2 1/2 Gulden

  • Nieuw kavel
#36: Nederland. 2½ gulden. Zilverbon. Type 1914 - Prachtig.

(Alm. 10-1). Dubbele drukgang. - Prachtig.

Hoogste bod: € 150,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 12:24

#37: Nederland. 2½ gulden. Zilverbon. Type 1914 - UNC.

(Alm. 10-1c). Serienummer 353. RRR. - UNC.

Hoogste bod: € 460,00

#38: Nederland. 2½ gulden. Zilverbon. Type 1915 - UNC.

(Alm. 11-2a). Serienummer R21805. Ronde perforaties. - UNC.

Hoogste bod: € 400,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 12:25

#39: Nederland. 2½ gulden. Zilverbon. Type 1918 - Prachtig.

(Alm. 12-1). 3 druk varianten. - Prachtig.

Hoogste bod: € 130,00

#40: Nederland. 2½ gulden. Zilverbon. Type 1918 - Zeer Fraai -.

(Alm. 12-4b). Serienummer AF028723. Centrum gaatje. - Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 25,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 12:26

#41: Nederland. 2½ gulden. Zilverbon. Type 1918 - Fraai +.

(Alm. 12-7. 11.1b). Serienummer 10.7. ML087312. - Fraai +.

Hoogste bod: € 12,00

#42: Nederland. 2½ gulden. Zilverbon. Type 1938 - Prachtig.

(Alm. 13-1). Zonder serienummer en zonder handtekening. - Prachtig.

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 12:27

#43: Nederland. 2½ gulden. Zilverbon. Type 1938 - Fraai.

(Alm. 13-1b). Serienummer CX849066. Waffen SS Berlin. - Fraai.

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 12:28

#44: Nederland. 2½ gulden. Zilverbon. Type 1938 - Zeer Fraai.

Drukfout, blanco voorzijde. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 32,00

#45: Nederland. 2½ gulden. Muntbiljet. Type 1943. Wilhelmina I - UNC.

(Alm. 14). Serienummer 00000. Specimen, ronde perforatie. - UNC.

Hoogste bod: € 230,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 12:29

#46: Nederland. 2½ gulden. Muntbiljet. Type 1943. Wilhelmina I - UNC.

Hoogste bod: € 200,00

#47: Nederland. 2½ gulden. Muntbiljet. Type 1943. Wilhelmina I - UNC.

(Alm. 14). Proefdruk, voorkant en achterkant. - UNC.

Hoogste bod: € 320,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 12:30

#48: Nederland. 2½ gulden. Muntbiljet. Type 1945. Wilhelmina II - UNC.

(Alm. 15-1). Serienummer 1AA000000. Specimen. - UNC.

Hoogste bod: € 270,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 12:31

#49: Nederland. 2½ gulden. Muntbiljet. Type 1945. Wilhelmina II - Fraai.

(Alm. 15-1). Serienummer 2AW770202. Misdruk. - Fraai.

Hoogste bod: € 65,00

#50: Nederland. 2½ gulden. Muntbiljet. Type 1945. Wilhelmina II - UNC.

(Alm. 15-1c). Serienummer 1AA000000. Specimen, biljet is vies aan de achterkant. - UNC.

Hoogste bod: € 200,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 12:32

#51: Nederland. 2½ gulden. Muntbiljet. Type 1949. Juliana - Zeer Fraai.

(Alm. 16-1B). Serienummer 9XZ012345/9XZ067890. Specimen. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 260,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 12:33

#52: Nederland. 5 gulden. Zilverbon. Type 1914 - Zeer Fraai.

(Alm. 21-1b). Serienummer 73. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 390,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 12:34

Veilingnummer 1136: 5 OKTOBER 2020 - BANKBILJETTEN

Einde aftersale: 05-10-2020 17:00

Start live-bid: 5 oktober 12.00 uur