Glas en kristal

  • Nieuw kavel
#5224: Een glazen Murano vaas, ontwerp Fransesco Toso. Midden 20e eeuw.

Afm. 19 x 22 cm.

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:11

#5225: Een lot divers glaswerk w.o. decanters.

Hoogste bod: € 34,00

#5226: Arnout Visser (Middelburg 1962) voor Designum.

Fruitschaal. Kleine beschadigingen. Ø 16,5 cm.

Hoogste bod: € 14,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:12

#5227: Een 18e eeuws slingerglas.

Beschadiging aan voet. Afm. 14 x 7 cm.

Hoogste bod: € 21,00

#5228: Een rood gekleurde vaas, gemerkt Val-Saint-Lambert. België, 20e eeuw.

Afm. 25 x 14,5 cm.

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:13

#5229: Een glazen diskus, ontwerp van Floris Meydam. Leerdam, 2e helft 20e eeuw.

Krassen. Ø 21 cm.

Hoogste bod: € 100,00

#5230: Een blauw gekleurd glazen tafelstuk , gesigneerd Val-Saint-Lambert. België, eind 20e eeuw.

Eén chip. Afm. 9,5 x 30 cm.

Hoogste bod: € 200,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:14

#5231: Een glazen tafelstuk, gesigneerd Pierre D'Avesn. Frankrijk, ca. 1930.

Afm. 36 x 16 cm.

Hoogste bod: € 60,00

#5232: Een lot van vier glazen schalen, gesigneerd Lalique. Frankrijk, 20e eeuw.

Enkele chips. Ø 21. En Ø 14,5 cm.

Hoogste bod: € 200,00

#5233: Een kristallen tafellamp, gemerkt Val-Saint-Lambert. België, midden 20e eeuw.

Afm. 42 x 15,5 cm.

Hoogste bod: € 290,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:15

#5234: Een paarse Copier vaas. Circa 1930.

Gesigneerd met monogram aan de onderkant. Afm. 37 x 30 cm.

Hoogste bod: € 380,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:16

#5235: Een grote oranje kom. Costa Boda, Zweden, 20e eeuw.

Gemerkt en gelabeld. Afm. H: 15 cm. Ø 34,5.

Hoogste bod: € 80,00

#5236: Siem van der Marel voor Royal Leerdam.

Hoogste bod: € 220,00

#5237: Een lot van twee glazen tafelstukken, gesigneerd Saint-Louis. Frankrijk, eind 20e eeuw.

Afm. 25 x 9 cm. En 15 x 6 cm.

Hoogste bod: € 22,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:17

#5238: Een lot van twee glazen tafelstukken, gesigneerd Saint-Louis. Frankrijk, eind 20e eeuw.

Afm. 24 x 5 cm. En 19 x 9 cm.

Hoogste bod: € 38,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:18

#5239: Een set van twee glazen vazen, transfer decor. Eind 20e eeuw.

Afm. 40 x 17 cm.

Hoogste bod: € 90,00

#5240: Een groen geslepen vaas, gesigneerd Val-Saint-Lambert. België, 20e eeuw.

Afm. 30,5 x 21 cm.

Hoogste bod: € 125,00

#5241: Een groen glazen vaas, toegeschreven aan Johann Loetz (1880-1940).

Met bloemmotieven in bruin. Draagt signatuur "Loetz". Afm. 33,5 x 16 cm.

Hoogste bod: € 240,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:19

#5242: Twee glazen objecten w.o. een serica vaas van Floris Neydam en een bolvaas van Johansfors. Nederland en Zweden, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:20

#5243: Een glazen bolvaasje van Venitiaans draadglas. Italië, eind 19e eeuw.

Afm. 7 x 5 cm.

Hoogste bod: € 32,00

#5244: Een glazen flesje beschilderd met cavalier. Circa 1800.

Afm. 16,5 x 7 x 5 cm.

Hoogste bod: € 90,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:21

#5245: Een stel witglazen vaasjes met rode siersteentjes.

Afm. H: 10 cm.

Hoogste bod: € 20,00

#5246: Een lot van twee vazen, Max Verboeket en Zweden.

Hoogste bod: € 75,00

#5247: Een glazen tafelstuk. Murano Italië, eind 20e eeuw.

