2 1/2 gulden

  • Nieuw kavel
#353: 2½ Gulden Willem I 1840. Zeer Fraai (Montage en gietgal).

Hoogste bod: € 55,00
Sluitings datum: 04 jun 2020 15:13

#354: 2½ Gulden Willem I 1840. Zeer Fraai - (Opgewreven).

Hoogste bod: € 140,00

#355: 2½ Gulden Willem II 1841. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 502,00
Sluitings datum: 04 jun 2020 15:14

#356: 2½ Gulden Willem II 1842. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 50,00

#357: 2½ Gulden Willem II 1843. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 55,00

#358: 2½ Gulden Willem II 1844. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 130,00
Sluitings datum: 04 jun 2020 15:15

#359: 2½ Gulden Willem II 1845 zonder streep. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 25,00

#360: 2½ Gulden Willem II 1848. Prachtig - (gepoetst).

Hoogste bod: € 60,00
Sluitings datum: 04 jun 2020 15:16

#361: 2½ Gulden Willem II 1848. Fraai +.

Hoogste bod: € 15,00
Sluitings datum: 04 jun 2020 15:17

#362: 2½ Gulden Willem II 1849. Prachtig +.

Hoogste bod: € 130,00
Sluitings datum: 04 jun 2020 15:18

#363: 2½ Gulden Willem III 1849. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 55,00

#364: 2½ Gulden Willem III 1850. Prachtig -.

Hoogste bod: € 45,00

Veilingnummer 1119: 4 JUNI 2020 - MUNTEN

Einde prebid: 04-06-2020 08:30

Start live-bid: 4 juni 12.30 uur