Meubelen

  • Nieuw kavel
#5085: Een Biedermeier sofa, tweede helft 19e eeuw.

Met griffioen motieven in de poten. Gestreepte bekleding en 2 rolkussens. Afm. 95 x 214 x 63 cm.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:15

#5086: Een lot van 3 hutkoffers, begin 20e eeuw.

Waarvan twee met ronde bovenkant. Diverse afmetingen.

Hoogste bod: € 40,00

#5087: Een 17e/18e-eeuwse gekerfde eiken bruidskist.

Met later vermaakte deuren in het front. Samengesteld.

Hoogste bod: € 40,00

#5088: Een oorfauteuil, 1e helft 20e eeuw.

Met getorste regels. Afm. 120 x 80 x 60 cm.

Hoogste bod: € 55,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:16

#5089: Een mahoniehouten theemeubel. 19e eeuw.

Met twee laden. Verbleekt en het blad gespleten. Afm. 90 x 42 x 66 cm.

Hoogste bod: € 28,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:17

#5090: Een Frans ladenkastje, circa 1900.

Met intarsia en bronzen beslag. Bijgevoegd een wijntafeltje. Afm. 75 x 35 x 48 cm.

Hoogste bod: € 60,00

#5091: Een Willem III buffetkast.

Mahonie belijmd met gestoken kuif en ovaal venster. Afm. 220 x 120 x 53 cm.

Hoogste bod: € 75,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:18

#5092: Een grenen bureau. 1e helft 20e eeuw.

Afm. 115 x 70 x 130 cm.

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:19

#5093: Een koloniale noten salontafel met notenfineer en glazen bovenblad. 1e helft 20e eeuw.

Afm. H: 54 cm. Ø 65.

Hoogste bod: € 10,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:21

#5094: Twee designstoelen. Eind 20e eeuw.

Hoogste bod: € 65,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:22

#5095: Een mid-century designtafel met geglazuurde tegels. Frankrijk.

Voorstellingen uit Lascaux. Afm. 35 x 62 x 123 cm.

Hoogste bod: € 10,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:23

#5096: Een houten wandspiegel met console. 20e eeuw.

Kuif beschadigd. Afm. 74 x 38 cm.

Hoogste bod: € 110,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:24

#5097: Een koloniale consoletafel met roze marmeren blad. Indonesië, 1e heft 20e eeuw.

Afm. 80 x 110 x 60 cm.

Aantal biedingen: # 30
Hoogste bod: € 1.900,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:25

#5098: Een grenen en mahonie commode. Frankrijk eind 19e eeuw.

Afm. 100 x 130 x 60 cm.

Hoogste bod: € 34,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:27

#5099: Een koloniale houten naaitafel met rijk gesneden decors. Bali, begin 20e eeuw.

Afm. 38 x 46 x 70 cm.

Hoogste bod: € 5,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:28

#5100: Een wandspiegel vervaardigd van een Indonesische ploeg.

Afm. 96 x 77 cm.

Hoogste bod: € 5,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:29

#5101: Een koloniale wandtafel, China.

Afm. 100 x 82 cm.

Hoogste bod: € 51,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:30

#5102: Een lage tafel met rijk bewerkte randen. Sierlijke vormen en fantasiedieren. Handbeschilderd met onder andere zwarte, rode en gouden verf. De tafel is getransformeerd tot een wandbank. Hiervoor zijn rode op maat gemaakte kussen.

Afm. 32 x 155 x 67 cm.

Hoogste bod: € 76,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:32

#5103: Een wortelnotenhouten gefineerde klepsecretaire. 19e eeuw naar ouder voorbeeld.

Afm. 100 x 85 x 50 cm.

Hoogste bod: € 130,00

#5104: Een mahonie gefineerde klepsecretaire. Holland, 19e eeuw naar ouder voorbeeld.

Afm. 100 x 85 x 50 cm.

Hoogste bod: € 60,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:33

#5105: Een eikenhouten kabinet. Gelderland, circa 1800.

Met vier laden en twee deuren. Afm. 205 x 50 x 135 cm.

Hoogste bod: € 85,00

#5106: Een mahonie gefineerde spiegel. 19e eeuw.

Beschadigd. Afm. 76 x 52 cm.

Hoogste bod: € 14,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:34

#5107: Een kapspiegel. 19e eeuw.

Met toegevoegde pianokandelaars. Afm. 110 x 100 x 27 cm.

Hoogste bod: € 140,00

#5108: Een Voltaire met lichtgrijze velours bekleding. Holland, 19e eeuw.

Afm. 105 x 70 x 70 cm.

Hoogste bod: € 71,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:35

#5109: Een zwarte houten Willem III leunstoel met casters en orginele bekleding. Holland, 19e eeuw.

Restauratie object. Afm. 105 x 70 x 70 cm.

Hoogste bod: € 11,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:36

#5110: Een grijs gelakte brandkast met bijbehorende sleutel. 2e helft 20e eeuw.

Afm. 80 x 45 x 50 cm.

Hoogste bod: € 63,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:37

#5111: Een lichtgrijze brandkast met bijbehorende sleutel. 2e helft 20e eeuw.

Afm. 74 x 54 x 50 cm.

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:38

#5112: Een eikenhouten Mechelse speeltafel met leeuwenkoppen. België, 19e eeuw.

Afm. 77 x 77 x 40/80 cm.

Hoogste bod: € 46,00

#5113: Theestoof met geelkoperen binnenbak. 19e eeuw.

