 18cm, 245,2 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 130,00
Sluitings datum: 20 mrt 2019 03:50

#1964: (3) Clown figuren op marmeren plaquette zilver.

Hoogste bod: € 200,00

#1965: Miniatuur lakenpers zilver.

Hoogste bod: € 150,00
Sluitings datum: 20 mrt 2019 03:51

#1966: (4) Lot miniaturen w.o. een draaimolen,duo schommel en ophaalbrug zilver.

Nederland, 20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen, 200,1 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 180,00
Sluitings datum: 20 mrt 2019 03:52

#1967: (5) Lot miniaturen w.o. step, pakezel, spinnewiel zilver.

20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen, 122,9 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 120,00

#1968: (2) Lot miniaturen w.o. water / wijnkan zilver.

20e eeuw, keurtekens: diverse gehaltes: 925/800 - gebruikssporen, 62,7 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 55,00

#1969: (4) Lot miniaturen w.o. wastobbe, handtas, vissenmand zilver.

20e eeuw, keurtekens: diverse gehaltes: 835/925/BWG - gebruikssporen, 96 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 85,00
Sluitings datum: 20 mrt 2019 03:53

#1970: (4) Lot miniaturen w.o. valkenier, landaulet koets zilver.

Nederland, 20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen, 74,9 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 70,00

#1971: (4) Lot miniaturen w.o. koets met paarden en 3 verschillende handkarren zilver.

Nederland, 20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen, 79,2 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 20 mrt 2019 03:54

#1972: (6) Lot miniaturen w.o. vogelkooi, blaker, kinderwagen, paard en jockey zilver.

Hoogste bod: € 180,00

#1973: (2) Lot miniatuur honden zilver.

Italie, 20e eeuw, keurtekens: 835, meesterkeur, 53,1 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 65,00

#1974: Miniatuur sleekoets met ornamentale versieringen van o.a. putti. zilver.

Nederland, 20e eeuw, keurtekens: zwaardje - gebruikssporen, 53,8 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 55,00
Sluitings datum: 20 mrt 2019 03:55

#1975: Miniatuur venetiaanse gondola uitgevoerd in filigrain zilver zilver.

Hoogste bod: € 40,00

#1976: (3) Lot miniaturen w.o. touwtje springen, echtpaar op een parkbankje zilver.

Nederland, 20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen, 58,5 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 55,00
Sluitings datum: 20 mrt 2019 03:56

#1977: Miniatuur ooievaar met baby zilver.

Hoogste bod: € 40,00

#1978: (3) Lot miniatuur koetsen en rijtuigen zilver.

Nederland, 20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen, 105,8 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 100,00

#1979: Miniatuur koets uitgevoerd in filigrain zilver.

20e eeuw, keurtekens: - gebruikssporen, 36 gram, 925/1000.

Hoogste bod: € 60,00
Sluitings datum: 20 mrt 2019 03:57

#1980: (2) Lot miniatuur fotolijstjes ornamenteel gedecoreerd zilver.

20e eeuw, keurtekens: - gebruikssporen, 15,4 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 23,00
Sluitings datum: 20 mrt 2019 03:58

#1981: (4) Lot miniaturen w.o. een stoof, wastobbe zilver.

Nederland, 20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen, 76,3 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 70,00

#1982: Miniatuur golf troffee met opgesoldeerde ornamentele rand zilver.

Hoogste bod: € 35,00

#1983: (2) Lot miniatuur gitaar en saxofoon gemonteerd op rozenkwarts zilver.

Hoogste bod: € 55,00
Sluitings datum: 20 mrt 2019 03:59

#1984: Hondennest moeder met 4 pups op kwarts plateau ogen voorzien van waarschijnlijk facet geslepen safieren zilver.

Hoogste bod: € 110,00
Sluitings datum: 20 mrt 2019 04:00

#1985: Clown met duif op kwarts plateau zilver.

