Holland

  • Nieuw kavel
#480: Gouden dukaat Holland 1801. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.28.54. Delm. 965.

Hoogste bod: € 250,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 14:15

#481: 3 Gulden Holland 1795. Zeer Fraai.

CNM 2.28.101. Delm. 1146.

Hoogste bod: € 100,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 14:16

#482: 3 Gulden Holland 1795. Zeer Fraai -.

CNM 2.28.101. Delm. 1146.

Hoogste bod: € 70,00

#483: 1 Gulden Holland, geslagen te Enkhuizen (West-Friesland) 1797. FDC.

CNM 2.28.104. Delm. 1179.

Hoogste bod: € 1.100,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 14:17