25 Gulden

  • Nieuw kavel
#30: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1860. Geeltje - Zeer Fraai.

(Alm. 71-10.). Serienummer DF038765.- Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 1.200,00
Sluitings datum: 07 okt 2019 12:16

#31: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1921. Willem van Oranje - Zeer Fraai.

(Alm. 73-1c. PL58.d1.). Serienummer EN33302.- Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 100,00
Sluitings datum: 07 okt 2019 12:17

#32: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1921. Willem van Oranje - Zeer Fraai +.

(Alm. 73-1c. PL58.c3.b.). Serienummer DC57191.- Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 150,00

#33: Nederland. 25 gulden. Muntbiljet. Type 1943. Wilhelmina - Zeer Fraai.

(Alm. 79-1. PL64.). Serienummer CA462529.- Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 150,00

#34: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1945. Meisje in blauw - Prachtig.

(Alm. 80-1a. PL65.a.). Serienummer 4BF006690. Gegraded door PMG, 45EPQ. - Prachtig.

Hoogste bod: € 450,00

#35: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1971. Sweelinck - Prachtig.

(Alm. 84-1. PL70.e5.). Serienummer 6873383700. Proefserie, UMC vernis. - Prachtig.

Hoogste bod: € 125,00
Sluitings datum: 07 okt 2019 12:18

Veilingnummer 1089: 7 OKTOBER 2019

Start pre-bid: 27-08-2019 05:23

Einde pre-bid: 07-10-2019 18:00