Holland

  • Nieuw kavel
#259: Tiende Phillipsdaalder Philips II 1572. Zeer Goed / Fraai.

CNM 2.28.23.

Hoogste bod: € 45,00
Sluitings datum: 04 jun 2020 14:36

#260: Gouden Dukaat Holland 1750. Zeer Fraai -.

CNM 2.28.54. Delm. 775.

Hoogste bod: € 180,00

#261: Gouden Dukaat Holland 1757. Zeer Fraai +.

CNM 2.28.54. Delm. 775.

Hoogste bod: € 250,00
Sluitings datum: 04 jun 2020 14:37

#262: Gouden Dukaat Holland 1760. Zeer Fraai (klemsporen).

CNM 2.28.54. Delm. 775.

Hoogste bod: € 160,00

#263: Gouden Dukaat Holland 1776. Zeer Fraai + (Vouwspoor).

CNM 2.28.54. Delm. 775.

Hoogste bod: € 180,00

#264: Gouden Dukaat Holland 1777. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.28.54. Delm. 775.

Hoogste bod: € 190,00
Sluitings datum: 04 jun 2020 14:38

#265: Gouden Dukaat Holland 1780. Zeer Fraai +.

CNM 2.28.54. Delm. 775.

Hoogste bod: € 180,00

#266: Scheepjesschelling van 6 Stuiver afslag in goud Holland 1733. Zeer Fraai / Prachtig (Montage).

CNM 2.28.116. Delm. 816.

Hoogste bod: € 500,00
Sluitings datum: 04 jun 2020 14:39

Veilingnummer 1119: 4 JUNI 2020 - MUNTEN

Einde aftersale: 04-06-2020 08:30

Start live-bid: 4 juni 12.30 uur