25 Gulden

  • Nieuw kavel
#117: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1860. Geeltje - Fraai / Zeer Fraai.

(Alm. 71-10). Serienummer DF038765. - Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 1.100,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 13:14

#118: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1860. Geeltje - Fraai / Zeer Fraai.

(Alm. 71-10). Serienummer CO063053. - Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 800,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 13:15

#119: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1921. Willem van Oranje - Fraai.

(Alm. 73-1c). Serienummer EN33302. Biljet heeft een klein gaatje. - Fraai.

Hoogste bod: € 80,00

#120: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1931. Mees - Zeer Fraai.

(Alm. 76-2. 48.2a). Serienummer AU080014. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 20,00

#121: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1931. Mees - Zeer Fraai.

(Alm. 76-2). Serienummer JC051986. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 30,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 13:16

#122: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1943 II. Wilhelmina - UNC.

(Alm. 79-1). Serienummer 00000. Specimen, ronde perforatie. - UNC.

Hoogste bod: € 400,00

#123: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1943 II. Wilhelmina - UNC.

Hoogste bod: € 400,00

#124: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1945. Meisje in blauw - Prachtig.

(Alm. 80-1a). Serienummer 4BF006690. PMG-45. - Prachtig.

Hoogste bod: € 340,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 13:17

#125: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1945. Meisje in blauw - Zeer Fraai.

(Alm. 80-1a). Serienummer 3AR017505. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 141,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 13:18

#126: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1947. Flora - Zeer Fraai +.

(Alm. 81-1). Serienummer 3BQ042016. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 150,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 13:19

#127: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1947. Flora - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 400,00

#128: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1955. Huygens - UNC.

(Alm. 83-1a). Serienummer 9XZ012345/9XZ067890. Specimen. - UNC.

Hoogste bod: € 490,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 13:20

#129: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1955. Huygens - Prachtig.

(Alm. 83-1a). Serienummer 9XZ012345/9XZ067890. Specimen. - Prachtig.

Hoogste bod: € 290,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 13:21

#130: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1955. Huygens - Fraai.

(Alm. 83-1b). Serienummer ZZZ005495. Z-serie, zeldzaam. - Fraai.

Hoogste bod: € 320,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 13:22

#131: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1971. Sweelinck - UNC.

(Alm. 84-1). Serienummer 0000001890. Specimen. - UNC.

Hoogste bod: € 600,00

#132: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1971. Sweelinck - UNC.

(Alm. 84-1). Serienummer 5334541128. - UNC.

Hoogste bod: € 40,00

#133: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1971. Sweelinck - Prachtig.

Hoogste bod: € 400,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 13:23

#134: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1971. Sweelinck - Zeer Fraai.

(Alm. 84-1). Serienummer 3850935093. Misdruk. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 65,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 13:24

#135: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1971. Sweelinck - Fraai / Zeer Fraai.

(Alm. 84-1). Serienummer 2410358094. Misdruk. - Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 100,00

#136: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1971. Sweelinck - Zeer Goed.

Voordruk. - Zeer goed.

Hoogste bod: € 210,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 13:25

#137: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1989. Roodborstje - UNC.

(Alm. 85-1). Serienummer 2036652953. - UNC.

Hoogste bod: € 16,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 13:26

#138: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1989. Roodborstje - UNC.

(Alm. 85-1). Serienummer 2218091125. - UNC.

Hoogste bod: € 18,00

Veilingnummer 1136: 5 OKTOBER 2020 - BANKBILJETTEN

Einde aftersale: 05-10-2020 17:00

Start live-bid: 5 oktober 12.00 uur