Holland

  • Nieuw kavel
#330: 1 Gulden Holland 1713. Fraai.

CNM 2.28.104. Delm. 1179.

Hoogste bod: € 20,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 13:21

#331: 1 Gulden Holland 1762. Zeer Fraai +.

CNM 2.28.104. Delm. 1179.

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 13:22

#332: 1 Gulden Holland 1792. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.28.104. Delm. 1179.

Hoogste bod: € 50,00

#333: 1 Gulden Holland 1793. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.28.104. Delm. 1179.

Hoogste bod: € 40,00

#334: 10 stuiver Holland 1749 kabelrand. FDC.

CNM 2.28.107. Delm 1198.

Hoogste bod: € 100,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 13:23

#335: 10 Stuiver Holland 1749. Prachtig.

CNM 2.28.107. Delm. 1198. HPM 66.

Hoogste bod: € 60,00

#336: 10 stuiver Holland 1749. Zeer Fraai +.

CNM 2.28.107. Delm 1198.

Hoogste bod: € 35,00

#337: 10 Stuiver Holland 1751. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.28.107. Delm. 1198.

Hoogste bod: € 30,00

#338: 10 Stuiver Holland 1751. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 30,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 13:24

#339: Muntmeesterpenning Holland 1759. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.28.108.

Hoogste bod: € 30,00

#340: Muntmeesterpenning Holland 1759. Zeer Fraai.

CNM 2.28.108.

Hoogste bod: € 20,00

#341: 6 Stuiver of Scheepjeschelling Holland 1722. Zeer Fraai.

CNM 2.28.116. HPM 74.

Hoogste bod: € 30,00

#342: 6 stuiver of Scheepjesschelling Holland 1751. Zeer Fraai -.

CNM 2.28.116. Delm. 816-817.

Hoogste bod: € 30,00

#343: 6 Stuiver of Scheepjeschelling Holland 1761. Zeer Fraai +.

CNM 2.28.116. HPM 74.

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 13:25

#344: 2 Stuiver afslag in goud Holland 1763. FDC.

CNM 2.28.118. Delm. 813.

Hoogste bod: € 1.600,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 13:27

#345: Duit afslag in zilver Holland 1702. Prachtig -.

CNM 2.28.126.

Hoogste bod: € 40,00

#346: Duit (afslag in zilver) Holland 1702. Zeer Fraai +.

CNM 2.28.126.

Hoogste bod: € 25,00

#347: Duit afslag in zilver Holland 1746. Zeer Fraai / Prachtig (gaatje).

CNM 2.28.126.

Hoogste bod: € 19,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 13:28

#348: 14 Gulden of gouden rijder Holland 1751. Zeer Fraai (montage).

CNM 2.28.47. Delm. 782.

Hoogste bod: € 260,00

#349: Gouden dukaat Holland 1749. Prachtig (zwakke slag).

CNM 2.28.54. Delm. 775.

Hoogste bod: € 300,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 13:29

#350: Gouden dukaat Holland 1760. Prachtig.

CNM 2.28.54. Delm. 775.

Hoogste bod: € 460,00

#351: Gouden dukaat Holland 1769. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.28.54. Delm. 775.

Hoogste bod: € 195,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 13:30

#352: Halve Nederlandse rijksdaalder Holland 1620. Fraai +.

CNM 2.28.78. Delm. 995. HPM 41.

Hoogste bod: € 100,00

#354: Dukaton of zilveren rijder Holland 1761. Fraai / Zeer Fraai (montage).

CNM 2.28.84. Delm. 1014-1014a.

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 13:31