Buitenland

  • Nieuw kavel
#1355: Brazilië. 1981.

Vz. Beeld van Christus. Kz. Stalend kruis binnen omschrift. AR 50,1 mm. 64 gram. Prachtig.

Hoogste bod: € 26,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 16:30

#1356: Brazil. Pedro II. Campanha Naval Do Rio Da Plata 1851-1852.

Silver medal without ring. 31 mm. VF. Cleaned. Rare.

Hoogste bod: € 150,00

#1357: Duitsland. 1686. Verovering van Ofen.

Vz. Ofen (Boedha). Ag. 39,5 mm. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 140,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 16:31

#1358: Duitsland. 1704. Overwinning Hochstett.

Vz. Ag. 29 mm. 9,5 gram. Prachtig.

Hoogste bod: € 210,00

#1359: Brandenburg-Prussia. 1767. Wedding Frederike S. Wilhelmine with William II of Orange.

Busts to right. Rev. Altar with flames and flying putti, etc. XF door van Moelingen.

Hoogste bod: € 150,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 16:32

#1360: Oprichting standbeeld Kolosses Bavaria. 1850.

Vz. Hoofd Schwanthaler nr. R. Kz. Standbeeld. WM. 41 mm. Prachtig met foldertje.

Hoogste bod: € 29,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 16:33

#1361: Duitsland. 1828. Nürnberg, Herdenking A. Durer.

Hoogste bod: € 51,00

#1362: Duitsland. 1892. 50 jaar huwelijksfeest, Sophie en Carl Alexander Saxen, Weimar.

Vz. Ag. 27 mm. 11,3 gram. Prachtig -.

Hoogste bod: € 40,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 16:34

#1363: Die Wacht Am Rhein. 1920.

Hoogste bod: € 210,00

#1364: Stad Lobau, Duitsland. 1921.

Vz. Stadswapen. Kz. 4-regelige tekst binnen vierkant. Wit porselein 38,6 mm. Prachtig.

Hoogste bod: € 10,00

#1365: Duitsland. z.j. Prijspenning.

Vz. Ag. 36 mm. 14,3 gram. FDC -.

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 16:35

#1366: Duitsland. z.j. Steekpenning.

Vz. Man door de vingers kijkend. Kz. Hand die munten aanbiedt. AR 26 mm. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 32,00

#1367: Duitsland. z.j. Algemene huwelijkspenning.

Hoogste bod: € 95,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 16:36

#1368: Frankrijk. 1872. Prijspenning van de gemeente Rollin.

Ag. 68 mm. 150 gram. Prachtig.

Hoogste bod: € 75,00

#1369: Frankrijk. 1873. Prijspenning van de gemeente Rollin.

Hoogste bod: € 75,00

#1370: 19e eeuw. Franse huwelijkspenning.

Vz. Huwelijksscene. Kz. Inscriptieveld binnen bloemenkrans. AR. 41,7 mm.

Hoogste bod: € 15,00

#1371: 20e eeuw. Frankrijk. Sociéte Horticole Viticole et Botanique.

Hoogste bod: € 15,00

#1372: Ghana. 1960. Republic day.

Vz. Au. 28 mm. 16,9 gram. Proof.

Hoogste bod: € 540,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 16:37

#1373: Griekenland. 1983. Athene. Prijspenning Europa.

Ag. 70 mm. 171 gram. Prachtig.

Hoogste bod: € 100,00

#1374: Italië. 1785. Rome. Inhuldigingspenning.

Ag. 42 mm. 28 gram. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 40,00

#1375: Italië. z.j. Vaticaan. Adrianus VI.

Vz. Borstbeeld naar links, diverse boeken. 40 mm. Prachtig.

Hoogste bod: € 200,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 16:38

#1376: Italië. z.j. Vaticaan. Alexander VII, 12e regeringsjaar.

Hoogste bod: € 350,00

#1377: Italië. z.j. Sint Catharina. Uitgave van de Associazione Italiana Amici Della Medaglia.

Hoogste bod: € 17,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 16:39

#1378: Oostenrijk. 1792. Strooipenning, inhuldiging Franz II.

Ag. 25 mm. 4,1 gram. Prachtig.

Hoogste bod: € 30,00

#1379: Oostenrijk. 1888. Wenen.

Jubileum numismatische vereniging. AR 43,3 x 43,2 mm. Prachtig

Hoogste bod: € 95,00

#1380: Oostenrijk. z.j.

Hoogste bod: € 140,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 16:40

#1381: Peru. 1938. 8e Amerikaanse conferentie.

