Holland

  • Nieuw kavel
#983: 3 gulden Holland 1763. Zeer Fraai.

CNM 2.28.101. Delm. 1146. Let op! Prijs is aangepast.

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 13:16

#984: 3 gulden Holland 1764. Zeer Fraai +.

CNM 2.28.101. Delm. 1146.

Hoogste bod: € 100,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 13:20

#985: 1 gulden Holland 1794. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.28.104. Delm. 1179.

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 13:21

#986: 1 gulden Holland 1790. Zeer Fraai.

CNM 2.28.104. Delm. 1179. Let op! Prijs is aangepast.

Hoogste bod: € 28,00

#987: 1 gulden Holland 1792. Zeer Fraai.

CNM 2.28.104. Delm. 1179. HPM 64.

Hoogste bod: € 30,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 13:22

#988: 1 gulden Holland 1762. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.28.104. Delm. 1179.

Hoogste bod: € 34,00

#989: 1 gulden Holland 1762. Zeer Fraai.

CNM 2.28.104. Delm. 1179.

Hoogste bod: € 27,50
Sluitings datum: 17 mrt 2017 13:23

#990: 1 gulden Holland 1792. Zeer Fraai -.

CNM 2.28.104. Delm. 1179.

Hoogste bod: € 28,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 13:24

#991: 1 gulden Holland 1794. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.28.104. Delm. 1179.

Hoogste bod: € 40,00

#992: 10 stuiver Holland 1749. Prachtig.

CNM 2.28.107. Delm. 1198. HPM 66.

Hoogste bod: € 80,00

#993: 10 stuiver Holland 1751. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 40,00

#994: 10 stuiver Holland 1751. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.28.107. Delm. 1198.

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 13:25

#995: Muntmeesterpenning Holland 1759. Zeer Fraai.

CNM 2.28.108.

Hoogste bod: € 14,00

#996: Muntmeesterpenning Holland 1759. Zeer Fraai.

CNM 2.28.108. HPM 67.

Hoogste bod: € 12,00

#997: 6 stuiver scheepjesschelling Holland 1722. Zeer Fraai.

CNM 2.28.116. HPM 74.

Hoogste bod: € 40,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 13:29

#998: 6 stuiver scheepjesschelling Holland 1761. Zeer Fraai.

CNM 2.28.116. HPM 74.

Hoogste bod: € 40,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 13:28

#999: 6 stuiver afslag in goud Holland 1777. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.28.116. Delm. 816.

Hoogste bod: € 700,00

#1000: Duit (afslag in zilver) Holland 1702. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.28.126. HPM 84.3.

Hoogste bod: € 34,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 13:31

#1001: Afslag zilveren duit Holland 1748. Zeer Fraai.

CNM 2.28.126.

Hoogste bod: € 34,00

#1002: Duit (afslag in zilver) Holland 1702. Zeer Fraai +.

CNM 2.28.126.

Hoogste bod: € 35,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 13:36

#1003: Bourgondische kruisdaalder Holland 1568. Fraai / Zeer Fraai.

CNM 2.28.33. Delm. 94.

Hoogste bod: € 95,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 13:37

#1005: 7 gulden of halve gouden rijder Holland 1761. Prachtig.

CNM 2.28.47. Delm. 782.

Hoogste bod: € 400,00

#1006: Gouden dukaat Holland 1780. Zeer Fraai +.

CNM 2.28.54. Delm. 775.

Hoogste bod: € 160,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 13:38

#1007: Gouden dukaat Holland 1768. Fraai +.

CNM 2.28.54. Delm. 775.

Hoogste bod: € 120,00

#1008: Leeuwendaalder Holland 1576. Fraai / Zeer Fraai.

CNM 2.28.66. Delm. 831.

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 13:39

#1009: Leeuwendaalder Holland 1589. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.28.66. Delm. 831.

Hoogste bod: € 110,00

#1010: Nederlandse Rijksdaalder Holland 1622. Fraai / Zeer Fraai.

Delm. 604. Vf.

Hoogste bod: € 80,00

#1011: ½ Nederlandse rijksdaalder Holland 1620. Fraai +.

CNM 2.28.78. Delm. 995. HPM 41.

Hoogste bod: € 140,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 13:40

#1012: Zilveren rijder Holland 1760. Zeer Fraai +.

CNM 2.28.84. Delm. 1014. HPM 45.

Hoogste bod: € 150,00

#1143: 3 gulden Holland 1795. Zeer Fraai -.

CNM 2.28.101. Delm. 1146.

Hoogste bod: € 90,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 14:35

#1144: 1 gulden Holland 1795. Fraai.

CNM 2.28.104. Delm. 1179.

Hoogste bod: € 20,00