20 Gulden

  • Nieuw kavel
#2039: Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type 1926. Roerganger. - Zeer Fraai / Prachtig.

(Alm. 57.1a. AV. 40.1a). Serienummer BT022760. Mooie staat. - Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 190,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:03

#2040: Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type 1926. Roerganger. - Fraai / Zeer Fraai.

(Alm. 57.1b. AV. 40.1b.2). Serienummer DO022040. - Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 75,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:04

#2041: Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type 1941. Emma. - Zeer Fraai +.

(Alm. 58-2 AV. 41.1b.2). Serienummer CM102394. PL51.b2.R. Zeldzame replacement. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 150,00

#2042: Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type 1941. Emma. - Zeer Fraai.

(Alm. 58-2 AV. 41.1b.2). Serienummer CU076941. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:05

#2043: Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type 1945. Stadhouder Willem III. - Zeer Fraai +.

(Alm. 59-1. AV. 42.1). Serienummer 1AJ804122. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 125,00

#2044: Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type 1945. Stadhouder Willem III. - Zeer Fraai.

(Alm. 59-1. AV. 42.1). Serienummer 1AQ715483. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 80,00

#2045: Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type 1945. Stadhouder Willem III. - Fraai / Zeer Fraai.

(Alm. 59-1. AV. 42.1). Serienummer 1AL892190. - Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 60,00

#2046: Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type 1955. Boerhaave. - Zeer Fraai / Prachtig.

(Alm. 60-1. AV. 43.1). Serienummer 4AC014581. - Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 166,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:06

#2047: Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type 1955. Boerhaave. - Zeer Fraai +.

(Alm. 60-1. AV. 43.1). Serienummer 1AD011046. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 70,00

#2048: Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type 1955. Boerhaave. - Zeer Fraai.

(Alm. 60-1. AV. 43.1). Serienummer 2AD008802. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:07

#2049: Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type 1945. Jan de Wit - Zeer Fraai -.

Serienummer 0000000. Unieke proefdrukken op foto (2 stuks). - Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 325,00

#2050: Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type Diversen. - Fraai / Zeer Fraai.

Serienummer Diversen. 2 stuks: 20 gulden Stadhouder/20 gulden Boerhaave. - Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 120,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:08

#2051: Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type Diversen. - Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 85,00