5 Gulden

  • Nieuw kavel
#15: Nederland. 5 gulden. Zilverbon. Type 1914. - Prachtig.

(Alm. 21-1a. PL20.a.). Serienummer 1. Serie 1 cijfer, zeldzaam. - Prachtig.

Hoogste bod: € 750,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 10:07

#16: Nederland. 5 gulden. Zilverbon. Type 1944. - Zeer Fraai +.

(Alm. 22-1a. PL21.a1.). Serienummer S214679. Klein gaatje. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 50,00

#17: Nederland. 5 gulden. Zilverbon. Type 1944. - Zeer Fraai.

(Alm. 22-1b. PL21.a2.). Serienummer AK214029. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 10:08

#18: Nederland. 5 gulden. Bankbiljet. Type 1966. Vondel I - Zeer Fraai.

(Alm. 23-1a. PL22.d.). Serienummer 2ZZ083633. Beschreven, gaatje in het midden - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 5,00

#19: Nederland. 5 gulden. Bankbiljet. Type 1966. Vondel I - Nagenoeg UNC.

(Alm. 23-1b.). Serienummer 5XK067631. - Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 46,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 10:09

#20: Nederland. 5 gulden. Bankbiljet. Type 1973. Vondel II - Nagenoeg UNC.

(Alm. 24-1.). Serienummer 4626356760. - Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 5,00