Afm. 22 x 46 cm.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:22

#5248: Een glazen gembercoupe vervaardigd in uranium of annaglas.

Afm. 34 x 17 cm.

Hoogste bod: € 120,00

#5249: Een glazen tafelstuk. Artisanat de Belge- Braine le Compte, België, 1e helft 20e eeuw.

Afm. 32 x 73,5 cm.

Hoogste bod: € 40,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:23

#5250: Een lot van 4 glazen tafelstukken vervaardigd in uranium of annaglas.

Hoogste bod: € 50,00

#5251: Een lot van drie diverse glazen objecten w.o. een schaal, bloemensteker en mandje, vervaardigd in uranium of annaglas.

Hoogste bod: € 30,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:24

#5252: Een lot van drie diverse glazen objecten w.o. een schaal op voet en twee bloemenvazen, vervaardigd in uranium of annaglas.

Hoogste bod: € 30,00

#5253: Een lot van zes diverse glazen objecten w.o. drie parfumflesjes, ringenhouder, karaf, waterglas en bakje, vervaardigd in uranium of annaglas.

Hoogste bod: € 45,00

#5254: Twee vazen gemaakt door Helena Tynell. Finland, begin 20e eeuw.

Waarvan één met origineel label.

Hoogste bod: € 38,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:25

#5255: Een lot van zes diverse glazen objecten w.o. een puddingvorm, botervloot, roomstel en coupe, w.o. vervaardigd in uranium of annaglas.

Hoogste bod: € 40,00

#5256: Een glazen roomstel en opalinevaas, vervaardigd in uranium of annaglas.

Hoogste bod: € 36,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:26

#5257: Een lot van veertien diverse glazen objecten w.o. een parfumflacon, schalen en glazen , w.o. vervaardigd in uranium of annaglas.

Hoogste bod: € 30,00

#5258: Een lot van diverse glazen objecten w.o. een bowlset.

Bowlschaal heeft een chip.

Hoogste bod: € 30,00

#5259: Een okergele glazen vaas, gesigneerd Copier. Leerdam, 1e heflt 20e eeuw.

Afm. 38 x 26 cm.

Hoogste bod: € 260,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:27

#5260: Een glazen spijkerbol, groot model. Gesgineerd Copier, Leerdam, 1e helft 20e eeuw.

Twee blaasfoutjes. Afm. H 12 cm.

Hoogste bod: € 60,00

#5261: Een Lalique "Daim" - Damhertje. Gemerkt "Lalique France". Label "made in France" aan de onderzijde.

Afm. H: 10 cm.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:28

#5262: Een Lalique "Chouette" - Uiltje. Gemerkt "Lalique France". Resten van label aan de onderzijde.

Afm. H: 9 cm.

Hoogste bod: € 60,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:29

#5263: Een Lalique vogeltje in krans. Gemerkt "Lalique France". Resten van label aan de onderzijde.

Afm. H: 8 cm.

Hoogste bod: € 40,00

#5264: Val-Saint-Lambert. Een groene geslepen kristallen vaas, een asbak en tafelbel. Daarbij een rode geslepen rolvaas. Allen gemerkt. De tafelbel met label .

Diverse formaten.

Hoogste bod: € 75,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:30

#5265: Val-Saint-Lambert. Een groen geslepen kristallen vaas. Gemerkt.

Afm. H: 30 cm.

Hoogste bod: € 130,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:32

#5266: Een Val-Saint-Lambert rood geslepen kristallen ballustervaas. Gemerkt

Afm. H: 31 cm.

Hoogste bod: € 120,00

#5267: Een lot van twee Swarovski figuren in de vorm van een beer en een zwaan. Eind 20e eeuw.

De zwaan heeft lichte fritting. De beer zit niet in de originele doos.

Hoogste bod: € 20,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:33

#5268: Een glazen spijkerbol. Leerdam, 1e helft 20e eeuw.

Afm. 7 x 6,5 cm.

Hoogste bod: € 10,00

#5269: Een persglazen bijoux doosje, gemerkt Vallerysthal. Frankrijk, 1e helft 20e eeuw.

Afm. 14,5 x 14 cm.

Hoogste bod: € 60,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:34

#5270: Een bruinglazen fles. Circa 1800.

