25 Gulden

  • Nieuw kavel
#2052: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1860. Geeltje. - Zeer Fraai +.

(Alm. 71-10. AV. 45.10b). Serienummer DD087191. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 1.100,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:09

#2053: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1860. Geeltje. - Zeer Fraai +.

(Alm. 71-10. AV. 45.10b). Serienummer DC064553. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 950,00

#2054: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1860. Geeltje. - Zeer Fraai.

(Alm. 71-10. AV. 45.10b). Serienummer DR093279. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 900,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:10

#2055: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1860. Geeltje. - Zeer Fraai -.

(Alm. 71-10. AV. 45.10b). Serienummer CO027344. - Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 800,00

#2056: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1921. Willem van Oranje. - Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 225,00

#2057: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1921. Willem van Oranje. - Zeer Fraai +.

(Alm. 73-1c. AV. 47.1c.4). Serienummer CF05852. Mooie kwaliteit. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 400,00

#2058: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1927. Willem van Oranje. - Zeer Fraai +.

(Alm. 74-1 AV. 47A.1). Serienummer GR012020. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 125,00

#2059: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1929. Willem van Oranje. - Zeer Fraai / Prachtig.

(Alm. 75-1 AV. 47B.1). Serienummer JV095545. Mooie staat. - Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 225,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:11

#2060: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1929. Willem van Oranje. - Zeer Fraai.

(Alm. 75-1 AV. 47B.1). Serienummer JH029210. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 90,00

#2061: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1929. Willem van Oranje. - Zeer Fraai -.

(Alm. 75-1 AV. 47B.1). Serienummer JH009085. - Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 70,00

#2062: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1929. Willem van Oranje. - Nagenoeg UNC.

(Alm. 75-1 AV. 47B.1). Serienummer JD088402. Stempel buiten omloop. - Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:12

#2063: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1941. Mees. - Zeer Fraai +.

(Alm. 76-2. AV. 50.1b). Serienummer NT100333. Replacement. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 50,00

#2064: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1941. Mees. - Nagenoeg UNC.

(Alm. 76-2. AV. 50.1b). Serienummer JW027664. - Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 80,00

#2065: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1940. Prinsesje. - Nagenoeg UNC.

(Alm. 77-1. AV. 49.1). Serienummer BC070177. Unieke kwaliteit voor dit type biljet. - Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 175,00

#2066: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1940. Prinsesje. - Prachtig +.

(Alm. 77-1. AV. 49.1). Serienummer AX025772. - Prachtig +.

Hoogste bod: € 150,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:13

#2067: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1940. Prinsesje. - Zeer Fraai +.

(Alm. 77-1. AV. 49.1). Serienummer BT022197. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 60,00

#2068: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1943I. Prinsesje. - Zeer Fraai -.

(Alm. 78-1a AV. 50.1a). Serienummer 2AO045985. Midruk kleurvariant. - Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 30,00

#2069: Nederland. 25 gulden. Muntbiljet. Type 1943II. Wilhelmina. - Prachtig.

(Alm. 79-1. AV. 51.1). Serienummer CC501133. - Prachtig.

Hoogste bod: € 225,00

#2070: Nederland. 25 gulden. Muntbiljet. Type 1943II. Wilhelmina. - Zeer Fraai +.

(Alm. 79-1. AV. 51.1). Serienummer CA567701. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 150,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:14

#2071: Nederland. 25 gulden. Muntbiljet. Type 1943II. Wilhelmina. - Zeer Fraai.

(Alm. 79-1. AV. 51.1). Serienummer CC627663. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 100,00

#2072: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1945. Meisje in 't blauw - Zeer Fraai +.

(Alm. 80-1a. AV. 52.1a). Serienummer 3AR018182. Mooie staat voor dit biljet. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 180,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:15

#2073: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1945. Meisje in 't blauw - Zeer Fraai.

(Alm. 80-1a. AV. 52.1a). Serienummer 4BC029170. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 90,00

#2074: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1945. Meisje in 't blauw - Zeer Fraai -.

(Alm. 80-1a. AV. 52.1a). Serienummer 5BC078406. - Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 60,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:16

#2075: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1945. Meisje in 't blauw - Zeer Fraai.

(Alm. 80-1b. AV. 52.1b). Serienummer 6BY044888. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 80,00

#2076: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1947. Flora. - Zeer Fraai / Prachtig.

(Alm. 81-1. AV. 53.1). Serienummer 6AR060336. - Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 225,00

#2077: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1947. Flora. - Zeer Fraai -.

(Alm. 81-1. AV. 53.1). Serienummer 2AZ049865. - Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 80,00

#2078: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1947. Flora. - Zeer Fraai -.

(Alm. 81-1. AV. 53.1). Serienummer 6AO042965. - Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:17

#2079: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1949. Salamo. - Prachtig +.

(Alm. 82-1. AV. 54-1a). Serienummer 3BM011939. Zeer mooie kwaliteit. - Prachtig +.

Hoogste bod: € 150,00

#2080: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1949. Salamo. - Zeer Fraai / Prachtig.

(Alm. 82-1. AV. 54-1a). Serienummer 5CE010431. - Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 80,00

#2081: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1949. Salamo. - Zeer Fraai.

(Alm. 82-1. AV. 54-1a). Serienummer 4AK074950. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 60,00

#2082: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1955. Huygens. - Prachtig.

(Alm. 83-1a. AV. 55.1a.1). Serienummer 1AU006095. PL68.a. Kort serienummer. - Prachtig.

Hoogste bod: € 60,00

#2083: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1955. Huygens. - Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:18

#2084: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1955. Huygens. - UNC.

(Alm. 83-1b. AV. 55.1b). Serienummer ATL092897. - UNC.

Hoogste bod: € 125,00

#2085: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1955. Huygens. - Zeer Fraai +.

(Alm. 83-1b. AV. 55.1b). Serienummer BSU055001. Misdruk met stuk velrand. Zeldzaam. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 210,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:19

#2086: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1971. Sweelinck. - Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 700,00

#2087: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1971. Sweelinck. - Gem UNC.

(Alm. 84-2. Pick. 92b). Serienummer 11537467263. ICG grading 68*. - Gem UNC.

Hoogste bod: € 120,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:20

#2088: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1971. Huygens. - Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 65,00

#2089: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1971. Sweelinck. - Prachtig.

(Alm. 84-1). Serienummer 3086493633. In plexiglas! Zeer decoratief en presentatief. - Prachtig.

Hoogste bod: € 65,00

#2090: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1945. Johan van Oldebarneveld. - Zeer Fraai +.

Serienummer 0000000. Unieke proefdrukken op foto (2 stuks). - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 275,00

#2091: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Diversen. - Fraai / Zeer Fraai.

Serienummer Diversen. 2 stuks: 25 gulden Meisje in Blauw/Prinsesje. - Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:21

#2092: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Diversen. - Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 80,00

#2093: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Diversen. - Fraai / Zeer Fraai.

Serienummer Diversen. 2 stuks: 25 gulden Flora/Salomo. - Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 80,00

#2094: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type Diversen. - Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:22