Friesland

  • Nieuw kavel
#595: Daalder van 60 groot Friesland 1618. Fraai.

CNM 2.16.71. Delm. 1073.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:47

#596: Daalder van 30 stuiver Friesland 1687. Fraai.

CNM 2.16.74. Delm. 1089.

Hoogste bod: € 90,00

#597: Florijn van 28 stuiver Friesland 1665 met klop Holland. Fraai / Zeer Fraai.

CNM 2.16.77. Delm. 1100-1100a.

Hoogste bod: € 130,00

#598: Halve florijn van 14 stuiver Friesland 1684. Zeer Fraai.

CNM 2.16.86. Delm. 1101.

Hoogste bod: € 120,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:48

#599: Kwart florijn van 7 stuiver Friesland 1601. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.16.88/90/91. Delm. 1103.

Hoogste bod: € 180,00

#600: Kwart florijn van 7 stuiver Friesland 1684. Fraai / Zeer Fraai (stempelbreuk).

CNM 2.16.92. Delm. 1104.

Hoogste bod: € 130,00

#601: Halve 3 Gulden Friesland 1696. Fraai +.

CNM 2.16.98. Delm. 1160.

Hoogste bod: € 60,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:49

#602: Halve 3 Gulden Friesland 1696. Fraai / Zeer Fraai.

CNM 2.16.98. Delm. 1160. HPM Fr 49.

Hoogste bod: € 60,00

#603: Halve generaliteits Gulden Friesland 1696. Fraai +.

CNM 2.16.100. Delm. 1205.

Hoogste bod: € 80,00

#604: Oord Friesland 1608. Zeer Fraai.

CNM 2.16.129. PW6011.

Hoogste bod: € 110,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:50