Lampen en kandelaars

  • Nieuw kavel
#5054: Een bronzen rokkandelaar. Spanje, 18e eeuw.

Afm. 13 x 12 cm.

Hoogste bod: € 400,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 11:57

#5055: Een set van twee Amsterdamse School-stijl wandlampen. Midden 20e eeuw.

Afm. 32 x 47 x 20 cm.

Hoogste bod: € 80,00

#5056: Een set van twee Amsterdamse School-stijl wandlampen. Midden 20e eeuw.

Afm. 32 x 47 x 20 cm.

Hoogste bod: € 60,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 11:58

#5057: Een hanglamp in Amsterdamse School-stijl. Midden 20e eeuw.

Afm. 48 x 46 cm.

Hoogste bod: € 95,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 11:59

#5058: Een aardewerk lampvoet, modern vormgegeven.

Onduidelijk gesigneerd. Afm. 63 x 40 cm.

Hoogste bod: € 20,00

#5059: Een zes-armige massief bronzen kroon, circa 1900.

Afm. 35 x 45 cm.

Hoogste bod: € 60,00

#5060: Twee 8-armige messing kronen. Midden 20e eeuw.

Afm. 65 x 73 cm.

Hoogste bod: € 40,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:00

#5061: Twee messing hallantaarns, midden 20e eeuw.

Afm. H: 45 cm.

Hoogste bod: € 270,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:01

#5062: Een paar verguld bronzen kandelaren van putti met bloemenrank op wit marmeren basement.

Eén bloem manco. Afm. H: 32 cm.

Hoogste bod: € 200,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:02

#5063: Een set van twee koperen kandelaren. Begin 20e eeuw.

Afm. H: 24 cm.

Hoogste bod: € 10,00

#5064: Een zes-armige messing hanglamp met bijbehorende kapjes. 2e helft 20e eeuw.

Ø 60 cm.

Hoogste bod: € 20,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:03

#5065: Een koperen rokkandelaar. Mogelijk 1600.

Deukje in de stand en kleine beschadiging bovenin.

Hoogste bod: € 340,00

#5066: Twee wand appliques met met enkele kandelaar tegen latoenkoperen reliëfs met buste van Minerva. Ca. 1840.

Eén kaarshouder los. Afm. 42 x 31,5 cm.

Hoogste bod: € 220,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:05

#5067: Een gietijzeren kerkkandelaar. Eind 20e eeuw.

Afm. 96 cm.

Hoogste bod: € 20,00

#5068: Een koperen kandelaar, ca. 1800 of eerder.

Gedeukt in de kraag. Afm. H: 15 cm.

Hoogste bod: € 45,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:06

#5069: Een bronzen kandelaar. Spanje, eind 18e/ begin 19e eeuw.

Afm. 20 x 13 cm.

Hoogste bod: € 65,00

#5070: Een lontenknipper. 19e eeuw.

Hoogste bod: € 20,00

#5071: Een bronzen olielamp in de vorm van een roofvogel. Naar antiek voorbeeld.

Afm. 13 x 20 cm.

Hoogste bod: € 60,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:07

#5072: Een stel Amsterdamse bronzen kandelaars. 1e helft 20e eeuw.

Eén kandelaar is gerestaureerd. Afm. H 27,5 cm.

Hoogste bod: € 250,00

#5073: Een bronzen olielamp. Naar antiek voorbeeld.

Hoogste bod: € 50,00

#5074: Een hanglamp in Tiffany stijl. Tweede helft 20e eeuw.

Afm. 40 x 18 cm.

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:08

#5075: Een stel bronzen zgn "twist"-kandelaren. Engeland ca. 1900.

Afm. H: 30 cm.

Hoogste bod: € 110,00

#5076: Een Satsuma vaas verwerkt tot olielamp. Japan. 20e eeuw.

Afm. 71 x 14 cm.

Hoogste bod: € 40,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:09

#5077: Een processielantaarn met gekleurd glas.

Afm. 65 x 29 cm.

Hoogste bod: € 75,00

#5078: Een set van van twee bronzen kandelaars in de vorm van Sphinxen. Naar antiek voorbeeld.

Afm. 22 x 8 x 9 cm.

Aantal biedingen: # 32
Hoogste bod: € 140,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 12:11

Einde aftersale: 11-10-2019 22:30