25 cent

  • Nieuw kavel
#934: 25 Cent Willem I 1825 U. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 75,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 13:45

#935: 25 Cent Willem I 1825 B. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 27,00

#936: 25 Cent Willem I 1826 U. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 20,00

#937: 25 Cent Willem I 1829 B. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 55,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 13:46

#938: 25 Cent Willem II 1848. FDC -.

Hoogste bod: € 60,00

#939: 25 Cent Willem III 1849. Fraai +.

Hoogste bod: € 80,00

#940: 25 Cent Willem III 1889. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 120,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 13:47

#941: 25 Cent Willem III 1890 met punt. FDC.

Hoogste bod: € 385,00

#942: 25 Cent Willem III 1890 zonder punt. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 56,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 13:48

#943: 25 Cent Wilhelmina 1892. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 51,00

#944: 25 Cent Wilhelmina 1893. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 40,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 13:49

#945: 25 Cent Wilhelmina 1894. Prachtig.

Hoogste bod: € 75,00

#946: 25 Cent Wilhelmina 1895. FDC.

Hoogste bod: € 300,00

#947: 25 Cent Wilhelmina 1896. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 130,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 13:50

#948: 25 Cent Wilhelmina 1897. FDC -.

Hoogste bod: € 70,00

#949: 25 Cent Wilhelmina 1898. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 100,00

#950: 25 Cent Wilhelmina 1901. FDC.

Hoogste bod: € 90,00

#951: 25 Cent Wilhelmina 1901. FDC -.

Hoogste bod: € 80,00

#952: 25 Cent Wilhelmina 1901 BH. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 100,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 13:51

#953: 25 Cent Wilhelmina 1902. Prachtig.

Hoogste bod: € 60,00

#954: 25 Cent Wilhelmina 1903. FDC.

Hoogste bod: € 90,00

#955: 25 Cent Wilhelmina 1904. FDC.

Hoogste bod: € 90,00

#956: 25 Cent Wilhelmina 1904. Prachtig.

Hoogste bod: € 25,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 13:52

#957: 25 Cent Wilhelmina 1905. FDC -.

Hoogste bod: € 85,00

#959: 25 Cent Wilhelmina 1906. FDC -.

Hoogste bod: € 70,00

#960: 25 Cent Wilhelmina 1910. FDC.

Hoogste bod: € 210,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 13:53

#961: 25 Cent Wilhelmina 1911. FDC.

Hoogste bod: € 90,00

#962: 25 Cent Wilhelmina 1913. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 120,00

#963: 25 Cent Wilhelmina 1914. FDC.

Hoogste bod: € 55,00

#964: 25 Cent Wilhelmina 1918. FDC.

Hoogste bod: € 25,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 13:54

#965: 25 Cent Wilhelmina 1918. FDC -.

Hoogste bod: € 27,00

#966: 25 Cent Wilhelmina 1919. FDC.

Hoogste bod: € 35,00

#967: 25 Cent Wilhelmina 1925. FDC -.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 13:55

#968: 25 Cent Wilhelmina in Londen 1940. Prachtig.

Hoogste bod: € 210,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 13:56