Italie, 20e eeuw, keurtekens: 800 - gebruikssporen, 194,8 gram, 800/1000.

Hoogste bod: € 75,00

#1986: Miniatuur bureau double face in louis seize stijl zilver.

Hoogste bod: € 36,00
Sluitings datum: 20 mrt 2019 04:01

#1987: Miniatuur landaulet koets met paard zilver.

Hoogste bod: € 39,00

#1988: Miniatuur Korenmolen met rietkap zilver.

Hoogste bod: € 65,00
Sluitings datum: 20 mrt 2019 04:02

#1989: Miniatuur houtzaagmolenop "de gekroonde Poelenburg" Zaandam op draaibare voet zilver.

Hoogste bod: € 120,00

#1990: Miniatuur wipmolen met wateropvoerwerktuig en draaibare kap zilver.

Hoogste bod: € 130,00

#1991: Miniatuur molen met figuurtjes op bolpootjes zilver.

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 20 mrt 2019 04:03

#1992: Miniatuur volkswagen bus T1 op houten basement *Tijl 200* zilver.

Hoogste bod: € 120,00

#1993: Miniatuur drink beker met afgebeelde muziekanten zilver.

Hoogste bod: € 12,00
Sluitings datum: 20 mrt 2019 04:04

#1994: Miniatuur bolder of handkar met gebogen voor en achterkant zilver.

Nederland, 20e eeuw, keurtekens: zwaardje , B 10cm, 27,1 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 29,00
Sluitings datum: 20 mrt 2019 04:05

#1995: Miniatuur koninklijke koets getrokken door 6 paarden zilver.

Nederland, 20e eeuw, keurtekens: zwaardje - gebruikssporen. H 4,2cm B 15,5cm, 91,2 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 80,00

#1996: Miniatuur loodgieters gereedschapskar zilver.

Hoogste bod: € 100,00
Sluitings datum: 20 mrt 2019 04:06

#1997: Miniatuur duo zittter "vliegende Hollander" model 1936 zilver.

Hoogste bod: € 35,00

#1998: Miniatuur kruiwagen met biervat en dronken kastelijn zilver.

Nederland, 20e eeuw, keurtekens: zwaardje - gebruikssporen. H 5,2cm B 8,2cm, 39,8 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 35,00
Sluitings datum: 20 mrt 2019 04:07

#1999: Miniatuur vleugelpiano met kruk bewerkt met rocailles en putti`s zilver.

Hoogste bod: € 37,00

#2000: Miniatuur gasbarbecue zilver.

21e eeuw, keurtekens: meesterteken, 925 - gebruikssporen. H 3,6cm B 4,5cm, 53 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 20 mrt 2019 04:08

#2001: Miniatuur stijgerende hengst zilver.

Hoogste bod: € 175,00

#2002: (5) Delig lot miniaturen w.o. tafel en 4 stoelen zilver.

20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen, 45,1 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 55,00
Sluitings datum: 20 mrt 2019 04:09

#2003: (2) Delig lot miniatuur molens zilver.

20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen, 31,1 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 70,00

#2004: (3) Delig lot miniaturen w.o. wip en vatendragers zilver.

Nederland, 20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen, 76,5 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 20 mrt 2019 04:10

#2005: (4) Delig lot miniaturen w.o. tafel en stoelen zilver.

20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen, 87,1 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 80,00

#2006: (4) Delig lot miniaturen w.o. koffiemolen, stoof zilver.

20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen, 103,9 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 90,00

#2007: (5) Delig lot miniaturen w.o.schaatsstoel, paard en wagen, riksja zilver.

20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen en bokje los, 84,7 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 75,00
Sluitings datum: 20 mrt 2019 04:11

#2008: (4) Delig lot miniaturen w.o. diverse paard en wagens zilver.

Hoogste bod: € 150,00

#2009: (6) Delig lot miniaturen w.o. Velocipede, lantaarnopsteker zilver.

