Antieke munten

  • Nieuw kavel
#1428: Kings of Bosporos. Asander. Stater. 43-16 BC.

RR. FR 157. VF +.

Hoogste bod: € 2.200,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 17:06

#1429: Macedon. Alexander III and Philip III. Stater. 300 BC.

F.

Hoogste bod: € 575,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 17:07

#1430: Roman. Severus Alexander. 222-235. Denarius.

Gelauwerd hoofd naar rechts. Kz. Staande Mars met wapenrusting. RIC 246. PR.

Hoogste bod: € 75,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 17:08

#1431: Roman. Severus Alexander. 222-235. Denarius.

Gelauwerd hoofd naar rechts. Kz. Staande Jupiter met bliksemschicht en scepter. RIC 19. PR -.

Hoogste bod: € 65,00

#1432: Roman. Severus Alexander. 222-235. Denarius.

Gelauwerd hoofd naar rechts. Kz. Staande Victoria met schild. Vgl. RIC 219. Zeer Fraai .

Hoogste bod: € 27,00

#1433: Roman. Philippus I. Arabs. 244-244. Antoninianus.

Borstbeeld met stralenkroon naar rechts. Kz. Staande Aequitas naar links. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 26,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 17:09

#1434: Roman. Philippus I. Arabs. 244-249. Antoninianus.

Borstbeeld naar rechts. Kz. Staande Annona. RIC 28. Zeer Fraai+

Hoogste bod: € 32,00

#1435: Roman. Maximianus. 286-310. Antoninianus.

Borstbeeld naar rechts. Kz. Staande Jupiter met bliksemschicht en scepter. Prachtig.

Hoogste bod: € 15,00