Diversen

  • Nieuw kavel
#4857: Een houten likeurkelder ''cave de liqueur'' met Boulle-werk. Frankrijk, 19e eeuw.

Met schade. Afm. 27 x 32 cm.

Hoogste bod: € 610,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:54

#4858: Een dames-avondtasje in originele doos, Daniel Swarovski. Eind 20e eeuw.

Afm. 8 x 17 cm.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:55

#4859: Een koperen brievenopener en vergrootglas met parelmoer in etui. Eind 20e eeuw.

Hoogste bod: € 40,00

#4860: Twee Limoges plaquetten. Emaille op koper. Voorstelllingen van een nymph met aulos en een landschapje. Beiden gesigneerd.

Diverse afmetingen.

Hoogste bod: € 60,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:56

#4861: Een gietmarmeren plaquette met een 19e-eewse voorstelling van een moeder met kind in een korenveld. Op de achterzijde de penning van "Arts and Commerce". Diam.: 30 cm.

Hoogste bod: € 130,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:57

#4862: Een ZAMAC inktstel met voorstelling van een smid op marmer basement.

Afm. H: 26 cm, B: 42 cm, D: 27 cm.

Hoogste bod: € 65,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:58

#4863: Een stel Art Nouveau tinnen siervazen met vrouwenfiguren. Gemerkt WMF = Württemberg Metal Fabrik. Ca. 1880

Eén rand heeft een deukje. Afm. H: 36 cm.

Hoogste bod: € 440,00

#4864: Een Lot met vinyl langspeelplaten. Voornamelijk Jazz.

Diverse formaten.

Hoogste bod: € 111,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 09:59

#4865: Een 18e-eeuwse Franse waaier met voorstelling van een Fête Champètre. In lijst.

Kleine beschadigingen. Afm. 29,5 x 51 cm (lijst).

Hoogste bod: € 220,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 10:00

#4866: Een gietmarmeren plaquette met een 19e-eewse voorstelling van een dame en heer. Op de achterzijde de penning van "Arts and Commerce". Eind 20e eeuw. Diam.: 17 cm.

Ø 17 cm.

Hoogste bod: € 150,00

#4867: Een 18e-eeuwse waaier met voorstelling van het huwelijk van Venus en Mars. In lijst.

Hoogste bod: € 380,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 10:01

#4868: Een gipsen bas-reliëf met voorstelling van de vlucht naar Egypte. Naar ouder voorbeeld. 1e helft 20e eeuw.

Afm. 13 x 13 cm.

Hoogste bod: € 20,00

#4869: Een mate-beker vervaardigd uit een kalebas met zilveren en rosé-gouden elementen en voorstelling van gaucho's. Zuid Amerika eerste helft 20e eeuw.

Niet getest op gehalte.

Hoogste bod: € 28,00

#4870: Een diorama van papiermaché zgn. "Bavelaartje" voorstellende schepen op een woelige zee.

Afm. 8 x 11 cm.

Hoogste bod: € 170,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 10:02

#4871: Een benen en ebbenhouten dominospel in houten doosje. Ca. 1940.

Afm. H: 6 cm, B: 17 cm, D: 11 cm.

Hoogste bod: € 32,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 10:03

#4872: Een voorraad blik gedecoreerd naar Johannes Vermeer. Circa 1900.

Afm. 44 x 16 cm.

Hoogste bod: € 40,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 10:04

#4873: Een 9-delige Matrousjka. De 7e beschadigd. Ca. 1950 of eerder.

Afm. H: 18 cm.

Hoogste bod: € 60,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 10:05

#4874: Alfred Louis Daguet (1875 -1942). Een houten doosje met gedreven koperbeslag waarop vleermuismotieven. Gesigneerd en gedateerd 3/06 ad onderzijde.

Sleutel manco. Afm. H: 13,5 cm, B: 18,5 cm, D: 8,5 cm.

Hoogste bod: € 1.800,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 10:06

#4875: M.C. Escher (1898-1972).

Bronzen knoop. Afm 8 x 8 x 4 cm.

Hoogste bod: € 220,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 10:07

#4876: Zuid-Europese school, 18e/19e eeuw.

