• Nieuw kavel
#5293: Een drietal stuks Chinees aardewerk.

Waaronder Swatow en Celadon. China 16e eeuw en later.

Hoogste bod: € 45,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:49

#5294: Een vaasje van Satsuma aardewerk beschilderd met Japanse figuren. Japan, circa 1900.

Afm. 12 x 8 cm.

Aantal biedingen: # 31
Hoogste bod: € 140,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:51

#5295: Een porseleinen bord met afbeelding van Joosje te paard gemerkt Kangxi. China, circa 1800.

Randschade en haarlijnen. Ø 23 cm.

Hoogste bod: € 200,00

#5296: Een porseleinen bord met blauw bloemendecor gemerkt met Lingzhi. China, Kangxi.

Haarlijn en lichte randschade. Ø 27 cm.

Hoogste bod: € 220,00

#5297: Een set van twee porseleinen borden met blauw bloemendecor. China, Qianglong.

Ø 28 cm.

Hoogste bod: € 220,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:52

#5298: Een porseleinen bord met bloemendecor gemerkt met Lingzhi. China, Kangxi.

Haarlijnen en lichte randschade. Ø 21 cm.

Hoogste bod: € 40,00

#5299: Een porseleinen kom afgebeeld met Chinese figuren en aan de binnenzijde perzikken. China, circa 1900.

1 haarlijn en bakfout. Afm. 13 x 6 cm.

Hoogste bod: € 300,00

#5300: Een set van twee vaasjes in Satsuma aardewerk. Japan, Meji eind 19e eeuw.

Afm. 15 x 9 cm.

Hoogste bod: € 510,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:53

#5301: Een wierookbrander in Satsuma aardewerk. Japan, Meji eind 19e eeuw.

Afm. 13 x 12 cm.

Hoogste bod: € 400,00

#5302: Een porseleinen schotel met bloemendecor. China, Qianglong.

Minimale randschade en chip uit onderkant standring. Ø 40,5 cm.

Hoogste bod: € 900,00

#5303: Een set van een porseleinen vaas en dekselpot met floraal decor. China, eind 19e eeuw.

Randschade. Afm. 23 x 13 cm. En 19 x 18 cm.

Hoogste bod: € 55,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:54

#5304: Een bronzen vaas met afbeelding van bloemen een kikkers en aan de zijkanten een fenix. Japan, Meji.

Een geboord gaatje in de hals. Afm. 47 x 30 cm.

Hoogste bod: € 70,00

#5305: Een porseleinen vaas met floraal decor. China, eind 19e eeuw.

Randschade. Afm. 43,5 x 19 cm.

Hoogste bod: € 65,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:55

#5306: Een Japanse prent

De ottervissers. Houtsnede in kleur op papier. Afm. 17 x 24 cm.

Hoogste bod: € 200,00

#5307: Een cloisonné balustervaas versierd met bloemen, vogels en antiqiteiten. China, circa 1800.

Beschadigingen. Afm. 59 x 21 cm.

Hoogste bod: € 2.600,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:56

#5308: Een celadon-stijl vaas met drakenoren. China, 19e/20e eeuw.

Afm. 43 x 25 cm.

Hoogste bod: € 2.600,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:59

#5309: Een set van twee dekselkoppen met blauw bloemendecor. China, 18e eeuw.

1 deksel mist. Afm. 11 x 7,5 cm.

Hoogste bod: € 500,00

#5310: Een porseleinen Fu-figuur met Famille rose decor. China, 20e eeuw.

Mist een stuk van zijn hoed. Afm. 44 x 15 cm.

Hoogste bod: € 350,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 15:00

#5311: Een emaille beschilderde schotel met hofdecor.

Zwaar beschadigd. Ø 45 cm.

Hoogste bod: € 500,00

#5312: Een celadon schotel met afgebeeld een karper in de golven. China, Ming.

Lichte randschade. Ø 37 cm.

Hoogste bod: € 1.200,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 15:01

#5313: Een porseleinen balustervaas afgebeeld met fenixen en krijgers, lakstempel aan onderzijde. China, 19e eeuw.

Afm. 59 x 22 cm.

Hoogste bod: € 850,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 15:02

#5314: Een porseleinen vaasje gedecoreerd met een Chinese dame. China, circa.

Afm. 20 x 9 cm.

Hoogste bod: € 150,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 15:03

#5315: Een lot eierschaal porselein met floraal decor. China, 2e helft 20e eeuw.

Ø 11,5 cm. En Ø 7,5 cm.

Hoogste bod: € 300,00

#5316: Een set van vier kop en schotels met floraal decor. Nanking Cargo. China, 18e eeuw.

Enkele chips en haarlijnen. Ø 13 cm.

Hoogste bod: € 250,00

#5317: Een bronzen wierookbrander. Gemerkt uit periode aan onderzijde. China, Wanli.

Deksel niet origineel. Afm. 39 x 36 cm.

