Kampen

  • Nieuw kavel
#355: Leeuwendaalder Kampen 1644. Fraai / Zeer Fraai.

CNM 2.30.37. Delm. 862. HPM 29.

Hoogste bod: € 75,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 13:31

#356: Halve leeuwendaalder Kampen 1646. Zeer Fraai.

CNM 2.30.42. Delm. 888-888A.

Hoogste bod: € 100,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 13:32

#357: Dukaton of zilveren rijder Kampen 1668. Fraai / Zeer Fraai.

CNM 2.30.53. Delm. 1039-1039a.

Hoogste bod: € 100,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 13:33

#358: 2 Stuiver Kampen 1679. Fraai +.

CNM 2.30.72.

Hoogste bod: € 20,00

#359: Florijn van 28 stuiver Kampen jaartal onleesbaar. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 44,00