Portret van een heilige. Olieverf op koper. Ovaal. Afm. 10 cm.

Hoogste bod: € 220,00

#4877: Een Grand Tour object, 19e eeuw. Een marmeren portret in reliëf van Keizer Nero.

Ovaal. Afm. H: 16 cm.

Hoogste bod: € 80,00

#4878: Een decreet gedateerd 31 Maart 1798 mbt de Bataafse Revolutie van Dr. Wibo Fijnje (Zwolle 1750 - 1809 Amsterdam). Coupepleger, Unitariër en Lid van het Radikale Bewind.

Afm. 40 x 30 cm.

Hoogste bod: € 40,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 10:08

#4879: Een grote Franse schildpad sigaretten-etui. Gemerkt "veritable ecaille".

Afm. 8 x 12 cm.

Hoogste bod: € 80,00

#4880: Een Franse schildpad sigarettenetui. Gemerkt "veritable ecaille".

Afm. 8,5 x 8,5 cm.

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 10:09

#4881: Een Franse schildpad visitekaartjes-etui. Met zilveren montuur.

Afm. 8 x 6 cm.

Hoogste bod: € 80,00

#4882: Een metalen ringkan. Duitsland, 19e eeuw.

Met schade. Afm. 37,5 x 24,5 x 14 cm.

Hoogste bod: € 76,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 10:11

#4883: Een stenen baardmankruik met zegel van Amsterdam?, 17e/18e eeuw.

Gebruikssporen. Afm. 36 x 20 cm.

Hoogste bod: € 400,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 10:12

#4884: Een lot van twee miniatuur portretten van elegante dames, een gesigneerd. Frankrijk, 1e helft 20e eeuw.

Afm. 12 x 14,5 cm.

Hoogste bod: € 30,00

#4885: Twee massief marmeren cassolettes met bronzen beslag. 20e eeuw.

Een Chip. Afm. 47 x 18 cm.

Hoogste bod: € 250,00

#4886: Een vruchtenhout gefineerd theekistje met interieur voorzien van porseleinen flacons. Franrijk, 19e eeuw.

Afm. 21 x 11 x 9,5 cm.

Hoogste bod: € 200,00

#4887: Een gietijzeren vierpas boerenvenster.

Glas ontbreekt. Ø 80 cm.

Hoogste bod: € 34,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 10:13

#4888: Een koperen tabaksdoos, 19e eeuw.

Met Hebreeuwse teksten en taferelen. Afm. 17,5 x 4,5 x 3,5 cm.

Hoogste bod: € 40,00

#4889: Een schrijfkist, eind 19e eeuw.

Afm. 30 x 22 x 12 cm.

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 10:14

#4890: Albums met ansichtkaarten van Parijs en Duitse steden.

Circa 1900/1920.

Hoogste bod: € 27,00

#4891: Een zestal miniatuurportretjes, 19e & 20e eeuw.

Diverse afmetingen en lijstjes. Eén met gebroken glas.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 10:15

#4892: Een zestal miniatuurportretjes, 19e & 20e eeuw.

Waarvan één op porselein. Diverse afmetingen en lijstjes.

Hoogste bod: € 77,00

#4893: Een drietal doosjes, 19e eeuw.

Waaronder één beschilderd schildpad doosje en een Venetiaans doosje. Allen beschadigd.

Hoogste bod: € 17,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 10:16

#4894: Een parelmoer belegd lepeldoosje.

Hoogste bod: € 56,00

#4895: Een lot van drie kistjes w.o. een documenten-, thee- en bridgekist met benen fiches.

Hoogste bod: € 56,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 10:17

#4896: Een tinnen kraantjeskan. Nederland, 19e eeuw.

Afm. H: 47 cm.

Hoogste bod: € 20,00

#4897: Twee miniatuur portretjes van onder andere Napoleon. Frankrijk, 1e helft 20e eeuw.

Hoogste bod: € 38,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 10:18

#4898: Een houten kistje met intarsia en marqueterie. Circa 1900.