Hoogste bod: € 2.200,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 15:04

#5318: Een grote bronzen wierookbrander met openstaande oren, onderzijde gemerkt Ming Cheng Hua vier karakter merk. China, Kangxi.

Afm. 30 x 22 cm.

Hoogste bod: € 12.000,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 15:05

#5319: Een Bloedkoralen sculptuur van een dame en een meisje. China, 19e eeuw.

550 gram. Afm. 19 x 14 cm.

Hoogste bod: € 6.000,00

#5320: Een porseleinen kom met Kantonees decor. China, 19e eeuw.

Ø 37 cm.

Hoogste bod: € 650,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 15:06

#5321: Een set porseleinen rolwagens met Famille verte decor, de acht onsterfelijken. China, 19e eeuw.

Eén vaas heeft haarlijnen. Afm. 44,5 x 17 cm.

Hoogste bod: € 1.800,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 15:07

#5322: Een lot van drie kop en schotels met blauw krab-, en baarsdecor. China, 19e eeuw.

Minimale randschade. Ø 13 cm.

Hoogste bod: € 280,00

#5323: Een bronzen wierookbrander, gemerkt aan onderzijde Xuande zeskarakters. China, 19e eeuw.

Ø 12 cm.

Hoogste bod: € 230,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 15:08

#5324: Een lot van vijf kop en schotels met peterseliedecor. China, 19e eeuw.

Minimale randschade. Ø 13 cm.

Hoogste bod: € 350,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 15:09

#5325: Een porseleinen schotel met floraal iron red decor. China, 19e/20e eeuw.

Ø 34,5 cm.

Hoogste bod: € 550,00

#5326: Een lot van 16 netsukes uitgevoerd in diverse materialen.

Hoogste bod: € 175,00

#5327: Een zeer grote porseleinen kom met manderin decor, Chine de commande. China, 18e eeuw.

Gekramd, barsten en chip. Afm. 16,5 x 40,5 cm.

Hoogste bod: € 1.200,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 15:10

#5328: Een set van twee porseleinen borden met polychroom bloemendecor. China, Qianglong.

Eén bord is vergeeld. Ø 22 cm.

Hoogste bod: € 60,00

#5329: Een set van zes porseleinen borden met blauw bloemendecor. China, Qianglong.

Haarlijnen en chips. Ø 22,5 cm.

Hoogste bod: € 130,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 15:11

#5330: Een set van zes porseleinen borden met blauw landschapsdecor en gesculpte rand. China, Qianglong.

Hoogste bod: € 170,00

#5331: Een porseleinen bord met blauw bloemendecor. China, Qianlong.

Randschade en glazuurbarsten. Ø 30,5 cm.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 15:12

#5332: Een set van vijf porseleinen borden met blauw decor van bloemen en vazen. China, Qianglong.

Chips. Ø 23,5 cm.

Hoogste bod: € 180,00

#5333: Een lot van vier capucijner porseleinen kop en schotels met famille rose decor. China, 18e eeuw.

Chips en haarlijnen. Ø 13 cm.

Aantal biedingen: # 33
Hoogste bod: € 360,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 15:13

#5334: Een porseleinen soepterine met blauw bloemendecor. China, 18e eeuw.

Deksel is gerestaureerd. Ø 30 cm.

Hoogste bod: € 200,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 15:14

#5335: Een set van zes porseleinen borden gedecoreerd met onsterfelijkheden, gemerkt in periode. China, Jiaging.

Eén bord heeft haarlijn en minimale randschade. Ø 23,5 cm.

Hoogste bod: € 2.500,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 15:15

#5336: Een vijfdelig porseleinen kaststel met blauw bloemendecor. China, Qianglong.

Eén vaas met restauratie en een met haarlijn. Deksels vastgelijmd. Afm. H: 27 cm. En H: 22 cm.

Hoogste bod: € 1.600,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 15:16

#5337: Een porseleinen vleesschaal met landschap decor. China, 18e eeuw.

Minimale randschade. Ø 28 cm.

Hoogste bod: € 100,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 15:17

#5338: Een porseleinen vleesschaal met landschap decor. China, 18e eeuw.

Minimale randschade. Ø 29 cm.

Hoogste bod: € 85,00

#5339: Een porseleinen vleesschaal met landschap decor. China, 18e eeuw.

Ø 28,5 cm.

Hoogste bod: € 110,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 15:18

#5340: Een porseleinen kraagvaas met peterselie decor in vakverdeling, gemerkt Lingzhi. China, Kangxi.

1 chip. Afm. 20,5 x 11 cm.

Hoogste bod: € 360,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 15:19

#5341: Een porseleinen capucijner schaaltje met zilver montuur. China, 18e eeuw (zilver 19e eeuw).

Zilver manco. Afm. 9 x 10 cm.

Hoogste bod: € 85,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 15:20

#5342: Een porseleinen bord met decor van Lingzhi in landschap, gemerkt in periode. China, Kangxi.

1 haarlijn. Ø 16 cm.

