Lots Nederland

  • Nieuw kavel
#201: Nederland. 5x 1 gulden. Bankbiljet. Type 1949. Juliana - Fraai / Zeer Fraai.

Diverse serienummers. - Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 20,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 14:26

#202: Nederland. 5x 2½ gulden. Bankbiljet. Type 1949. Juliana - Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 16,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 14:27

#203: Nederland. 1 en 2½ gulden. Zilverbon. Type 1938 - Fraai / Zeer Fraai.

(Alm. 04-1, 13-1). Diverse serienummers. 3 biljetten. - Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 10,00

#204: Nederland. 1 en 2½ gulden. Muntbiljet. Type 1945-1949. Wilhelmina II en Juliana - Zeer Fraai - Nagenoeg UNC.

(Alm. 06-1, 15-1, 16-1). Diverse serienummers. 4 biljetten. - Zeer Fraai - Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 28,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 14:28

#205: Nederland. 5x 10 gulden. Bankbiljet. Type 1924. Zeeuws meisje - Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 250,00

#206: Nederland. 5x 10 gulden. Bankbiljet. Type 1933. Grijsaard - Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 100,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 14:29

#207: Nederland. 5x 10 gulden. Bankbiljet. Type 1940 II. Meisje met druiven - Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 250,00

#208: Nederland. 5x 10 gulden. Bankbiljet. Type 1943 I. Staalmeester - Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 80,00

#209: Nederland. 5x 10 gulden. Bankbiljet. Type 1953. Hugo de groot - Zeer Fraai.

Diverse serienummers. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 14:30

#210: Nederland. 5x 20 gulden. Bankbiljet. Type 1939. Emma - Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 120,00

#211: Nederland. 5x 25 gulden. Bankbiljet. Type 1931. Mees - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 100,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 14:31

#212: Nederland. 5x 100 gulden. Bankbiljet. Type 1930. Luitspelende vrouw - Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 55,00

#213: Nederland. 5x 100 gulden. Bankbiljet. Type 1953. Erasmus - Zeer Fraai -.

Diverse serienummers. - Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 150,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 14:32

#214: Nederland. 5x 100 gulden. Bankbiljet. Type 1970. De Ruyter - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 120,00

#215: Nederland. 5x 100 gulden. Bankbiljet. Type 1970. De Ruyter - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 130,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 14:33

#216: Nederland. 5x 100 gulden. Bankbiljet. Type 1970. De Ruyter - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 130,00

#217: Nederland. 3x 100 gulden. Bankbiljet. Type 1953-1970. Erasmus en De Ruyter - Zeer Goed / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 14:34

#218: Nederland. 10/25/100. Bankbiljet. Type 1989-1997. IJsvogel/Roodborstje/Steenuil - Zeer Fraai +.

Diverse serienummers. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 55,00

#219: Nederland. 10/25/100. Bankbiljet. Type 1989-1997. IJsvogel/Roodborstje/Steenuil - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 55,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 14:35

#220: Nederland. 10/25/100. Bankbiljet. Type 1989-1997. IJsvogel/Roodborstje/Steenuil - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 55,00

#221: Nederland. 10/25/100. Bankbiljet. Type 1989-1997. IJsvogel/Roodborstje/Steenuil - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 65,00

#222: Nederland. 10/25/100. Bankbiljet. Type 1989-1997. IJsvogel/Roodborstje/Steenuil - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 55,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 14:36

#223: Nederland. 50/100/250. Bankbiljet. Type 1977-1985. Zonnebloem/Snip/Vuurtoren - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 160,00

#224: Nederland. 50/100/250. Bankbiljet. Type 1977-1985. Zonnebloem/Snip/Vuurtoren - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 140,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 14:37

#225: Nederland. 50/100/250. Bankbiljet. Type 1977-1985. Zonnebloem/Snip/Vuurtoren - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 160,00

#226: Nederland. 50/100/250. Bankbiljet. Type 1977-1985. Zonnebloem/Snip/Vuurtoren - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 140,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 14:38

#227: Nederland. 50/100/250. Bankbiljet. Type 1977-1985. Zonnebloem/Snip/Vuurtoren - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 140,00

#228: Nederland. 50/100/250. Bankbiljet. Type 1977-1985. Zonnebloem/Snip/Vuurtoren - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 150,00

#229: Nederland. 50/100/250. Bankbiljet. Type 1977-1985. Zonnebloem/Snip/Vuurtoren - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 150,00

#230: Nederland. 50/100/250. Bankbiljet. Type 1977-1985. Zonnebloem/Snip/Vuurtoren - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 150,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 14:39

#231: Nederland. 50 en 100 gulden. Traveller's cheques - Nagenoeg UNC.

