3 gulden

  • Nieuw kavel
#898: 3 Gulden Willem I 1818 U. Prachtig.

Hoogste bod: € 850,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:42

#899: 3 Gulden Willem I 1819 U. Fraai +.

Hoogste bod: € 300,00

#900: 3 Gulden Willem I 1820 U. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 2.000,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:43

#901: 3 Gulden Willem I 1821 U. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 400,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:44

#902: 3 Gulden Willem I 1830/24. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 400,00