Hoogste bod: € 270,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 15:21

#5343: Een porseleinen bord met decor van twee Lingzhi's in landschap, gemerkt Chenghua. China, Kangxi

Chips. Ø 16 cm.

Hoogste bod: € 130,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 15:22

#5344: Een porseleinen bord met decor van Lingzhi in landschap, germerkt in periode. China, Kangxi.

Ø 15,5 cm.

Aantal biedingen: # 33
Hoogste bod: € 600,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 15:23

#5345: Een porseleinen theebus met decor van Lingzhi's en één zotje, gemerkt met één Lingzhi. China, Kangxi.

Afm. 10,5 x 6 cm.

Hoogste bod: € 650,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 15:24

#5346: Twee porseleinen cups met decor van Joosje te paard. China, Kangxi.

Chips en haarlijnen. Afm. 3,5 x 6 cm.

Hoogste bod: € 100,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 15:25

#5347: Een porseleinen kraagvaasje met groen draken decor. China, 19e eeuw.

Scherf en haarlijn. Afm. 13,5 x 6,5 cm.

Hoogste bod: € 20,00

#5348: Een porseleinen sauskom met bloemen en landschaps decor. China, Qianlong.

Randfritting en haarlijn. Afm. 11 x 24 cm.

Hoogste bod: € 120,00

#5349: Een set van twee dekselpotjes met decor van Chineese figuren in vakverdeling. China, Kangxi.

Deksels zijn marriage. Afm. 11 x 5 cm.

Hoogste bod: € 320,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 15:27

#5350: Een porseleinen nachtspiegel met Imari landschaps decor. China, 18e eeuw.

Randschade. Afm. 12 x 20,5 cm.

Hoogste bod: € 65,00

#5352: Een lot van twee porseleinen Swatow zalfdoosjes. China, 19e eeuw.

Afm. 4,5 x 5,5 cm.

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 15:28

#5353: Een lot van twee porseleinen cups met decor van Lingzhi's en Zotjes. China, Kangxi.

Haarlijn. Afm. 4,5 x 6,5 cm. En 4 x 6,5 cm.

Aantal biedingen: # 48
Hoogste bod: € 500,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 15:30

#5354: Een set van twee porseleinen dekselpotten met draken decor. China, ca. 1800.

Een chip aan deksel binnenzijde. Afm. 12 x 9 cm.

Hoogste bod: € 220,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 15:31

#5355: Een lot van drie porseleinen bordjes met decor van Lingzhi's en spelende Zotjes. China, Kangxi.

Minimale randschade. Ø 10,5 cm.

Hoogste bod: € 140,00

#5356: Een porseleinen bordje met decor van één Lingzhi en een Zotje in landschap, gemerkt Chenghua. China, Kangxi.

Randschade. Ø 14,5 cm.

Hoogste bod: € 120,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 15:32

#5357: Een set van twee porseleinen borden met decor van bloemenvazen en Lingzhi's. China, 18e eeuw.

Haarlijnen en minimale randschade. Ø 12,5 cm.

Hoogste bod: € 55,00

#5358: Een set van twee porseleinen theebussen met decor van Lingzhi's in vakverdeling, gemerkt met jade teken. China, Kangxi.

Eén deksel is marriage. Aan de deksels randschade. Afm. 14,5 x 6 cm.

Hoogste bod: € 800,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 15:34

#5359: Een set van twee porseleinen borden met landschaps decor. China, Qianlong.

Haarlijnen en lichte randschade. Ø 19 cm.

Hoogste bod: € 60,00

#5360: Een set van twee porseleinen vaasjes met decor van Lingzhi's in vakverdeling, gemerkt met Lingzhi. China, Kangxi.

Eén chip. Afm. 10 x 5 cm.

Aantal biedingen: # 24
Hoogste bod: € 600,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 15:36

#5361: Een set van twee bordjes met landschaps decor. China, 18e eeuw

Minimale randschade. Ø 11,5 cm.

Hoogste bod: € 55,00

#5362: Een porseleinen chocoladekannetje met Amsterdams bont decor. China, 18e eeuw.

Eén chip aan deksel. Afm. 11 x 9 cm.

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 15:37

#5363: Een lot van zeven porseleinen bordjes met decor van Lingzhi's en spelende Zotjes. China, Kangxi

Haarlijnen en lichte randschade. Ø 10 cm.

Aantal biedingen: # 32
Hoogste bod: € 650,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 15:38

#5364: Een set van twee porseleinen cups met landschaps decor. China, 18e eeuw.

Randschade. Afm. 4 x 6 cm.

Hoogste bod: € 20,00

#5365: Een lot van twaalf porseleinen bordjes met bloemen decor in vakverdeling, gemerkt Kangxi. China 18e eeuw.

Randschade. Ø 11 cm.

Hoogste bod: € 160,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 15:39

Start pre-bid: 27-08-2019 05:36

Einde pre-bid: 11-10-2019 22:30