5 gulden GOUD

  • Nieuw kavel
#903: 5 Gulden goud Willem I 1826 B. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 160,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:44

#904: 5 Gulden goud Willem I 1827 U. Prachtig +.

Hoogste bod: € 655,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:45

#905: 5 Gulden goud Willem I 1827 B. Prachtig +.

Hoogste bod: € 380,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:46

#906: 5 Gulden goud Willem I 1827 B. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 260,00

#907: 5 Gulden goud Willem I 1827 B. Zeer Fraai (montage).

Hoogste bod: € 100,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:47

#908: 5 Gulden goud negotiepenning Willem III 1851. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 2.000,00