Gelderland

  • Nieuw kavel
#605: 7 Gulden of halve gouden rijder Gelderland 1760. Prachtig.

CNM 2.17.69. Delm. 654.

Hoogste bod: € 440,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:50

#606: 1/5 Philipsdaalder Philips II/Gelderland 1566. Zeer Fraai +.

CNM 2.17.20.

Hoogste bod: € 65,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:51

#607: 1/5 Philipsdaalder Philips II/Gelderland 1566. Zeer Fraai.

CNM 2.17.20.

Hoogste bod: € 32,00

#609: Nederlandse rijksdaalder Gelderland 1619. Fraai / Zeer Fraai.

CNM 2.17.121. Delm. 938-938c.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:52

#610: Zilveren Dukaat Gelderland 1662. Fraai / Zeer Fraai.

CNM 2.17.124. Delm. 962. HPM Ge 80.

Hoogste bod: € 80,00

#611: Dukaton of zilveren rijder Gelderland 1774. Fraai / Zeer Fraai.

CNM 2.17.132. Delm. 1010-1011.

Hoogste bod: € 185,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:53

#612: 3 Gulden Gelderland 1786. Zeer Fraai.

CNM 2.17.148. Delm. 1145.

Hoogste bod: € 100,00

#613: 2 Gulden Gelderland 1694. Fraai +.

CNM 2.17.149. Delm. 1155.

Hoogste bod: € 130,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:54

#614: 1 Gulden Gelderland 1763. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.17.155. Delm. 1178. HPM Ge 88.

Hoogste bod: € 30,00

#615: 1 Gulden Gelderland 1763. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 19,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:55

#616: Muntmeesterpenning Gelderland 1756. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.17.159. Delm. 659.

Hoogste bod: € 60,00

#617: Muntmeesterpenning Gelderland 1759. Zeer Fraai.

CNM 2.17.159. Delm. 659.

Hoogste bod: € 30,00

#618: Rijdersschelling van 6 stuiver Gelderland 1681. Fraai +.

CNM 2.17.167.

Hoogste bod: € 20,00

#619: 2 stuiver Gelderland 1680. Fraai.

CNM 2.17.172. HPM Ge 104.

Hoogste bod: € 12,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:56

#620: 2 stuiver Gelderland 1734. Fraai +.

CNM 2.17.173. HPM Ge 104.

Hoogste bod: € 10,00

#621: Duit Gelderland z.j. Zeer Fraai.

CNM 2.17.183.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:57

#622: Duit afslag in zilver Gelderland 1757. FDC.

CNM 2.17.194.

Hoogste bod: € 360,00

#623: Duit Gelderland 1793. Prachtig.

CNM 2.17.198.

Hoogste bod: € 25,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:58

#624: Halve duit Gelderland 1757. Zeer Fraai.

CNM 2.17.200.

Hoogste bod: € 51,00

#625: Tiende Philipsdaalder Gelderland 1571. Zeer Fraai +.

CNM 2.17.223.

Hoogste bod: € 120,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:59