Historiepenningen

  • Nieuw kavel
#1194: Stad Münster veroverd. 1535.

Hoogste bod: € 130,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 15:34

#1195: Nederland. 1622. Beeldenaer Den Haag.

Door Hillebrant, lichte waterschade.

Hoogste bod: € 150,00

#1196: Nederland. 1672. Moord gebroeders de Witt, Den Haag.

Vz. Met kantschrift, samengestelde borstbeelden naar rechts, acht regelige tekst. 48 mm. Prachtig.

Hoogste bod: € 222,00

#1197: Nederland. 1732. Salzburger emigranten.

Vz. Christus en Petrus staande aan waterkant, Christus staande voor emigranten. Ag. 28 mm. Prachtig.

Hoogste bod: € 150,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 15:35

#1198: Nederland. 1747. Barrière traktaat door Frankrijk gebroken.

Ag 42,5 mm. 28,9 gram. Prachtig -.

Hoogste bod: € 125,00

#1199: Nederland. 1773. 2e eeuw feest van ontzet van Alkmaar.

Ag. 27 mm. 6,2 gram. Prachtig -.

Hoogste bod: € 40,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 15:36

#1200: Nederland. 1774. Leiden. 2e eeuw feest van ontzet van leiden.

Ag. 27 mm. 6,6 gram. Prachtig.

Hoogste bod: € 45,00

#1201: Nederland. 1775. Leiden. 2e eeuw feest universiteit.

Ag. 26 mm. 7,5 gram. Prachtig.

Hoogste bod: € 90,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 15:37

#1202: Nederland. 1785. Friese acedemie.

Ag. 37 mm. 17,8 gram. Prachtig.

Hoogste bod: € 150,00

#1203: Nederland. 1788. Bezoek van Willem V aan Waterland.

Vz. Door J. Lagerman. Ag. 30 mm. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 150,00

#1204: Nederland. 1802. Maatschappij Felix meritis.

Vz. 20e verjaardag, bijenkorf op altaar, 8 regelige tekst. Ag. 32 mm. Prachtig.

Hoogste bod: € 50,00

#1205: Nederland. 1834. Zaandam. Tsaar Peter Zaandam.

Vz. Door schouberg. Ag. 41 mm. 20,3 gram. Prachtig.

Hoogste bod: € 200,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 15:38

#1206: Nederland. z.j. Amsterdam. Erepenning kamer van koophandel.

Ag. 59 mm. 82 gram. FDC.

Hoogste bod: € 85,00

#1207: Nederland. z.j. Gegraveerde voorstelling met tekst.

Ag. 30 mm. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 110,00

#1208: Nederland. z.j. Stettin, paardenloterij.

Vz. Gekroond stadswapen, zittende fortuna. Ag. 42 mm. Prachtig.

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 15:39

#1209: Nederland. z.j. Gensche volkskeuken, 1 liter soep.

Ag. 25 mm. 4,9 gram. FDC.

Hoogste bod: € 70,00

#1210: Godsdienst. z.j.

Voetenwas scéne. Kz. Stralende Christus verschijnt aan het volk. AR gegoten. 34,65 mm. Prachtig -.

Hoogste bod: € 25,00

#1211: Nederland. 1840. Groningen. 25 jaar doven instituut.

Ag. 41 mm. 20 gram. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 25,00

#1212: Huwelijk Prins Hendrik met Amelia van Saksen. 1853.

Vz. Beide hoofden naar links. Kz. Gekroonde wapenschilden. AR 47,5mm. Pr.

Hoogste bod: € 40,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 15:40

#1213: Nederland. 1872. 3e eeuw feest, bevrijding Den Briel.

Vz. Eenzijdig. 31 mm. Prachtig.

Hoogste bod: € 32,00

#1214: Nederland. 1898. Inhuldiging Kongingin Wilhelmina door Bart van Hoven.

Ag. 60 mm. 110 gram. Prachtig.

Hoogste bod: € 70,00

#1215: Nederland. 1900. Zuid-Afrika, Paul Kruger.

Vz. Aanziend borstbeeld, struik met tekst. Ag. 39 mm. Prachtig.

Hoogste bod: € 160,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 15:41

#1216: Nederland. 1907. 2e vredes conferentie in Den Haag.

Ag. 27,5 mm. 20 gram. Prachtig.

Hoogste bod: € 430,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 15:42

#1217: Nederland. 1908. Amsterdam. Prijspenning burgerwacht.

Ag. 40 mm. 22 gram. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 45,00

#1218: Nederland. 1909. Geboorte prinses Juliana, herslag.

