Groningen Stad

  • Nieuw kavel
#639: 8 Stuiver Groningen stad 1626. Fraai.

CNM 2.21.42

Hoogste bod: € 240,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 11:05

#640: 4 Stuiver Groningen 1599. Zeer Fraai.

CNM 2.21.43

Hoogste bod: € 220,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 11:06

#641: Florijn van 28 stuiver Groningen stad 169(?) met klop Holland. Fraai / Zeer Fraai.

CNM 2.21.55 Delm. 1121-1121b.

Hoogste bod: € 130,00

#642: Rijdersschelling van 6 stuiver Groningen stad 1691. Fraai +.

CNM 2.21.56

Hoogste bod: € 28,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 11:07

#643: Wapenstuiver Groningen stad 1690. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.21.57

Hoogste bod: € 100,00