Lots

  • Nieuw kavel
#3140: Kistje met diverse w.o. sieraden zilver.

Velen gedecoreerd met agaten kralen. Oosters, 20e eeuw, 300 gram, 800/1000.

Hoogste bod: € 190,00
Sluitings datum: 09 okt 2019 19:52

#3141: Lot diversen zilver.

Hoogste bod: € 65,00

#3142: (10) delig lot Diversen zilver.

Hoogste bod: € 40,00

#3143: (4) delig Lot diversen zilver.

Hoogste bod: € 60,00
Sluitings datum: 09 okt 2019 19:53

#3144: (10) delig lot diversen zilver.

Hoogste bod: € 85,00

#3145: Groot lot diversen zilver.

Hoogste bod: € 100,00

#3146: (8) delig lot diversen zilver.

Hoogste bod: € 150,00
Sluitings datum: 09 okt 2019 19:54

#3147: (9) delig lot diversen zilver.

Hoogste bod: € 80,00

#3148: (5) delig lot diversen zilver.

Hoogste bod: € 38,00
Sluitings datum: 09 okt 2019 19:55

#3149: (5) delig lot diversen zilver.

W.o. asbakje, naaldenkoker en priem. 19e / 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren. 65 gram, 0/1000.

Hoogste bod: € 45,00

#3150: (11) delig lot thee en suiker schepjes zilver.

Diverse decoraties. Keurtekens: diverse keuren. 169 gram, 800/1000.

Hoogste bod: € 130,00

#3151: (13) delig lot suikerklont tangetjes zilver.

Diverse uitvoeringen en decoraties. Keurtekens: diverse keuren. 240 gram, 800/1000.

Hoogste bod: € 100,00
Sluitings datum: 09 okt 2019 19:56