Groningen

  • Nieuw kavel
#626: Rijksdaalder van 50 stuiver Groningen 1672. Zeer Fraai + (stempelbreuk).

CNM 2.20.1. Delm. 736.

Hoogste bod: € 370,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:59

#627: Halve rijksdaalder van 25 stuiver Groningen 1672. Zeer Fraai.

CNM 2.20.3. Delm. 737.

Hoogste bod: € 190,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 11:00

#628: Kwart rijksdaalder van 12½ stuiver Groningen 1672. Zeer Fraai.

CNM 2.20.4. Delm. 738.

Hoogste bod: € 151,00

#629: Achtste rijksdaalder van 6¼ stuiver Groningen 1672. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.20.5.

Hoogste bod: € 200,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 11:01

#630: 7 Gulden of halve gouden rijder Groningen 1761. Zeer Fraai (Met hanger).

CNM 2.20.7. Delm. 1162.

Hoogste bod: € 175,00

#631: 7 Gulden of halve gouden rijder Groningen 1761. Zeer Fraai (Montage resten).

CNM 2.20.7. Delm. 1162.

Hoogste bod: € 165,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 11:02

#632: Florijn van 28 stuiver Groningen 1692 met klop Groningen. Fraai +.

CNM 2.20.13. Delm. 1119-1119a.

Hoogste bod: € 110,00

#633: Florijn van 28 stuiver Groningen 1692 met klop Groningen. Zeer Fraai -.

CNM 2.20.14. Delm. 1120-1120b.

Hoogste bod: € 505,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 11:03

#634: Wapenstuiver Groningen 1681. Zeer Fraai -.

CNM 2.20.19.

Hoogste bod: € 45,00

#635: 1 Stuiver Groningen 1738. Prachtig -.

CNM 2.20.20.

Hoogste bod: € 82,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 11:04

#636: 1 Stuiver Groningen 1560. Zeer Fraai +.

CNM 2.21.12

Hoogste bod: € 250,00

#637: 1 Stuiver Groningen 1560. Zeer Fraai.

CNM 2.21.12

Hoogste bod: € 250,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 11:05

#638: 1 Stuiver Groningen 1560. Fraai.

CNM 2.21.12

Hoogste bod: € 75,00