Deventer

  • Nieuw kavel
#580: Leeuwendaalder Deventer 1687. Zeer Fraai.

CNM 2.12.21. Delm. 859.

Hoogste bod: € 95,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:40

#581: Zilveren dukaat Deventer 1666. Zeer Fraai +.

CNM 2.12.24. Delm. 990-990a.

Hoogste bod: € 90,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:41

#582: Dubbele daalder van 60 stuiver Deventer 1689. Zeer Fraai -.

CNM 2.12.29. Delm. 1070.

Hoogste bod: € 345,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:42

#583: Florijn van 28 stuiver Deventer 1684. Fraai / Zeer Fraai.

CNM 2.12.41. Delm. 1111.

Hoogste bod: € 120,00

#584: Florijn van 28 stuiver Deventer 1684 met klop Holland. Fraai +.

CNM 2.12.41. Delm. 1111.

Hoogste bod: € 70,00

#585: 28 stuiver Deventer met klop Holland 1684. Fraai.

CNM 2.12.41. Delm. 1111.

Hoogste bod: € 55,00

#586: 1 Gulden Deventer 1687. Fraai / Zeer Fraai.

CNM 2.12.48. Delm. 1176.

Hoogste bod: € 40,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:43

#587: Rijdersschelling van 6 stuiver Deventer 1586. Fraai.

CNM 2.12.61.

Hoogste bod: € 10,00

#588: Rijdersschelling van 6 stuiver Deventer 1690. Fraai +.

CNM 2.12.62.

Hoogste bod: € 27,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:44

#589: 2 Stuiver Deventer 1707. Zeer Fraai.

CNM 2.12.67.

Hoogste bod: € 30,00

#590: Dubbele stuiver, noodmunt Deventer 1578. Prachtig.

CNM 2.12.89.

Hoogste bod: € 110,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:45