Klokken en barometers

  • Nieuw kavel
#4999: Een Friese stoelklok. Nederland, 19e eeuw.

Hoogste bod: € 265,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 11:21

#5000: Een tafelklokje, Warmink. Ca. 1960.

Afm. 25 x 15 cm.

Hoogste bod: € 75,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 11:22

#5001: Een houten kolompendule. Frankrijk, 19e eeuw.

Slingerveer afgebroken. Afm. 41 x 22 cm.

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 11:23

#5002: Een uit eikenhout gesneden barometer. België, eind 20e eeuw.

Afm. 93 x 33 cm.

Hoogste bod: € 10,00

#5003: Een marmeren klokkenstel met massieve cassolettes en een bronzen beeld van vadertje tijd. Frankrijk, 19e/20e eeuw.

Afm. 60 x 30 cm.

Hoogste bod: € 285,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 11:24

#5004: Een houten tafelklok met bronzen ornamenten. Midden 20e eeuw.

Incl. sleutel. Afm. 31 x 18,5 cm.

Hoogste bod: € 90,00

#5005: Een houten kolompendule met vergulde ornamenten. Frankrijk, 19e eeuw.

Lichte beschadigingen. Afm. 50 x 20 cm.

Hoogste bod: € 100,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 11:25

#5006: Een ZAMAC klokkenstel. Ca. 1900.

Afm. H:55 cm.

Hoogste bod: € 150,00

#5007: Een drie-delig ZAMAC klokkenstel met twee urnvormigel kandelaren en een figuur naar Joseph Barian: Rose Trémiere. Slagwerk met melodie incl. sleutel.

Afm. H: 56 cm.

Hoogste bod: € 110,00

#5008: Een drie-delig witmarmeren klokkenstel bestaande uit een pendule en twee kandelaren. Versierd met amor figuurtjes.

Twee beschadigingen aan kandelaar. Niet getest op lange werking. Afm. H: 51 cm.

Hoogste bod: € 190,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 11:26

#5009: Een Christiaan van der Klaauw stoelklok met carillon en 3D moonphase. Joure, 2e helft 20e eeuw.

Afm. 30 x 78 cm.

Hoogste bod: € 2.200,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 11:27

#5010: Een wingend lantaarnklok met houten stoel, gesigneerd Christiaan van der Klaauw Joure. Nederland, 2e helft 20e eeuw.

Afm. 43 x 22 cm.

Hoogste bod: € 400,00

#5011: Een Friese Carillon stoelklok met drie melodieën, beschilderd met een winterlandschap. Gesigneerd Christiaan van der Klaauw Joure. Nederland, 2e helft 20e eeuw.

Afm. 74 x 35 cm.

Hoogste bod: € 1.100,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 11:28

#5012: Een Jaeger partner tafelklok. Circa 1930.

Hoogste bod: € 2.500,00

#5013: Een kolompendule met intarsia en emaille wijzerplaat. Frankrijk, 19e eeuw.

Wijzerplaat is beschadigd. Afm. 47 x 24 x 14 cm.

Hoogste bod: € 130,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 11:30

#5014: Een bronzen klokje met emaille wijzerplaat in de vorm van een zonnebloem. Frankrijk, eind 19e eeuw.

Afm. H: 30 cm.

Hoogste bod: € 130,00

#5015: Een bronzen horlogehouder in de vorm van een cobra met desk top bol klok. Midden 20e eeuw.

Bolklok defect. Afm. 21,5 x 11 cm.

Hoogste bod: € 170,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 11:31

#5016: Een drie-delig klokkenstel met ZAMAC beeld van Griekse muze Euterpe een aulos bespelend. Frankrijk, circa 1900.

Niet getest op langdurige werking. Een arm kandelaar beschadigd.

Hoogste bod: € 110,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 11:32

#5017: Een Friesse staartklok, 19e eeuw.

Adres: A. Steven, Almelo.

Hoogste bod: € 73,00

#5018: Een mahonie gefineerde banjobarometer met hygrometer en thermometer. Engeland, 19e eeuw.

Gesigneerd "B. Baldwin Loughboro". Afm. H: 109 cm.

Hoogste bod: € 180,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 11:33

#5019: Een Friese staartklok. Nederland 19e eeuw.

Niet getest op werking. Afm. 130 x 36 x 20 cm.

Hoogste bod: € 85,00

#5020: Klokkenstel met groene onyx. Frankrijk, eind 19e eeuw.

Meerdere beschadigingen en breuken.

Hoogste bod: € 100,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 11:34

#5021: Een staartklok, 20e eeuw.

Niet getest op werking.

Hoogste bod: € 40,00

#5022: Een marmeren pendule met bronzen leeuw. Frankrijk, eind 19e eeuw.

Hoogste bod: € 260,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 11:36

#5023: Een Thomas Smith tafelklokje.

8 Daagse gangreserve, maanfase. Niet getest op langdurige werking. Afm. 47 x 28 x 20 cm.

Hoogste bod: € 170,00

#5024: Een bronzen reisklok met emaille wijzerplaat en slagwerk. Frankrijk, 19e eeuw.

Afm. 15 x 8 cm.

Hoogste bod: € 240,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 11:37

#5025: Een bronzen reisklok met emaille wijzerplaat Frankrijk, 19e eeuw.

Afm. 16 x 8 cm.

Hoogste bod: € 110,00

#5026: Een bronzen reisklok met emaille wijzerplaat Frankrijk, 19e eeuw.

Afm. 10 x 8 cm.

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 11:38

#5027: Een bronzen reisklok met emaille wijzerplaat en slagwerk. Frankrijk, 19e eeuw.

Afm. 12 x 7 cm.

