Gelderland

  • Nieuw kavel
#319: Leeuwendaalder Gelderland 1641. Fraai +.

CNM 2.17.107. Delm. 825.

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 13:18

#320: Halve leeuwendaalder Gelderland 1641. Fraai +.

CNM 2.17.114. Delm. 869.

Hoogste bod: € 55,00

#321: Zilveren dukaat Gelderland 1660. Fraai / Zeer Fraai.

CNM 2.17.124. Delm. 962. HPM 80.

Hoogste bod: € 75,00

#322: Zilveren dukaat Gelderland 1699. Fraai / Zeer Fraai.

CNM 2.17.125. Delm. 963.

Hoogste bod: € 75,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 13:19

#323: Dukaton of zilveren rijder Gelderland 1662. Fraai / Zeer Fraai.

CNM 2.17.130. Delm. 1009. HPM 75.

Hoogste bod: € 120,00

#324: Dukaton of zilveren rijder Gelderland 1791. Zeer Fraai.

CNM 2.17.133. Delm. 1010.

Hoogste bod: € 160,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 13:20

#325: 1 Gulden Gelderland 1763. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.17.155. Delm. 1178.

Hoogste bod: € 40,00

#326: 1 Gulden Gelderland Misslag; jaartal onbekend. Zeer Fraai +.

CNM 2.17.155. Delm. 1178.

Hoogste bod: € 110,00

#327: 1 Stuiver Gelderland 1738. Fraai / Zeer Fraai.

CNM 2.17.179.

Hoogste bod: € 10,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 13:21

#328: 1 Stuiver Gelderland 1764. Zeer Fraai.

CNM 2.17.179.

Hoogste bod: € 15,00

#329: Oord van Huissen 1611 R. Fraai .

Hoogste bod: € 25,00