Ag. 36,5 mm. 21 gram. Prachtig.

Hoogste bod: € 25,00

#1382: Rusland. 1700. Peter de Grote.

Borstbeeld naar rechts, vrede van Karlowitsz, knielende stadsgodin voor tsaar. Ag.41 mm. Zeer Fraai.

Aantal biedingen: # 36
Hoogste bod: € 6.200,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 16:42

#1383: Rusland. 1826. Inhuldiging Nicholas I.

Ag. 64 mm. 107 gram. Au.

Hoogste bod: € 2.100,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 16:47

#1384: Rusland. 1970. Lenin 1870-1924.

Au. 28,5 mm. 17 gram. Proof.

Hoogste bod: € 610,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 16:48

#1385: Rusland. z.j. Penning religie.

Au. 32,5 mm. 5,5 gram. Fraai.

Hoogste bod: € 210,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 16:49

#1386: Praag. 1743. Strooipenning inhuldiging Maria Theresia.

Hoogste bod: € 27,00

#1387: Vaticaanstad. 1881. Oprichting nieuwe scholen.

Hoogste bod: € 22,00

#1388: Wereld. z.j. Spotpenning Engeland, Duitsland.

Ag. 29 mm. 10,4 gram. Prachtig.

Hoogste bod: € 75,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 16:50

#1389: Zweden. z.j. Onderscheiding voor trouw en vlijt.

Vz. Hoofd Gustav V naar links. Kz. 3-regelige tekst binnen lauwerkrans. AR. 41,6 mm. Prachtig.

Hoogste bod: € 30,00

#1390: Zweden. z.j. Onderscheiding Rode Kruis.

Hoogste bod: € 30,00

#1391: Zwitserland. Basel. 1 Pfund, heruitgave door Ciba Geigy.

FDC.

Hoogste bod: € 5,00

#1392: Herdenking stichting Kaapstad door Jan van Riebeeck. z.j.

Aanziend echtpaar. Kz. Gezicht op Kaapstad vanuit de zee. Door M.P. Fleur. AR 59,9 mm. FDC-.

Hoogste bod: € 65,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 16:51

#1393: België. 1905/1910. Prijspenningen voor muziek.

Lot (2). Ag. 50 mm. 90 gram. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 40,00

#1394: Duitsland. 1914/1927. Hindenburg, 1e wereldoorlog 1914.

Lot (2). Ag. 40 gram. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 420,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 16:52

#1395: Delagoa Baai. 1895. Opening van de spoorweg.

Hoogste bod: € 70,00

#1396: Opening van de Saint Lawrence Seaway. 1959.

Vz. Motorschip prinses Irene. Kz. Plattegrond Canada. AE. 660,6 mm. Prachtig.

Hoogste bod: € 15,00

#1407: België. 1856. Leopold I 25 jaar Koning.

Vz. Ag. 27 mm. 10,1 gram. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 16:57

#1408: België. 1857. Prijspenning van de stad Doornik.

Au. 48 mm. 51,5 gram. Prachtig.

Hoogste bod: € 2.400,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 16:58

#1409: België. 1902. Brussel. Prijspenning vee-tentoonstelling.

Hoogste bod: € 15,00

#1410: België. Ca. 1860. Gouden prijspenning.

Originele cassette. Au. 58 mm. 150 gram. FDC -.

Hoogste bod: € 7.000,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 16:59

#1411: België. Verviers. 1904. Bezoek van Koning Albert.

Vz. Borstbeelden naar links. Kz. Datum in cartouche, stadswapen eronder. AR. PR -.

Hoogste bod: € 15,00

#1412: België. z.j. Brussel. Belgische senaat.

Vz. Au. 31 mm. 14,5 gram. Fraai.

Hoogste bod: € 400,00

#1413: België. z.j. Service general van veiligheid en inlichtingen.

Ag. 51 mm. 60 gram. FDC.

Hoogste bod: € 30,00

#1414: België. z.j. Hasselt. 700 jaar Hasselt.

Ag. 50 mm. 55 gram. FDC.

Hoogste bod: € 30,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 17:00

#1415: België. z.j. Brussel. Hulp aan krijgsgevangenen C. de Vreese.

Vz. Verzilverd. 55 mm. Prachtig.

Hoogste bod: € 20,00

#1416: België. z.j. Brussel. Academie voor Wetenschap en Letterkunde.

Borstbeeld Maria Theresia naar rechts. Kz. Tekst binnen lauwerkrans. AR 32,5. Pr -.

Hoogste bod: € 120,00