5 cent

  • Nieuw kavel
#1255: 5 cent Willem I 1825 B. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 26,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:09

#1256: 5 cent Willem III 1855. Prachtig.

Hoogste bod: € 10,00

#1257: 5 cent Willem III 1859. Prachtig -.

Hoogste bod: € 9,00

#1258: 5 cent Willem III 1862. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 19,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:10

#1259: 5 cent Willem III 1863. Prachtig.

Hoogste bod: € 13,00

#1260: 5 cent Willem III 1869. Prachtig +.

Hoogste bod: € 17,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:11

#1261: 5 cent Willem III 1876. FDC.

Hoogste bod: € 30,00

#1262: 5 cent Willem III 1879. Prachtig.

Hoogste bod: € 10,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:12

#1263: 5 cent Willem III 1887. FDC -.

Hoogste bod: € 40,00

#1264: 5 cent Wilhelmina 1907. FDC.

Hoogste bod: € 25,00

#1265: 5 cent Wilhelmina 1908. FDC.

Hoogste bod: € 25,00

#1266: 5 cent Wilhelmina 1909. FDC.

Hoogste bod: € 70,00

#1267: 5 cent Wilhelmina 1909. FDC.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:13

#1268: 5 cent Wilhelmina 1913. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 10,00

#1269: 5 cent Wilhelmina 1923. FDC.

Hoogste bod: € 19,00

#1270: 5 cent Wilhelmina 1929. FDC.

Hoogste bod: € 15,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:14

#1271: 5 cent Wilhelmina 1932. FDC.

Hoogste bod: € 37,00

#1272: 5 cent Wilhelmina 1933. Prachtig.

Hoogste bod: € 25,00

#1273: 5 cent Wilhelmina 1934. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 7,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:15

#1274: 5 cent Wilhelmina 1936. FDC.

Hoogste bod: € 20,00

#1275: 5 cent Wilhelmina 1938. FDC.

Hoogste bod: € 10,00

#1276: 5 cent Wilhelmina 1939. FDC.

Hoogste bod: € 10,00

#1277: 5 cent Wilhelmina 1940. FDC.

Hoogste bod: € 10,00

#1278: 5 cent Wilhelmina 1942 zink. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 10,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:16

#1279: 5 cent Wilhelmina 1943. FDC.

Hoogste bod: € 5,00

#1280: 5 cent Wilhelmina 1943. FDC.

Hoogste bod: € 5,00

#1281: 5 cent Wilhelmina 1943 zink. FDC -.

Hoogste bod: € 30,00

#1282: 5 cent Juliana 1950. FDC.

Hoogste bod: € 35,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:17

#1283: 5 cent Juliana 1958. FDC.

Hoogste bod: € 50,00

#1284: 10x 5 cent

Hoogste bod: € 70,00

#1285: 17x 5 cent

Hoogste bod: € 55,00