Afm. 47 x 29 cm.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:39

#5114: Een antieke eettafel op getorste poten.

Afm. 64 x 85 x 200 cm.

Hoogste bod: € 150,00

#5115: Een gefineerde vitrinekast met gebogen front, naar antiek model. 2e helft 20e eeuw.

Afm. 200 x 230 x 45 cm.

Hoogste bod: € 100,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:40

#5116: Een eikenhouten dressoir met grijs marmeren blad. België, 19e eeuw.

Afm. 140 x 90 x 63 cm.

Hoogste bod: € 45,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:41

#5117: Een handgevlochten pauwenstoel. Indonesië.

Afm. 166 x 50 x 40 cm.

Hoogste bod: € 5,00

#5118: Een wagenschot. 20e eeuw naar oud model.

Hoogste bod: € 22,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:42

#5119: Een Willem III buffetkast met opstand en gestoken houten kuif. Holland, 19e eeuw.

Afm. 205 x 105 x 45 cm.

Hoogste bod: € 61,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:43

#5120: Een Fries Houtsnijwerk wandrek Kerfsneetechniek. Friesland, 1e helft 20e eeuw.

Afm. 40 x 100 x 20 cm.

Hoogste bod: € 40,00

#5121: Een eikenhouten neo-gotische zetel. 19e eeuw.

Afm. 96 x 45 x 48 cm.

Hoogste bod: € 10,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:44

#5122: Een rijkgestoken kamferkist. Indonesië, 1e helft 20e eeuw.

Afm. 50 x 50 x 100 cm.

Hoogste bod: € 85,00

#5123: Een Willem III hoekkastje, mahonie gefineerd. 19e eeuw.

Afm. 168 x 70 x 40 cm.

Hoogste bod: € 90,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:45

#5124: Een biedermeier tafel met vier stoelen in Chippendale-stijl. 19e eeuw en later.

Hoogste bod: € 184,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:47

#5125: Een set van twee armstoelen in Chippendale-stijl met rode bekleding. 19e eeuw.

Aantal biedingen: # 39
Hoogste bod: € 190,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:49

#5126: Een groengelakte gietijzeren portmanteau. Eind 19e eeuw.

Breuken. Afm. H: 180 cm.

Hoogste bod: € 75,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:50

#5127: Een mahonie gefineerde Empire kaptafel op bronzen klauwpoten. Frankrijk circa 1860.

Afm. 50 x 55 x 50 cm.

Hoogste bod: € 160,00

#5128: Een noten gefineerde Willem III speeltafel. Holland, 19e eeuw.

Afm. 70 x 40/80 x 75 cm.

Aantal biedingen: # 24
Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:52

#5129: Een eikenhouten kist met grotesken en briefpanelen. 16e eeuw.

Aantal biedingen: # 35
Hoogste bod: € 650,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:54

#5130: Een lot van twee bijzettafeltjes w.o. één uit Bali.

Hoogste bod: € 16,00

#5131: Een houten bijzettafeltje. China, 1e helft 20e eeuw.

Beschadigd.

Hoogste bod: € 36,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:55

#5132: Een mahoniefineer nachtkastje met bronzen beslag. 20e eeuw naar ouder voorbeeld.

Eén bolpootje mist. Afm. 54 x 28 x 28 cm.

Hoogste bod: € 65,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:56

#5133: Een set van vier stoelen waarvan twee met armleuningen. Holland 19e eeuw en later.

Hoogste bod: € 65,00

#5135: Een tot passpiegel vermaakte kastdeur met geslepen spiegel en toegevoegde messing ornamenten.

Afm. 175 x 92 cm.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:58

#5136: Een mahonie belijmd ledikant naar 19e eeuws model. Met toegevoegde messing ornamenten. Daarbij twee bijbehorende nachtkastjes, schemerlamp , staande lamp en 2 muurlampen

Ledikant. Afm. 200 x 220 cm.

Aantal biedingen: # 56
Hoogste bod: € 440,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 13:01

#5137: Een tête-à-tête bestaande uit twee stoelen en een tafeltje naar 19e eeuws model. Gefineerd met mahonie en versierd met messing ornamenten.

Aantal biedingen: # 35
Hoogste bod: € 150,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 13:02

#5138: Een tot salontafel vermaakte 18e eeuwse tafel. Één zijlade ontbreekt.

Hoogste bod: € 55,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 13:03

#5139: Een grote linnenkast met twee openslaande deuren en een rijkbewerkte kuif. Mahonie belijmd en met toegevoegde messing ornamenten.

Aantal biedingen: # 41
Hoogste bod: € 220,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 13:04

#5140: Een Commôde / Wastafel met twee laden en wit marmeren blad. Mahonie belijmd naar 19e eeuws voorbeeld.

Aantal biedingen: # 24
Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 13:05

#5141: Een gefineerde Queen Ann-stijl klepsecretaire.

Hoogste bod: € 65,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 13:07

#5142: Een Engelse "The Antler" Super Grade Wardrobe Trunk. Hutkoffer met metalen beslag. In goede staat. Begin 20e eeuw.

Afm. 105 x 56 x 47 cm.

Hoogste bod: € 150,00

#5143: Een bruidskast. Handgestoken panelen. Nederland, 19e eeuw.

170 x 171,5 cm.

Hoogste bod: € 300,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 13:10

Einde aftersale: 11-10-2019 22:30