25 cent

  • Nieuw kavel
#1334: 25 cent Willem I 1825 U. Prachtig.

Hoogste bod: € 35,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:40

#1335: 25 cent Willem I 1826 U. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 20,00

#1336: 25 cent Willem I 1828 B. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 140,00

#1337: 25 cent Willem I 1829 B. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 70,00

#1338: 25 cent Willem I 1829 U. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 340,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:41

#1339: 25 cent Willem I 1830 U. FDC.

Hoogste bod: € 225,00

#1340: 25 cent Willem II 1849. Prachtig.

Hoogste bod: € 36,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:42

#1341: 25 cent Willem III 1889. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 110,00

#1342: 25 cent Wilhelmina 1892. Prachtig.

Hoogste bod: € 95,00

#1343: 25 cent Wilhelmina 1893. Prachtig -.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:43

#1344: 25 cent Wilhelmina 1895. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 45,00

#1345: 25 cent Wilhelmina 1896. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 100,00

#1346: 25 cent Wilhelmina 1897. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 45,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:44

#1347: 25 cent Wilhelmina 1898. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 150,00

#1348: 25 cent Wilhelmina 1901. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 25,00

#1349: 25 cent Wilhelmina 1901 BH. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 90,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:45

#1350: 25 cent Wilhelmina 1902. Prachtig -.

Hoogste bod: € 35,00

#1351: 25 cent Wilhelmina 1903. FDC.

Hoogste bod: € 65,00

#1352: 25 cent Wilhelmina 1904. FDC.

Hoogste bod: € 70,00

#1353: 25 cent Wilhelmina 1905. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 27,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:46

#1354: 25 cent Wilhelmina 1906. FDC -.

Hoogste bod: € 45,00

#1355: 25 cent Wilhelmina 1910. Prachtig -.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:47

#1356: 25 cent Wilhelmina 1911. Prachtig.

Hoogste bod: € 45,00

#1357: 25 cent Wilhelmina 1914. Prachtig.

Hoogste bod: € 24,00

#1358: 25 cent Wilhelmina 1915. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 15,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:48

#1359: 25 cent Wilhelmina 1918. FDC.

Hoogste bod: € 20,00

#1360: 25 cent Wilhelmina 1919. FDC.

Hoogste bod: € 100,00

#1361: 25 cent Wilhelmina 1919. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 20,00

#1362: 25 cent Wilhelmina 1925. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 15,00

#1363: 25 cent Wilhelmina 1926. Prachtig +.

Hoogste bod: € 45,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:49

#1364: 25 cent Wilhelmina 1928. FDC.

Hoogste bod: € 15,00

#1365: 25 cent Wilhelmina 1941 zink. FDC.

Hoogste bod: € 23,00

#1366: 25 cent Wilhelmina 1942 zink. FDC.

Hoogste bod: € 19,00

#1367: 25 cent Wilhelmina 1943 zink. FDC.

Hoogste bod: € 37,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:50

#1368: 25 cent Wilhelmina 1943 EP. FDC.

Hoogste bod: € 17,00

#1369: 25 cent Wilhelmina 1943 PP. FDC.

Hoogste bod: € 14,00

#1370: 4x 25 cent

1x 1894, 1895, 1896, 1897, variërend van Fraai - tot Fraai/Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 50,00

#1371: 6x 25 cent

1x 1901, 1902, 1903, 1904, 1905, 1906 variërend van Fraai - tot Fraai/Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 45,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:51

#1372: 11x 25 cent

Hoogste bod: € 65,00

#1373: 12x 25 cent

Hoogste bod: € 60,00