Lots

  • Nieuw kavel
#4779: Een gevarieerd lot porselein, aardewerk en glaswerk.

Diverse condities.

Hoogste bod: € 52,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:04

#4780: Een lot divers koperwerk w.o. ketels en bakvormen.

Hoogste bod: € 45,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:05

#4781: Een lot divers Hollands tin. Diverse leeftijden.

Diverse condities.

Hoogste bod: € 85,00

#4782: Een lot diversen w.o. Chinees porselein, tegels, koperen schaal en cloisonné vaas.

Diverse kwaliteiten.

Hoogste bod: € 38,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:06

#4783: Een kavel met vintage fiets onderdelen w.o. een cijferslot, een batterijlamp, een fietstasje enz.

Hoogste bod: € 45,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:07

#4784: Een kavel met vintage bureau assecoires. W.o. Een griffeldoos, een bakelieten paperclipdoosje, inktdrogers en postzegeldoosje.

Hoogste bod: € 37,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:08

#4785: Een reisetui met scheerset met daarbij een Rolls Razor Imperial in nieuwstaat in doos.

Hoogste bod: € 30,00

#4786: Een lot divers w.o. een brievenweegschaal, reisikoon, bronzen beeld en diverse kleinoden.

Hoogste bod: € 66,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:09

#4787: Een lot koperwerk met o.a 2 ketels, jardiniere, waterkan, kandelaar en koffiemolen.

Hoogste bod: € 50,00

#4788: Een gevarieerd lot met onder andere porselein, aardewerk, glas en zilver.

Hoogste bod: € 110,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:10

#4789: Een divers lot met onder andere schaakstukken en een klokje.

Hoogste bod: € 37,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:11

#4790: Een lot diversen met onder andere bronzen kandelaren, barometer, kraantjeskan.

Hoogste bod: € 55,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:12

#4791: Een lot divers Chinees porselein.

Diverse kwaliteiten en periodes.

Hoogste bod: € 20,00

#4792: Een lot koper met daarin een appelketel, kroonluchter en kandelaar. 19e eeuw.

Hoogste bod: € 50,00

#4793: Een lot van 5 diverse schotels en borden.

Daaraan toegevoegd 3 tegels mangaan. Allen beschadigd.

Hoogste bod: € 20,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:13

#4794: Een lot van 8 reeschaafjes. Circa 1900.

Hoogste bod: € 10,00

#4795: Drie ingelijste filmposters "Scareface".

Hoogste bod: € 31,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:14

#4796: Een lot divers koperwerk w.o. een strijkijzer, verfbrander en olielamp.

Hoogste bod: € 50,00

#4797: Een lot koperwerk w.o. twee kandelaren en een schotel met Adam en Eva in het paradijs. Circa 1900 en later.

Hoogste bod: € 30,00

#4798: Een lot van diversen miniaturen uit mineraal gesteente.

Hoogste bod: € 45,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:15

#4799: Een groot lot diverse landbouwwerktuigen.

Hoogste bod: € 26,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:16

#4800: Een lot van 28 KLM huisjes.

Hoogste bod: € 145,00

#4801: Een lot divers aardewerk w.o. een tabakspot en kommen.

Diverse kwaliteiten.

Hoogste bod: € 160,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:17

#4802: Een lot van 16 Blokker huisjes.

Hoogste bod: € 20,00

#4803: Lot diversen w.o. een kraantjeskan, kralen buideltas, documentenkist, een koperen strijkbout en een ijzeren geldkist met verzilverde objecten.

Hoogste bod: € 34,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:18

#4804: Een lot divers glaswerk w.o. een persglazen bloemenvaas en karaffen.

Diverse kwaliteiten.

Hoogste bod: € 34,00

#4805: Een verzameling keramiek. W.o. Delfts blauw, o.a. De Porceleyne Fles en Société Céramique decor Beatrix Blauw.

Hoogste bod: € 150,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:19

#4806: Een lot geëmailleerde metalen keukenobjecten w.o. een broodtrommel, lunchbox en voorraadblikken.

Hoogste bod: € 66,00

#4807: Een groot lot zgn.: Festival glas. 1956, Kristal Unie Maastricht ontworpen door Max Verboeket.

Hoogste bod: € 27,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:20

#4808: Een groot lot zgn.: Festival glas. 1956, Kristal Unie Maastricht ontworpen door Max Verboeket.

Hoogste bod: € 27,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:21

#4809: Een groot lot zgn.: Festival glas. 1956, Kristal Unie Maastricht ontworpen door Max Verboeket.

Hoogste bod: € 40,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:22

#4810: Een groot lot zgn.: Festival glas. 1956, Kristal Unie Maastricht ontworpen door Max Verboeket.

Hoogste bod: € 40,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:23

#4811: Een groot lot zgn.: Festival glas. 1956, Kristal Unie Maastricht ontworpen door Max Verboeket.

Hoogste bod: € 27,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:24

#4812: Een lot diversen w.o. een weegschaal, bureaulamp en twee prenten.

