Gouden Dukaten

  • Nieuw kavel
#506: Gouden dukaat Utrecht 1806. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 240,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 14:24

#507: Gouden dukaat Utrecht 1806. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 200,00

#508: Gouden dukaat (3e type) Lodewijk Napoleon 1809. Prachtig.

Hoogste bod: € 500,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 14:25