Diverse serienummers. - Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 14,00

#232: Nederland. 50 en 100 gulden. Reischeques - Nagenoeg UNC.

Specimen, Rechterkant van het biljet zit vast aan een A4. - Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 15,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 14:40

#233: Nederland. 50, 100 en 250 gulden. Traveller's cheques - Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 15,00

#234: Nederland. 50, 100 en 250 gulden. Traveller's cheques - Nagenoeg UNC.

Diverse serienummers. Specimen, Rechterkant van het biljet zit vast aan een A4. - Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 15,00

#235: Nederland. 50, 100 en 250 gulden. Traveller's cheques - Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 15,00

#236: Nederland. 50, 100 en 250 gulden. Reischeques - Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 15,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 14:41

#237: Nederland. 50, 100 en 250 gulden. Reischeques - Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 15,00

#238: Nederland. 100 en 1000 gulden. Voordeelbiljetten. Amsterdam - UNC.

2x Voordeelbiljet '100 gulden' en 1x voordeelbiljet '1000 gulden'. - UNC.

Hoogste bod: € 10,00

#239: Nederland. 2x 500 gulden en 2x 1000 gulden. Spaarbiljetten - Nagenoeg UNC.

Diverse serienummers. Stempel 'model' of 'specimen'. - Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 20,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 14:42

#240: Nederland. 4x 1000 gulden. Variabele-termijnspaarbewijzen. Midden en Oost Nederland - Prachtig.

Diverse serienummers. 4 Variabele termijnspraarbewijzen, stempel ongeldig of vervallen. - Prachtig.

Hoogste bod: € 20,00

#241: Nederland. 4x 1000 gulden. Variabele-termijnspaarbewijzen. Amsterdam - Nagenoeg UNC.

Diverse serienummers. Stempel 'Specimen'. - Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 20,00

#242: Nederland. 2x 1000 gulden. Voordeelbiljetten. Amsterdam - Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 10,00

#243: Nederland. 3x 1000 gulden. Groeispaarbewijs - Nagenoeg UNC.

Diverse serienummers. Perforatie 'ongeldig'. - Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 15,00

#244: Nederland. 2x 1000 gulden. Spaardepositobewijs. Midden en Oost Nederland - Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 10,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 14:43

#245: Nederland. 2x 1000 gulden. Groeispaarbrief - Nagenoeg UNC.

Diverse serienummers. Stempel 'model' of perforatie 'nietig'. - Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 10,00

#246: Nederland. 1000 gulden. Spaarbiljet - Nagenoeg UNC.

Serienummer A. Perforatie 'ongeldig'. - Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 5,00

#247: Nederland. 5000 gulden en 10000 gulden. Spaarbiljetten. Noordwijk - Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 10,00

#248: Nederland. Betaalcheques - UNC.

UNC.

Hoogste bod: € 10,00

#249: Nederland. Cheque. UNC.

Serienummer 082289. Niet ingevulde cheque. - UNC.

Hoogste bod: € 12,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 14:44

#250: Nederland. Lot (5) geldleningen in aandelen. Actes en documenten. Type 1867-1869 - Gemiddeld in goede staat.

Hoogste bod: € 28,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 14:45

#251: Nederland. 2x 200 units. Test notes. Type 1995 - Extremely fine / UNC.

Joh. Enschede security printing. - Extremely fine / UNC.

Hoogste bod: € 7,00

Veilingnummer 1136: 5 OKTOBER 2020 - BANKBILJETTEN

Einde aftersale: 05-10-2020 17:00

Start live-bid: 5 oktober 12.00 uur