Afm. 17,5 x 15 cm.

Hoogste bod: € 85,00

#5271: Een set van tien stuks geslepen wijnglazen in anna of uraniumglas. 1e helft 20e eeuw.

Chips. Afm. H: 12,5 cm.

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:35

#5272: Een lot van 7 Swarovski figuren.

Diverse beschadigingen.

Hoogste bod: € 30,00

#5273: Een set van twee Champange flutes naar Montjoye Legras met emaille bloemdecor. Circa 1900.

Afm. H: 22 cm.

Hoogste bod: € 50,00

#5274: Een glazen miniatuur karaf of bruidsflesje met emaille vogel en bloem decor, gemerkt en genummerd aan de onderzijde. Duitsland, circa 1900.

Afm. H: 15,5 cm.

Hoogste bod: € 24,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:36

#5275: Een glazen discusvaas, gesigneerd Willem Heese. Oude Horn, 2e helft 20e eeuw.

1 Luchtbel in de rand. Afm. 9 x 16 cm.

Hoogste bod: € 170,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:37

#5276: Een glazen Art Deco vaas, gemerkt aan onderzijde. Frankrijk, begin 20e eeuw.

Afm. 20 x 14 cm.

Hoogste bod: € 55,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:38

#5277: Een glazen Jugendstil / Art Deco vaas met bronzen montuur. 1e helft 20e eeuw.

Afm. 21,5 x 10 cm.

Hoogste bod: € 210,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:39

#5278: Een glazen vaas met bloemen decoratie. Eind 19e eeuw.

Minimale randfritting. Afm. 32,5 x 12 cm.

Hoogste bod: € 10,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:40

#5279: Een set van twee handbeschilderde opaline trompetvazen met bloemendecor. Eind 19e eeuw.

Afm. 50 x 13 cm.

Aantal biedingen: # 24
Hoogste bod: € 325,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:41

#5280: Een lot van twee vazen waarvan één gesigneerd Max Verboeket.

Hoogste bod: € 55,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:42

#5281: Een glazen schaal met tincraquele decor, gemerkt Copier Leerdam. 20e eeuw.

Ø 35 cm.

Hoogste bod: € 20,00

#5282: Een lot divers Boheems kristal, w.o. borrelglaasjes.

Hoogste bod: € 22,00

#5283: Een glazen Memphis coupe, gesigneerd Lalique 106/299. Frankrijk, eind 20e eeuw.

Afm. 19 x 46 x 19 cm.

Hoogste bod: € 800,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:43

#5284: Een set van twee glazen dolfijnen, gesigneerd Lalique. Frankrijk, eind 20e eeuw.

Afm. 10,7 x 12 cm.

Hoogste bod: € 150,00

#5285: Een Kosta Boda glazen bloemvaas. Zweden, 1e helft 20e eeuw.

Afm. H: 31 x 15 cm.

Hoogste bod: € 60,00

#5286: Een gegraveerd jubileumglas. Ter gelegenheid van een 32-jarig jubileum. Holland midden 20e eeuw.

Afm. H: 19 cm. Ø 10 cm.

Hoogste bod: € 75,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:44

#5287: Een einde dag glas presse-papier. 20e eeuw.

Afm. H: 17 x 8 cm.

Hoogste bod: € 30,00

#5288: Een lot van twee glazen karaffen. Gemerkt Copier, Leerdam. 20e eeuw.

Stoppen gechipt. Afm. H: 32 cm.

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:45

#5289: Een karaf met negen glazen. Gemerkt Copier, Leerdam. 20e eeuw.

Sommige glazen gechipt.

Hoogste bod: € 340,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:46

#5290: Een grijs/bruin glazen karaf. Gemerkt Copier Leerdam. 20e eeuw.

Afm. 24 x 12 cm.

Hoogste bod: € 40,00

#5291: Divers glaswerk w.o. Boheems kristal.

Hoogste bod: € 56,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:47

#5292: Een bolvaas gemerkt Copier Leerdam, midden 20e eeuw.

Gemerkt a/d onderzijde. Eén miniem chipje aan de onderzijde bovenring. Afm. H: 12 cm. Ø 18 cm.

Hoogste bod: € 38,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:48

Einde aftersale: 11-10-2019 22:30