20 Francs

  • Nieuw kavel
#500: 20 Francs Franse inlijving 1813. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 290,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 14:22

#501: 5 Francs Lodewijk Napoleon 1813. Prachtig +.

Hoogste bod: € 800,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 14:23