Lots

  • Nieuw kavel
#469: Lot (3x) 1 gulden 1704, 1709, 1764 Gelderland. Varieert tussen Fraai en Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 14:12

#470: Lot (3x) 1 gulden 1721, 1764, 1786 Gelderland. Varieert tussen Fraai en Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 50,00

#471: Lot (3x) 1 gulden 1716, 1764, 176? Gelderland. Varieert tussen Fraai en Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 50,00

#472: Lot (3x) 1 Gulden 1737, 1764, 1765 Overijssel. Varieert tussen Zeer Goed en Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 14:13

#473: Lot (6x) scheepjesschelling 1777, 1780, 1785, 1788, 1790, 1791 Zeeland . Varieert tussen Fraai / Zeer Fraai t/m Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 100,00

#474: Lot (6x) scheepjesschelling 1765, 1779, 1780, 1790, 1792, 1793 Zeeland . Varieert tussen Fraai en Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 100,00

#475: Lot (14x) w.o. 2 stuiverstukken Nijmegen en Deventer.

Hoogste bod: € 90,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 14:14

#476: Lot (46x) w.o vele 2 stuiverstukken.

Hoogste bod: € 175,00

#477: Groot lot kopergeld o.a duiten.

Hoogste bod: € 141,00