Nederland, 20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen, 94,8 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 85,00

#2010: (7) Delig lot miniaturen w.o. glijbaan, molen, telefoon en spinnewiel zilver.

20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen, 91,4 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 20 mrt 2019 04:12

#2011: (4) Delig lot miniaturen w.o. snotneus, hert, slede, lantaarnopsteker zilver.

20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen, 85,6 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 75,00

#2012: (5) Delig lot miniaturen w.o. ijscokar, strijkijzer, wastobbe met mangel zilver.

20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen, 109,1 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 100,00

#2013: (5) Delig lot miniaturen w.o. tafel en stoelen zilver.

Hoogste bod: € 85,00
Sluitings datum: 20 mrt 2019 04:13

#2014: (4) Delig lot miniaturen w.o. ophaalbrug zilver.

Nederland, 20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen, 89,1 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 80,00

#2015: (5) Delig lot miniaturen w.o. tafel en stoelen zilver.

Nederland, 20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen, 84,5 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 75,00
Sluitings datum: 20 mrt 2019 04:14

#2016: (4) Delig lot miniaturen w.o. tafel, stoelen en bankje zilver.

20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen, 55,4 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 50,00

#2017: (7) Delig lot miniaturen w.o. theepot, suikerpot, stoelen en bankje zilver.

20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen, 74,6 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 75,00

#2018: (3) Delig lot miniaturen w.o. tafel en stoelen zilver.

Nederland, 20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen, 52,1 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 45,00
Sluitings datum: 20 mrt 2019 04:15

#2019: (12) Delig lot miniaturen w.o. steltlopen, trommelen, hoepelspel etc. zilver.

Nederland, 20e eeuw, keurtekens: diverse keuren , 97,7 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 90,00

#2020: (7) Delig lot miniatuuren w.o. tafels, stoelen, bankje en sidetables zilver.

20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen, 95 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 85,00

#2021: (2) Delig lot miniaturen w.o. naaitafel en meetlinthouder zilver.

20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen, 62,8 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 20 mrt 2019 04:16

#2022: (2) Delig lot miniaturen w.o. ottoman en stoel zilver.

20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen, 39,6 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 33,00
Sluitings datum: 20 mrt 2019 04:17

#2023: (5) Delig lot miniaturen w.o. tafel, stoelen en bankje zilver.

20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen, 81 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 75,00

#2024: (4) Delig lot miniaturen w.o. schommel, slager en messenslijper zilver.

20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen, 99,3 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 90,00

#2025: (4) Delig lot miniaturen w.o. tafel, stoelen en bankje zilver.

20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen, 46,6 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 65,00
Sluitings datum: 20 mrt 2019 04:18

#2026: (6) Delig lot miniaturen w.o. racefiets, kaasdragers, ijscokar, kinderwagen zilver.

20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen, 82,7 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 20 mrt 2019 04:19

#2027: (3) Delig lot miniaturen w.o. ooievaar met baby en kinderstoel zilver.

20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen, 88,4 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 100,00

#2028: (5) Delig lot miniaturen w.o. muziekspeel kar zilver.

Hoogste bod: € 140,00
Sluitings datum: 20 mrt 2019 04:20

#2029: (6) Delig lot miniaturen w.o. straatmuziekanten, eendenvoeren zilver.

20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen, schommel incompleet, 136,1 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 120,00

#2030: (5) Delig lot miniaturen w.o. ijscokar,hondenkar, vleeskruiwagen zilver.

20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen, 94,7 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 90,00

#2031: (6) Delig lot miniaturen w.o. ophaalbrug, ijscokar en lantaarnopsteker zilver.

20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen, 96,8 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 95,00
Sluitings datum: 20 mrt 2019 04:21

Veilingnummer 1085: 20, 21 EN 22 MAART 2019

Start pre-bid: 14-02-2019 08:37

Einde pre-bid: 22-03-2019 22:40

22-03-2019 09.00 - 16.00*.