Lots

  • Nieuw kavel
#1144: Lot: 2 stuiverstukken (13x) met o.a. Nijmegen, Overijssel, West-Friesland etc. meerdere vroege type's.

Hoogste bod: € 60,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 15:10

#1145: Lot: 1 stuiverstukken (8x).

Hoogste bod: € 60,00

#1146: Lot: 6 stuiverstukken (4x) met o.a. Zeeland, Holland en Zutphen.

Hoogste bod: € 65,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 15:11

#1147: Lot: zilveren provinciale munten (11x) met o.a. leeuwendaalder, Gulden Holland en West-Friesland.

Hoogste bod: € 150,00

#1148: Lot: leuke duiten (18x) met o.a. Kampen, Deventer, Friesland.

Hoogste bod: € 95,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 15:12

#1149: Lot: leuke vroege duiten (19) met o.a. Zwolle, Deventer, Groningen en Gelderland etc.

Hoogste bod: € 116,00

#1150: Lot: (10) o.a. Patagon, 1/4 Patagon Philips IV 1624 Antwerpen, 1653 Brussel.

Hoogste bod: € 145,00

#1151: Lot: (12) o.a. Snaphaan Friesland 1598.

Hoogste bod: € 221,00

#1152: Lot: 5x 1 stuiver Holland 1733, 1738, 1739 (2x), 1764. varieert van Fraai tot Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.28.47. Delm. 782. HPM 19.

Hoogste bod: € 45,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 15:13

#1153: Duiten (50) Noordelijke Nederlanden 1637 +. (Album).

Hoogste bod: € 150,00

#1154: Lot: Koninkrijksmunten en provinciaal met o.a. snaphaanschelling.

Hoogste bod: € 191,00

#1155: Lot: 23x ½ Cent.

Hoogste bod: € 35,00

#1156: Lot: 17x ½ Cent

Hoogste bod: € 60,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 15:14

#1157: Lot: 10x ½ Cent.

Hoogste bod: € 50,00

#1158: Lot: 43x 1 Cent.

Hoogste bod: € 50,00

#1159: Lot: 13x 1 Cent.

Hoogste bod: € 50,00

#1160: Lot: Koninkrijksmunten met o.a. 1 Cent 1827U ZF/PR & 10 cent 1944S FDC.

Hoogste bod: € 50,00

#1161: Lot: (184x) 2½ Cent Willem III en Wilhelmina.

Hoogste bod: € 80,00

#1162: Lot: 16x 2½ Cent.

Hoogste bod: € 45,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 15:15

#1163: Lot: 27x 10 Cent.

Hoogste bod: € 60,00

#1164: Lot: 6x 10 Cent.

Hoogste bod: € 22,00

#1165: Lot: 12x 25 Cent.

Hoogste bod: € 45,00

#1166: Lot: 11x 25 Cent.

Hoogste bod: € 45,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 15:16

#1167: Lot: 6x 25 Cent.

Hoogste bod: € 30,00

#1168: Lot: 4x 25 Cent.

Hoogste bod: € 35,00

#1169: Lot: Koninkrijksmunten met o.a. Gulden 1944 & ½ Gulden 1909, 1912 en vele andere mooie kwaliteiten.

Hoogste bod: € 130,00

#1170: Lot: Koninkrijksmunten 2½ Gulden t/m ½ Cent.

Hoogste bod: € 310,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 15:17

#1171: Lot: (6x) Guldens en rijksdaalders met o.a. 1 Gulden 1845 & 1912.

Hoogste bod: € 100,00

#1172: Lot: (5x) Guldens 1845, 1847, 1848, 1854 en 1863. Kwaliteit varieerd tussen Zeer Fraai & Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 120,00

#1173: Lot: (5x) Guldens 1845, 1846 lelie, 1847, 1848 en 1861. Kwaliteit varieerd tussen Zeer Fraai & Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 120,00

#1174: Lot: (4x) Guldens 1846 lelie, 1846 zwaard, 1848 en 1863. Kwaliteit varieerd tussen Zeer Fraai & Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 100,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 15:18

#1175: Lot: (4x) Guldens 1847, 1848 2x en 1861. Kwaliteit varieerd tussen Zeer Fraai & Prachtig +.

Hoogste bod: € 80,00