Beelden en Sculpturen

  • Nieuw kavel
#5144: Een bronzen sculptuur in de vorm van een renpaard met ruiter. Eerste helft 20e eeuw.

Afm. 48 x 52 cm.

Hoogste bod: € 300,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 13:10

#5145: Naar François Rude (1784-1855).

Hoogste bod: € 230,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 13:11

#5146: Een bronzen sculptuur van een giraffe. Eind 20e eeuw.

Afm. H 21 cm.

Hoogste bod: € 210,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 13:12

#5147: Een bronzen sculptuur geïnspireerd op Rodin (Le Penseur). Laat 20e eeuw.

Afm. 34 x 16 x 11 cm.

Hoogste bod: € 130,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 13:13

#5148: Ferdiand Pautrot (1832 - 1874)

Cavalier Arabe Guettant, brons gesigneerd in de voet. Afm. 38 x 49 cm.

Hoogste bod: € 1.200,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 13:14

#5149: Hollandsche school, 20e eeuw.

Standbeeldje Maarten Luther. Brons cire perdue. Afm. H 14 cm.

Hoogste bod: € 16,00

#5150: Naar Antoine Bofill (c.1875-1939).

Hoogste bod: € 390,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 13:15

#5151: Julius Paul Schmidt-Felling (1835-1920).

Bronzen beeldje van een atleet. Gesigneerd 2x in voet. Afm. (excl. voet) H 23 cm.

Hoogste bod: € 95,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 13:16

#5152: James Pradier (1790-1852).

Hoogste bod: € 350,00

#5153: Ludwig Vierthaler (1875-1967).

Hoogste bod: € 1.400,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 13:17

#5154: Naar Adrien Etienne Gaudez (1845-1902).

Hoogste bod: € 270,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 13:18

#5155: Spaanse school, 18e/19e eeuw.

Gepolychromeerd en verguld houten Madonna met Kind. Afm. H 54 cm.

Hoogste bod: € 140,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 13:19

#5156: Sylvain Norga (1892-1968).

Hoogste bod: € 160,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 13:20

#5157: Een bronzen beeld van een liggend meisje dat een boek leest. Indonesië. Eind 20e eeuw.

Beeld zit los op basement. Afm. 30 x 60 x 20 cm.

Hoogste bod: € 110,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 13:21

#5158: Een set van twee (man en vrouw) ZAMAC gietstukken. Eind 19e eeuw.

Beschadigd. Afm. 38 x 10 cm.

Hoogste bod: € 60,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 13:22

#5159: Twee bronzen van Engelse zeelieden in uniform, laat 19e eeuw. Beiden met Elkington&Co. Op de voet.

1 sabel manco en 1 geweer manco. Afm. 41 en 42 cm.

Hoogste bod: € 160,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 13:23

#5160: Een koudbeschilderde ZAMAC beeldengroep van een elegante vrouw met twee hazewindhonden op een marmeren plint. Handen en gezichtje zijn mogelijk van ivoor.

Gezichtje en handen gebarsten. Afm. 50 x 75 x 15 cm.

Hoogste bod: € 205,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 13:24

#5161: Een "cire perdue"of holgegoten bonzen beeld van een rouwende vrouw, Maria Magdalena met schedel. Geannoteerd "De Braux Fr."

Afm. H: 24 cm.

Hoogste bod: € 130,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 13:25

#5162: Bronzen beeld voorstellende De Borghese gladiator/strijder naar het origineel in het Louvre uit 100 v. Chr. 20e eeuw.

Afm. H: 32 cm.

Hoogste bod: € 150,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 13:26

#5163: "Hirondelle au cérises". Een groen en bruin gepatineerd bonzen sculptuurtje van een zwaluw op een kersenboomtak naar Irénée Rochard. Gesigneerd in de voet en nogmaals gesigneerd op de sokkel.

Minieme beschadiging aan het takje. Afm. H: 25 cm (excl. sokkel). Sokkel: 6 cm.

Hoogste bod: € 140,00

#5164: Moeder en kind in de storm. Naar Jean Chatignon (1876- 1950). Gesigneerd in de voet.

Afm. H: 39 cm.

Hoogste bod: € 420,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 13:28

#5165: Een bronzen beeld van een liggende jonge leeuw op een marmeren plint. Onduidelijke gesigneerd in de voet. 19e/20e eeuw.

Afm. H : 16 cm, B: 40 cm, D: 17 cm.

Hoogste bod: € 120,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 13:29

#5166: Een bronzen schouwstuk van twee Ibissen en een slak op een marmeren plint.

Afm. H: 27 cm, B: 52 cm, D: 14,5 cm.

Hoogste bod: € 170,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 13:30

#5167: Naar P. Richer (1849-1933).

Boer met zeis. Gepatineerd brons. Gesigneerd in de voet. Afm. 63 x 30 cm.

Hoogste bod: € 650,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 13:31

#5168: Een bronzen sculptuur van een dwarsfluit spelende jongen op marmeren sokkel. Eind 20e eeuw.

Afm. 27 x 13 cm (incl. sokkel).

Hoogste bod: € 30,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 13:32

#5169: Italiaanse School, 20e eeuw. Een Marmeren buste van Julius Ceasar in onder andere Carrara wit en Alicante rood marmer.

Afm. 87 x 60 cm.

Hoogste bod: € 3.000,00

#5170: Italiaanse School, 20e eeuw. Twee marmeren bustes van Julius Ceasar en Marcus Aurelius in onder andere Carrara wit en Alicante rood marmer.

Afm. 97 x 62 cm.

Hoogste bod: € 6.000,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 13:33

#5171: Een grote ZAMAC sculptuur "Glorification de Travail" naar Louis August Moreau (1855 - 1919).

Afm. H: 65 cm (excl. sokkel). Sokkel: 11.5 cm.

Hoogste bod: € 310,00

#5172: Een groot ZAMAC beeld voorstellende een cowboy met zadel. Naar Michael Gorman. Gesigneerd en gedateerd "1971"(?) in de voet.

Kleine beschadigingen o.a. aan de hoed. Afm. H: 57 cm.

Hoogste bod: € 32,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 13:34

#5173: Twee terra-cotta portret bustes van 18e-eeuwse figuren. Eén onduidelijk gesigneerd. De ander ongesigneerd. Frankrijk 19e eeuw.

Schade aan hoed. Diverse haarlijnen. Afm. H: 23 cm.

Hoogste bod: € 15,00

#5174: Een maskerprotret van een man. Geel gepatineerd brons. Gesigneerd Cohr. Hollands 20e eeuw.

Afm. 38 x 20 cm.

Hoogste bod: € 1.200,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 13:35

Einde aftersale: 11-10-2019 22:30