Hoogste bod: € 55,00

#4813: Een lot verzilverde voorwerpen w.o. onderborden en bestekdelen.

Hoogste bod: € 40,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:25

#4815: Een lot van diverse koperen gewichten.

Hoogste bod: € 65,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:27

#4816: Een verzameling rekenlinialen.

Hoogste bod: € 22,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:28

#4817: Een lot diversen w.o. fotoalbum, speeldoos, dienblad en twee Chinese prenten.

Hoogste bod: € 40,00

#4818: Een verzameling speeldoosjes gemaakt van polystone en glas.

Hoogste bod: € 60,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:30

#4819: Een verzameling koperen bellen.

Hoogste bod: € 150,00

#4820: Een aardewerk vaas met vogelmotieven op floraal decor. Perzië, 1e helft 20e eeuw.

Toegevoegd een groen gepatineerd zamac buste.

Hoogste bod: € 20,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:31

#4821: Een lot met diverse mineralen en fossielen.

Hoogste bod: € 36,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:32

#4822: Een lot met onder andere een merklap en etsen.

Hoogste bod: € 30,00

#4823: Een lot divers porselein en aardewerk.

Hoogste bod: € 60,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:33

#4824: Een lot divers porselein en aardewerk.

Hoogste bod: € 125,00

#4825: Een lot divers porselein en aardewerk.

Hoogste bod: € 90,00

#4826: Een lot diverse blikken en verpakkingen.

Hoogste bod: € 20,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:34

#4827: Een lot rookattributen.

Hoogste bod: € 40,00

#4828: Een lot van twee theestoven, doofpot en pied de stalle. 19e eeuw.

Hoogste bod: € 85,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:35

#4829: Een lot van drie wekkers, diverse leeftijden.

Niet getest op werking.

Hoogste bod: € 10,00

#4830: Een lot diversen w.o. een lakwerk doosje en zakhorloges.

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:36

#4831: Een lot van drie picturediscs lp's, Vogue. 1e helft 20e eeuw.

Hoogste bod: € 20,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:37

#4832: Een lot van twee houten oosterse doosjes.

Hoogste bod: € 120,00

#4833: Een gehamerd koperen tabaksdoos met daarbij een eierknipper.

Afm. 7,5 x 22 cm.

Hoogste bod: € 30,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:38

#4834: Een lot divers aardewerk.

Hoogste bod: € 13,00

#4835: Een collectie decoratieve Afrikaanse zgn. "Dan" maskers, DRC, 2e helft 20e eeuw, en daarbij een bewerkte pot.

Hoogste bod: € 22,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:39

#4836: Een lot van twee kruikjes waarvan een glas en een van aardewerk.

Afm. 14 x 11 cm.

Hoogste bod: € 100,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:40

#4837: Een lot divers aardewerk w.o. De Porceleyne Fles.

Diverse kwaliteiten.

Hoogste bod: € 45,00

#4838: Een lot divers porselein. China, 18e en 19e eeuw.

Diverse condities.

Hoogste bod: € 220,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:41

#4839: Een lot diversen Aziatische voorwerpen w.o. kop en schotels en één terracotta theepot. China en Japan, 20e eeuw.

Diverse condities.

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:42

#4840: Een lot van Chinees en Japans keramiek.

Diverse kwaliteiten.

Hoogste bod: € 55,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:43

#4841: Een lot van drie cloisonné vaasjes. China, 20e eeuw.

Afm. 13 x 6 cm.

Hoogste bod: € 20,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:44

#4842: Een lot van vijf divers porseleinen objecten naar ouder voorbeeld. China, eind 20e eeuw.

Aantal biedingen: # 30
Hoogste bod: € 160,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:45

#4843: Een kavel met divers laboratoriumglas.

Hoogste bod: € 50,00

#4844: Een lot van drie borden w.o. C.A. Lion Cachet.

Diverse condities.

Hoogste bod: € 16,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:46

#4845: Een lot divers porselein. Japan en China, 18e/19e eeuw.

Diverse kwaliteiten. Eén bord doormidden.

Hoogste bod: € 26,00

#4846: Een lot divers Aziatisch aardewerk.

Diverse condities.

Aantal biedingen: # 33
Hoogste bod: € 121,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:48

#4847: Een lot divers aardewerk w.o. Makkum.

Diverse condities.

Hoogste bod: € 37,00

#4848: Twee antieke stoven, 19e eeuw.

Hoogste bod: € 55,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:49

#4849: Een set van twee grote windlichten op voet met geëtst decor. Eind 20e eeuw.

Hoogste bod: € 18,00

#4850: Een lot van vier oude blikken w.o. van van Melle's.

Hoogste bod: € 45,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:50

#4851: Een lot divers porselein. China, eind 20e eeuw.

Diversen kwaliteiten.

Hoogste bod: € 18,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:51

Start pre-bid: 27-08-2019 05:36

Einde pre-bid: 11-10-2019 22:30