Bijgevoegd een bijbeltje met zilveren slot. Afm. 6 x 8 x 16 cm.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 10:19

#4899: Een lot van vier Russische lakdoosjes en een adressenboekje.

Hoogste bod: € 90,00

#4900: Een mahonie gefineerde Louis Seize bestekkist. Engeland, 18e eeuw.

Met roodfluwelen binnenzijde. Lichte beschadigingen. Afm. 38 x 29 x 23 cm.

Hoogste bod: € 200,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 10:20

#4901: Twee uitgebreide schilders en beeldhouwers kisten met inhoud.

Hoogste bod: € 80,00

#4902: Hollandse school, 19e eeuw.

Een herbergscène naar Teniers. Tempera op vellum? Gesigneerd linksmidden "Millg". Afm. 6 x 8 cm.

Hoogste bod: € 70,00

#4903: Een antieke blikken koffiebonendispenser.

Afm. H: 65 cm.

Hoogste bod: € 96,00

#4904: Een lot van twee benen vergrootglazen. 20e eeuw.

Afm. 16 x 5 cm.

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 10:21

#4905: Een benen speldenkussen in de vorm van een muis. 20e eeuw.

Afm. 3,5 x 5,5 cm.

Hoogste bod: € 30,00

#4906: Een Jacquard-geweven gobelin met voorstelling van een wijnoogst.

Naar middeleeuws voorbeeld. Afm. 140 x 230 cm.

Hoogste bod: € 120,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 10:22

#4907: Een houten theekist met marquetterie, compleet met 2 binnenbakken en glazen schaal. 19e eeuw.

Sleutel ontbreekt. Afm. 31 x 18 cm.

Hoogste bod: € 55,00

#4908: Een Indiase bronzen "catfish". 1e helft 20e eeuw.

Afm. 4 x 31 cm.

Hoogste bod: € 28,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 10:23

#4909: Een verguld sieradendoosje met Limoges portretje. Frankrijk. Circa 1900.

Afm. 2,5 x 12 cm.

Hoogste bod: € 140,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 10:24

#4910: Een antieke bronzen bel, vermoedelijk Utrecht.

Afm. 22,5 x 11 cm.

Hoogste bod: € 60,00

#4911: naar Emil Fuchs (1866 - 1929). Een stel Art Nouveau bronzen vazen met bloemenranken en putti. Gesigneerd.

Afm. H: 41,5 cm. Groene verf en goudverf later aangebracht.

Hoogste bod: € 160,00

#4912: Een handgeschreven document. In naam van Leopold I van België.

Hoogste bod: € 36,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 10:26

#4913: Een empire borduurwerk van moeder en kind onder een boom. Zijde op zijde. Huidtonen geschilderd.

Afm. 20 x 15 cm.

Hoogste bod: € 80,00

#4914: Een stel tinnen cassolettes of kastanjevazen. Midden 20e eeuw.

Afm. H.33 cm.

Aantal biedingen: # 55
Hoogste bod: € 1.100,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 10:29

#4916: Een gedreven koperen theebusje met tinnen schepje. Eind 19e eeuw.

Hoogste bod: € 32,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 10:32

#4917: Een bronzen bijouteriedoosje met decoraties aan vijf zijden. Frankrijk 19e eeuw.

Onleesbaar gemerkt aan de onderzijde. Afm. 5 x 8 x 5,5 cm.

Hoogste bod: € 30,00

#4918: Een Zeeuws mes of "Paeremes". 19e eeuw.

Afm. L: 33 cm, incl. heft.

Hoogste bod: € 260,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 10:33

#4919: Een koperen tabaksdoos, met inscripties en afbeeldingen. O.a. "hat ik mijn van te vooren Wel bedagt ik hat mijn selven nooijt in het leyden gebragt". Holland, 18e/19e eeuw.

Afm. 16,5 x 5,5 x 4 cm.

Hoogste bod: € 70,00

#4920: Een rood-, en geelkoperen tabaksdoos met voorstellingen van kruisiging en kruisafname. Holland 18e/19e eeuw.

Afm. 17,5 x 5 x 3,5 cm.

Hoogste bod: € 60,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 10:34

Einde aftersale: 11-10-2019 22:30