Boeken

  • Nieuw kavel
#4990: Een lot albums w.o. postzegelalbums en diverse OXO plaatjes albums.

Hoogste bod: € 65,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 11:15

#4991: Een lot van diverse kunst en antiek boeken.

Hoogste bod: € 34,00

#4992: Een Dortse statenbijbel, Hendrick Jacob en Hendrick Keur 1738.

Hoogste bod: € 220,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 11:16

#4993: Een militaire kaart. "Theatre de la Guerre". Carte des Pays Bas. 1792.door: M. Brion de la Tour. In boekje.

Hoogste bod: € 61,00

#4994: Een 18e eeuwse Statenbijbel door Jacob en Hendrick Keur. Met restauraties. Sloten beschadigd.

Afm. 12 x 47 x 47 cm.

Aantal biedingen: # 24
Hoogste bod: € 340,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 11:17

#4995: Een lot oude boeken w.o. bijbels.

Hoogste bod: € 5,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 11:18

#4996: Een lot van ca. 28 stripboekjes Eric de Noorman.

Matige conditie.

Hoogste bod: € 45,00

#4997: Jacob Campo Weyerman (1677 - 1747).

Hoogste bod: € 190,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 11:19

#4998: Bijbel met 100 lithoprenten. 20e eeuw

Bevat het Oude en Nieuwe Testament met leeg familie register. Groot model.

Hoogste bod: € 250,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 11:20

Einde aftersale: 11-10-2019 22:30