Hoogste bod: € 200,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 11:39

#5028: Een bronzen reisklok met emaille wijzerplaat Frankrijk, 19e eeuw.

Afm. 15 x 7,5 cm.

Hoogste bod: € 85,00

#5029: Een vuurvergulde pendule met een dame, geëmaileerde wijzerplaat, touwtjesuurwerk. Frankrijk, 19e eeuw.

Afm. 37 x 21 cm.

Hoogste bod: € 150,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 11:40

#5030: Een bronzen pendule met ornamenten en een engel, touwtjesuurwerk. Frankrijk, 19e eeuw.

Afm. 44 x 21 cm.

Hoogste bod: € 230,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 11:41

#5031: Een gestoken houten "Schwarzwalder" cartelklok afgebeeld met een steenbok, vogel en fruit. Black Forest. Duitsland 19e eeuw

Afm. 83 x 65 cm.

Hoogste bod: € 200,00

#5032: Een gestoken houten "Schwarzwalder" cartelklok afgebeeld met een steenbok, vogel en fruit. Black Forest. Duitsland 19e eeuw

Afm. 83 x 65 cm.

Hoogste bod: € 210,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 11:42

#5033: Een marmeren kolompendule met bronzen ornamenten. Frankrijk, 19e eeuw.

Afm. 38 x 25 cm.

Hoogste bod: € 140,00

#5034: Een gietijzeren pendule met bronzen ornamenten. 19e eeuw.

Afm. 35 x 28 cm.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 11:43

#5035: Een vuurvergulde pendule met voorstelling van een schrijvende ridder, geëmaileerde wijzerplaat, touwtjesuurwerk. Frankrijk, 19e eeuw.

Wijzerplaat is beschadigd. Afm. 43 x 31 cm.

Hoogste bod: € 220,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 11:44

#5036: Een vuurvergulde pendule met een voorstelling van een kunstschilder, geëmaileerde wijzerplaat. Frankrijk, 19e eeuw.

Slingerveer manco. Afm. 27 x 30 cm.

Hoogste bod: € 240,00

#5037: Een geornamenteerde bronzen reisklok. Eind 19e eeuw.

Handvat zit los. Afm. 11 x 6,5 cm.

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 11:45

#5038: Een geornamenteerde bronzen reiswekker. Eind 19e eeuw.

Handvat is manco. Afm. 9 x 6,5 cm.

Hoogste bod: € 85,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 11:46

#5039: Een houten tafelklok met bronzen ornamenten. 2e helft 20e eeuw.

Afm. 42 x 25 cm.

Hoogste bod: € 160,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 11:47

#5040: Een Friese staartklok. Midden 20e eeuw naar ouder voorbeeld.

Afm. 100 x 25 cm.

Hoogste bod: € 60,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 11:48

#5041: Een vuurverguld klokkenstel met kandelaren, decor van zittende kindjes. Frankrijk, eind 19e eeuw.

Hoogste bod: € 800,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 11:49

#5042: Een moderne staande klok, Westminster. Duitsland 2e helft 20e eeuw.

Afm. 200 x 45 x 26 cm.

Hoogste bod: € 30,00

#5043: Een empire kolompendule met vuurvergulde ornamenten en compensatieslinger en originele sleutel. Ca. 1840.

H: 50 cm.

Hoogste bod: € 550,00

#5044: Een Klokkenmakers draaibank, Tot +/- 50 jaar geleden gebruikt in de instrumentmakerij van Nonius Delft Holland thans Enraf Nonius Rotterdam. Diverse hulpstukken, set spantangen (ook kom-spantangen) en draaibeiteltjes. Leinen Duitsland, midden 20e eeuw.

Afm. 40 x 72 x 48 cm.

Hoogste bod: € 900,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 11:50

#5045: Een torenuurwerk, Prost Frères Morez-du-Jura. Frankrijk, 1e helft 20e eeuw.

Hoogste bod: € 1.900,00

#5046: Een torenuurwerk, LePaute , Horloger de la Ville de Paris. Frankrijk, 19e eeuw.

Hoogste bod: € 1.300,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 11:51

#5047: Een torenuurwerk, F.A. Beyes Hildesheim. Duitsland, circa 1900.

Slagwerk halve en hele uren. Afm. 95 x 86 x 60 cm.

Hoogste bod: € 1.500,00

#5048: Een gesneden houten pendule met hanen. Schwatzwalder. Black forest, Duitsland, eerste helft 20e eeuw.

Kleine beschadigingen. Afm. 54 x 32 cm.

Hoogste bod: € 210,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 11:52

#5049: Een kolossale gesneden houten pendule met fazanten. Schwarzwalder. Black forest, Duitsland, eerste helft 20e eeuw.

Kleine beschadigingen. Afm. 60 x 50 cm.

Hoogste bod: € 270,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 11:53

#5050: Een vergulde ZAMAC pendule. Met glazen stolp. Frankrijk eind 19e eeuw.

Met beschadigingen. Afm. 35 x 35 cm.

Hoogste bod: € 55,00

#5051: Een houten rijk gesneden koekkoeksklok, Schwarzwalder. Black forest. Restauratie-object.

Hoogste bod: € 91,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 11:54

#5052: Een Duitse hangklok met Schwarzwalder snijwerk. 19e eeuw.

Niet getest op werking.

Hoogste bod: € 36,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 11:55

#5053: Een Ansonio Clock Co. Gothic Clock. 8 dagen gangreserve met wekker. Een voorstelling van eenden of het front.

Niet getest op langdurige werking. Afm. 51 x 24 x 14 cm.

Hoogste bod: € 24,00

Start pre-bid: 27-08-2019 05:36

Einde pre-bid: 11-10-2019 22:30