Ag. 64 mm. 100 gram. Prachtig.

Hoogste bod: € 50,00

#1219: Nederland. 1909. Geboorte prinses Juliana.

Hoogste bod: € 10,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 15:43

#1220: Dinxperlo, 1910. Prijspenning (2 ex.) van de internationale landbouw tentoonstelling

Hoogste bod: € 10,00

#1221: Religieuze penning. 1913.

Hoogste bod: € 50,00

#1222: Lens, vier miljoen ton steenkolen gedolven. 1913.

Hoogste bod: € 40,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 15:44

#1223: Nederland. Arnhem. 25 jaar brandweer. 1917.

Vz. 1892-1917. 30 mm. Prachtig.

Hoogste bod: € 25,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 15:45

#1224: Huwelijk prins Bernhard en prinses Juliana. 1937.

Hoogste bod: € 40,00

#1225: Nederland. 1938. Dagblad de Rotterdammer, erepenning 25 jaar trouwe dienst.

Ag. 60 mm. 78 gram. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 75,00

#1226: Nederland. 1945. Dood Mussolini.

Vz. Borstbeeld naar links, drie regelige tekst. Ag. 49 mm. Prachtig.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 15:46

#1227: Nederland. 1945. Adolf Hitler.

Vz. Borstbeeld naar links, drie regelige tekst. 40 mm. Prachtig.

Hoogste bod: € 51,00

#1228: Nederland. 1962. Nationaal-Indië monument.

Ag. 34 mm. 18,5 gram. Prachtig.

Hoogste bod: € 25,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 15:47

#1229: Nederland. 1964. Amsterdam. Erepenning firma Berghaus.

Ag. 60 mm. 76 gram. FDC.

Hoogste bod: € 35,00

#1230: Herdenking watersnood tweestromenland. 1976.

Landschap met onderwater gelopen huizen. Kz. Tekst binnen brede rand. AR 44,35 x 44,70 mm. Prachtig.

Hoogste bod: € 55,00

#1231: Nederland. 1977. Jacob Cats.

Hoogste bod: € 55,00

#1232: Nederland. 1977. Rotterdam Oud stadszegel, erepenning.

Hoogste bod: € 55,00

#1233: Nederland. 1979. Huwelijkspenning J. de Rooy en L. Boelen.

Hoogste bod: € 40,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 15:48

#1234: Nederland. 1985. Erepenning vereniging van verf en drukinkt fabrikanten.

Originele cassette. Ag. 60 mm. 88 gram. FDC.

Hoogste bod: € 40,00

#1235: Erepenning verleend door verzekeringsmaatschappij AMEV. 1987.

Vz. Bedrijfslogo. Kz. 4-regelige gravering. AR 65 mm. Prachtig.

Hoogste bod: € 30,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 15:49

#1236: Nederland. 1988. Utrecht. Erepenning.

Ag. 60 mm. 60 gram. Prachtig.

Hoogste bod: € 60,00

#1237: Nederland. 1993. Rotterdam. Johan van der Veeken penning, door Ninaber Peters Krouwel.

In originele cassette met bijbehorende speld, zeer zeldzaam. FDC.

Hoogste bod: € 200,00

#1238: Nederland. 1993. Steunpenning Japan.

Ag. 41 mm. 29 gram. Prachtig.

Hoogste bod: € 65,00

#1239: Erepenning verleend door de Kamer van Koophandel voor Midden-Holland. 1996.

Hoogste bod: € 25,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 15:50

#1240: Nederland. 1999. Zwolle. Honderdjarig bestaan van de synagoge.

Hoogste bod: € 33,00

#1241: Circa 2000. z.j. erepenning verleend door FNV Bondgenoten.

Vz. Logo van FNV. Kz. Gegraveerde naam. AR 50,08 mm. Prachtig.

Hoogste bod: € 15,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 15:51

#1242: Deventer gasmunt. z.j. Een kubieke meter gas.

Messing 23,54 mm. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 10,00

#1243: Rotterdam, Legitimatiepenning.

Vz. Gekroond stadswapen vastgehouden door twee leeuwen.  Kz. Glad. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 45,00

#1244: Algemene prijspenning met op voorzijde ontwerp van een gulden Wilhelmina.

Vz. Hoofd naar links. Kz. Gegraveerde tekst binnen lauwerkrans.

Hoogste bod: € 20,00

#1245: Nederland. 100 jaar concert gebouw.

In originele band. 70 mm. FDC.

Hoogste bod: € 25,00